Homepage Drugs Trip Reports Verslaving Stimulanten Verdovende Middelen Tripmiddelen More...

Zamnesia banner   Drugs testen banner

Gentse Feesten 2015

Heb je een nieuwe favoriete artiest of heb je een geniaal nummer gevonden? Of beter nog, heb je zelf iets gemaakt en wil je het met ons delen? Post het dan hier.

Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Eko » di jul 07, 2015 5:18 pm

http://gentsefeesten.gent

VR 17-7 ••• ZO 26-7


Origineel


Grootste volksfeest van West-Europa, dus nogal moeilijk om te vermelden wat er allemaal te doen valt, ik stel voor de website eens te bekijken.

Iemand plannen?

Ik ga in elk geval voor mijn persoonlijke vaste waarden: Pierke Pierlala, nen botram me uufflakke en het middeleeuws ontbijt.
- #Eko4Mod -
Avatar gebruiker
Eko
-~○☼○~-
Donateur
Offline
 
Posts: 3981
Geregistreerd: do feb 24, 2011 10:27 pm
Woonplaats: Ganda

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor ParadijsVogel » di jul 07, 2015 5:26 pm

Mijn plan is om daar zo ver mogelijk vandaan te blijven.
Tinychat huisdier

Ivo schreef:Hahahahaha, dat vraagt echt om misbruik.
Avatar gebruiker
ParadijsVogel
Corrupt
Donateur
Offline
 
Posts: 2006
Geregistreerd: ma dec 10, 2012 1:26 am

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Poseidon » di jul 07, 2015 5:29 pm

Hoezo dat Vogel? Is misschien wel een leuk plan om efkens naar Gent af te reizen alvorens naar zonnigere oorden te vliegen.
Kan je in jullie schoone stad tijdens de festiviteiten openlijk en ongestoord dope nemen?
Wij willen onze blauwe luchten terug.
Avatar gebruiker
Poseidon
JeVader
In Memoriam
Offline
 
Posts: 10563
Geregistreerd: do maart 17, 2011 4:34 pm
Woonplaats: Liquid Universe

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Eko » di jul 07, 2015 5:37 pm

Ik zou het niet publiekelijk nemen, maar aangezien ge 100.000den zatte mensen hebt, zal het niet opvallen als ge er niet-nuchter tussen loopt.
- #Eko4Mod -
Avatar gebruiker
Eko
-~○☼○~-
Donateur
Offline
 
Posts: 3981
Geregistreerd: do feb 24, 2011 10:27 pm
Woonplaats: Ganda

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Rudolph » di jul 07, 2015 5:40 pm

