Dreamfields
Geplaatst: zo jun 12, 2011 10:43 pm
Wie gaat erheen?
Ik ga voor Area 1, mijn maatjes gaan naar area 3.... heen en weer rennen dan maar
http://www.dreamfields.nl/
Area 1: Exxellent
Sunnery James & Ryan Marciano
Hardwell
Funkerman
Quintino
Shermanology
Skitzofrenix & Baggi Begovic
Nicky Romero
Bassjackers
Afro Bro’s
Indiana
Hosted by MC Mitch Crown
Hosted by Zawdi MC
Area 2: GirsLoveDJs
The Partysquad
Billy the Klit
Live: Dio!
The Flexican Ft. MC Sef
Irwan
Jaziah
Guerilla Speakerz
Phalerieau (Valerio Zeno)
Nizzle & Jim Aasgier
Rubix
Les Deux (Andela & Caron)
Hosted by MC Bizzey
Hosted by MC Mr. Simpson
Area 3: XXlerator
D-Block & S-te-Fan vs Deepack
Headhunterz
Zatox vs The R3bels
Frontliner
Noize Suppressor
Live: Bioweapon
Abyss & Judge
Heatzone
Devon K.
Hosted by MC Villain
Area 4: XXlerator Raw
A2 Records Showcase (Alpha², Ran-D, Adaro & E-force)
Beholder vs Digital Punk
Crypsis vs Chain Reaction
B-Front
Live: Avio
Thera vs Chris One
Josh & Wesz
Frequencerz
Kevin Kaos vs Low-E
Degos & Re-Done
Hosted by MC Da Syndrome
Ik ga voor Area 1, mijn maatjes gaan naar area 3.... heen en weer rennen dan maar
http://www.dreamfields.nl/
Area 1: Exxellent
Sunnery James & Ryan Marciano
Hardwell
Funkerman
Quintino
Shermanology
Skitzofrenix & Baggi Begovic
Nicky Romero
Bassjackers
Afro Bro’s
Indiana
Hosted by MC Mitch Crown
Hosted by Zawdi MC
Area 2: GirsLoveDJs
The Partysquad
Billy the Klit
Live: Dio!
The Flexican Ft. MC Sef
Irwan
Jaziah
Guerilla Speakerz
Phalerieau (Valerio Zeno)
Nizzle & Jim Aasgier
Rubix
Les Deux (Andela & Caron)
Hosted by MC Bizzey
Hosted by MC Mr. Simpson
Area 3: XXlerator
D-Block & S-te-Fan vs Deepack
Headhunterz
Zatox vs The R3bels
Frontliner
Noize Suppressor
Live: Bioweapon
Abyss & Judge
Heatzone
Devon K.
Hosted by MC Villain
Area 4: XXlerator Raw
A2 Records Showcase (Alpha², Ran-D, Adaro & E-force)
Beholder vs Digital Punk
Crypsis vs Chain Reaction
B-Front
Live: Avio
Thera vs Chris One
Josh & Wesz
Frequencerz
Kevin Kaos vs Low-E
Degos & Re-Done
Hosted by MC Da Syndrome