Wat is de dresscode?
Rijden er pendelbussen?
Is er deurverkoop?
Raakt het uitverkocht?
Tot wanneer kan ik kaarten kopen?
Waar kan ik kaarten kopen?
Is er een vipruimte?
En je auto, kan je voor de deur aan komen rijden, en wordt die dan netjes voor je geparkeerd?
En wat houdt vip in?
Wat is verschil tussen vip en normaal?
Mag ik mijn eigen spandoek ergens ophangen?
Is de controle streng?
Mag je sportschoenen aan?
Zijn slippers te doen ?
En voor de vrouwen is het ook te belopen op hakken?
Hoeveel zalen zijn er?
Mag je roken in de zalen?
Staan er genoeg taxi`s aan het eind van de avond klaar?
Hoe groot zijn de zalen?
Wat voor vloer ligt er in de zalen?
Moet je netjes gekleed,
zijn er tafeltjes waar je aan kan zitten, en komt er dan een ober die netjes de drankjes op komt nemen?
Is het waar dat als het heel warm is dat het zweet regent in de zalen en dat ze dan gratis poncho's uitdelen?
Zijn de munten van vorig jaar geldig ? en die van het jaar daarvoor en daarvoor ? kan je ze evt nog inruilen?
Verkopen ze ook raketijsjes?
Ook perenijsjes met slagroom en pepernoten met geraspe kaas?
Welke soorten pizza's hebben ze daar?
Mag je je eigen bestek meenemen?
Verkopen ze patat? hebben ze ook appelmoes? of is er weer een kindermenu?
Is er een bungeejump? mag je zelf kiezen met of zonder touw?
Hoeveel kost auto parkeren?
Heb je goed telefoonbereik?
Zijn er genoeg zitjes?
Welk merk energydrink hebben ze er? Red Bull of Go Fast of die bagger van de Lidl ?
Me neef is nog geen 16, kom ie wel binnen? is de controle streng? sturen ze je echt naar huis als je gesnapt bent?
Hebben ze wifi?
Mag je je ipad meenemen ?
Mag je als man alleen naar binnen?
Zullen er buitenlanders op af komen zoals Engelsen , Duitsers enz?
Mag je deo mee naar binnen nemen?
Is er ehbo? is het waar dat je daar gratis water kan krijgen?
Mag je flyers uitdelen van een ander evenement?
Of posters ophangen van een ander evenement?
Is er een toilet op de vip?
is er Muziek? en worden de voorschriften omtrent het geluid wel nageleefd? hoe weten we dit zeker?
Is er hardstyle ?
En zo ja ook ook early hardstyle?
Zijn trainingsbroeken toegestaan? of moet je echt in pak komen?
Is iedereen aardig?
Is er een kledingstand?
Mag je na t evenement gaan flyeren bij de uitgang?
Mag je vuurwerk meenemen om op het eind af te steken?
Bij welk station moet ik uitstappen?
Kan ik mijn telefoon daar opladen?
Is er voor een bepaalde tijd gratis entree?
Zijn er telefooncellen?
Kan je gratis t-shirts van de grond oprapen?
Mag je filmen?
Dit is mijn eerste grote feest, heeft iemand tips?
Is er dubbelfris?
Wanneer komt de aftermovie?
Staan de foto's van vorig jaar al online?
Is er een afterparty?
Zijn t leuke danseresjes als die komen dansen?
Wat is eerst, fouilleren of kaartcontrole?
Mag je fototoestel meenemen?
Gaan er ook bussen van event travel?
Tot hoe laat is het feest? gaat het door als we schreeuwen 'we want more'?
Als je het niet leuk vindt, krijg je je geld terug?
Gaan er bekende mensen?
Zit er iemand bij de wc`s met een schoteltje?
Zal er ook b2b gedraaid gaan worden?
Is de Buma Stemra wel afgedragen?
Is er entertainment?
Mag je tijdens het feest naar je auto om om te kleden of iets te pakken?
Kan je het water bij de kranen bij de toiletten drinken? flesje bijvullen?
Hebben ze droge witte wijn?
Is er echt een vipdek waar je borrelnootjes kan eten?
Is er een hotel of camping in de buurt?
Wat zijn de weersvoorspellingen?
Is er n mc die overal door heen lult?
Welk soort sterke drank zal er geschonken worden?
xoxo dikke lebber van je favoriete rendier :blowkiss:
Avatar gebruiker
Rudolph
Voorproefje
Badass Junkie
Offline
 
Posts: 2861
Geregistreerd: do dec 12, 2013 9:42 pm
Woonplaats: Noordpöhl

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Poseidon » di jul 07, 2015 5:44 pm

Ik wil je wel een lift geven Rudolph.

Heb er ook het volste vertrouwen in dat samen een hotelkamer nemen niet tot problemen zal leiden.
Geen restricties. Geen enkele moeite met brute orgiën.
En je weet. Mia stasha tua stasha :snort:
Wij willen onze blauwe luchten terug.
Avatar gebruiker
Poseidon
JeVader
In Memoriam
Offline
 
Posts: 10563
Geregistreerd: do maart 17, 2011 4:34 pm
Woonplaats: Liquid Universe

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Eko » di jul 07, 2015 6:18 pm

Poseidon:

Succes met het vinden van een hotelkamer tijdens de Gentse Feesten.

JG:

Uw vragen zijn grotendeels onbeantwoordbaar, er zijn elke dag meer dan 200 activiteiten gaande van concerten, theater, tentoonstellingen, randtochten, dans, etc.
De meeste grote dingen zijn gratis, een aantal andere zijn betalend, een aantal uitverkocht.

om een idee van de omvang te geven: het programma voor zaterdag 18/7 (dus maar 1 van de 10 dagen):

7u

07:00
BLOEMENMARKT
Kouter

8u

08:00
PRONDELMARKT - MARKT IN TWEEDEHANDSWAREN
Bij Sint-Jacobs en Beverhoutplein
08:30
MIDDELEEUWS ONTBIJT EN ONTBIJT BIJ LIEVEN BAUWENS
MIAT Minnemeers 9
08:30
ONBIJT-STADSWANDELING-LUNCH
Carte Blanche P-W Martelaarslaan 321

9u

09:00
AVONTUURLIJK ONTBIJT
Nomad & Rebel Leie Base Afsneedijkweg
09:00
DE TOEKOMST
Plein Spijkstraat - Halvemaanstraat spijkstraat
09:00
VAN SINT-JACOBS TOT MACHARIUS IN DE OCHTEND
Baravins Steendam 53
09:30
CAFÉ CHANTANT (NE KEER WA ANDERS) MET ONTBIJT
Zaal van K. Roeivereniging Sport Gent - Kantine Kanodreef 1

10u

10:00
ATSUSACON 2015 - ZATERDAG
Gent ICC Van Rysselberghedreef 2
10:00
DE INVASIE TOONT
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
ELKE STAP TELT!
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
EXPO KAMAGURKA IN 'T ECHT!
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
EXPO PIANO & CO. 250 JAAR BELGISCHE PIANO-INDUSTRIE
MIAT Minnemeers 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'ARCHETYPES' DOOR JACQUES SONCK
Belfort - Lakenhalle Sint-Baafsplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'INTO OBLIVION' DOOR MAJA DANIELS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SAMOA KEKEA, SNOW WHITE, CITYBOOKS GENT' DOOR SANNE DE WILDE
STAM - Bijlokesite Godshuizenlaan 2
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SELF PORTRAITS' DOOR JEN DAVIS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SURVIVORS' DOOR KEN HERMANN
Historische Huizen Gent - Kazemat Kantienberg
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'THE INNER CIRCLE OF EUROPE' DOOR GERT VERBELEN
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FREE FROM MY HAPPINESS'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'HOME'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOZOEKTOCHT IN EN ROND HET BELFORT
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
GEFLITST IN DE WEGBERM - JOS POEL - COMPOSITIES VAN WILDE FLORA
De Wereld van Kina: de Tuin Berouw 55
10:00
GENT XTRA BOLD
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
HET VERDWENEN PRIVILEGE
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
JEF GEYS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LAM GODSEXPO 'VAN BOOMSTAM TOT ALTAARSTUK'
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
LILI DUJOURIE | FOLDS IN TIME - PLOOIEN IN DE TIJD - PLIS DU TEMPS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
10:00
MUSEUMSPEL 'ZAKJE VOL VERRASSINGEN' (6 TOT 12 JAAR)
MIAT Minnemeers 9
10:00
MUSEUMSPEL VOOR KLEUTERS 'OP STAP MET EMMA EN EMIEL'
MIAT Minnemeers 9
10:00
OP ZOEK NAAR DE SCHATKIST DIE KONIJN VERSTOPTE
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101
10:00
SPEL VAN DE SLOTENMAKER
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
TEXTIEL - EN DRUKDEMONSTRATIES
MIAT Minnemeers 9
10:00
UIT DE COLLECTIE | DANIEL BUREN EN CLAUDE RUTAULT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
UIT DE COLLECTIE | SOL LEWITT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
VAN VLINDERS EN MIEREN
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
VLIEG MUSEUMSPEL PIANO'S
MIAT Minnemeers 9
10:00
WORKSHOP SPELEN MET MASKERS
Zaal De Expeditie Dok Noord 4F-102
10:30
'NEN GENTSCHE (AR)TIESTEN' BOOTTOCHT MET GELEIDE WANDELING IN GENT
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
10:30
CHURCH - CULTUREEL EN CULINAIR RUSTPUNT
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
DE PRINSES VAN HET GRAVENSTEEN
Gravensteen Veerleplein 11
10:30
EXPO TE VOET - WILLEM HOET
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
INDIEN ERNSTIG ZICH ONTHOUDEN
Spaanskasteelplein Spaanskasteelplein

11u

11:00
APÉRO KERMESSE - ACCORDEONIST BRECHT GOUDESONE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei
11:00
DEN BOER OP
Stadsbrouwerij Gruut Grote Huidevettershoek 10
11:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
11:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11
11:00
RONDLEIDING OVER DRUKINKT EN ZWARTE VINGERS
MIAT Minnemeers 9
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 40 MINUTEN MET GRATIS GRUUT BIER
Graslei
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 50 MINUTEN + 1 GRATIS AUGUSTIJN BIER
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
11:00
TE GAST: KANTCLUB SINT-KATELIJNE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
YOGA: GEZONDE EN BEWUSTE FEESTEN EN GOEDKOPER DAN KOFFIE!
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65
11:30
ARTISTIEK APERITIEF MET GASTHEER NICO BURSSENS
St-Veerleplein
11:30
DILLE EN CO
Sint-Veerleplein (tent) Sint-Veerleplein
11:30
NOG STEEDS MENEER PAULINE & PAULETTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT + GRATIS IJSJE. DUUR:1U45
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei
11:30
VERNISAGE TENTOONSTELLING: "POPPEN OP DE RODE LOPER"
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11

12u

12:00
AMBACHTENMARKT
ambachtenmarkt Maaseikstraat 9000 Gent
12:00
EXPO OLIVIER BEKAERT
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:00
FOOR
Vrijdagmarkt vrijdagmarkt 9000 Gent
12:00
KINDERPICKNICK
François Laurentplein
12:00
LIEFMANS PLAGE
Novotel Gent Centrum Goudenleeuwplein 5 Hoogpoort 9000 Gent
12:00
THE COTTON CITY JAZZBAND
Emile Braunplein
12:00
ZEBRABEACH
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:30
CAFÉ CHANTANT WILLY BART EN ZIJNE KLUTS
Bretoens Pannenkoekenhuis Gwenola Donkersteeg 16 9000 Gent
12:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
François Laurentplein 9000 Gent

13u

13:00
38STE EASTMAN OPEN INTERNATIONAAL SCHAAKTORNOOI VAN GENT
Sint Barbaracollege Savaanstraat 33 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'CONDEMNED' DOOR ROBIN HAMMOND
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'HET HUIS' DOOR KARIN BORGHOUTS
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'LICHTGEVOELIG. PSYCHIATERS PATIËNTEN PORTRETTEN 1865-2015'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FACING JAPAN'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
HELDERZIENDEN SONIA DESMADRYL EN DOMINIQUE DELAUNOY BIJ DOLLY'S
Tearoom Dolly's Donkersteeg 19 9000 Gent
13:00
KNUTSEL MEE MET CAROLINE BÉE
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
KUNSTMARKT
Groentenmarkt Groentenmarkt 9000 Gent
13:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
François Laurentplein 9000 Gent
13:00
LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
13:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
13:00
POËZIETUIN: "EEN KADER VOOR DE MENS"
Hof van Ryhove Onderstraat 22 9000 Gent
13:00
PORTRETTEKENEN - SANNE THIJS- BELGIAN ILLUSTRATOR
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
PUPPETBUSKERS FAMILIEVOORSTELLING
François Laurentplein
13:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
13:30
DIRK BAUTERS REVUE
St-Veerleplein

14u

14:00
"HET 'RELATIEVE' RACISME VAN BDW"
NTGent Sint-Baafsplein 17 9000 Gent
14:00
ART NOUVEAU, ART DECO EN MODERNISME *NIEUW*
voorkant Sint-Pietersstation Maria Hendrikaplein / 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE POEZENBOOT
Ligplaats Poezenboot (Boot gelegen ter hoogte van huisnr 245) Nieuwevaart 300 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE SINT-MICHIELSKERK, DE SINT-MICHIELSWIJK: HEDEN EN VERLEDEN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
BOOTTOCHT “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:00
CONSOULING STORE & WOOL-E SHOP PRESENT: ONRUST & MONNIK
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
14:00
CRISE D'IDENTITÉ
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
14:00
DE FANTASTISCHE MENEER VOS (VAN 6 TOT 10 JAAR EN FAMILIE)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
DE KLEINE PRINS 6+
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
14:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
14:00
EEN WERELDSE WANDELING LANGS PLAATSEN VAN DEVOTIE IN DE PAPEGAAIWIJK
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'I HATE GIRLS!' DOOR BAS BOGAERTS
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'KEYHOLE' ERWIN OLAF
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PAUZE' DOOR NICLAS JESSEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PHOTOGRAPHS' DOOR ANNI LEPPÄLÄ
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: ARNOLD VANDER HAEGHEN
Historische Huizen Gent - Museum Arnold Vander Haeghen Veldstraat 82 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: CARTES DE VISITES
Amsab-ISG Bagattenstraat 174 9000 Gent
14:00
GEGIDSTE RONDLEIDING ST JACOBSKERK
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT OP ZIJN HOLLANDS MET WILLEM I WANDELVOORDRACHT
Stadhuis Botermarkt 9000 Gent
14:00
GENT, REBELSE STAD
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT, SMELTKROES VAN CULTUREN
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
HEDEN EN VERLEDEN, PROCESSIES IN VLAANDEREN EN OP DE AZOREN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
HET VERHAAL VAN GENT IN HET GENTS
STAM Godshuizenlaan 2 9000 Gent
14:00
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
14:00
KANO TOCHTEN DOOR GENTSE FEESTEN ZONE
Kano Vertrekpunt Predikherenlei 6 9000 Gent
14:00
KINDERINFOKRUISPUNT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDEROPVANG
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDERPRETSTRAAT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
14:00
MUSEUM VAN HET KAPITALISME
Ons Huis Vrijdagmarkt / Meerseniersstraat 9 9000 Gent
14:00
ONDERWEG NAAR NU.
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
OPEN ATELIER HUGO AZCUY CASTILLO
Begijnhof O.L.V. Ter Hoyen (Infirmerie, rechts van de kerk) Lange Violettestraat 237 9000 Gent
14:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101 9000 Gent
14:00
PLAY YOGA - SPEELSE YOGA VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65 9032 Gent
14:00
POPPEN IN HET KLOOSTER
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
14:00
RONDVAART “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
14:00
SUMMER CAMP#2
Cecilia Jaime Gallery Kraanlei 55 9000 Gent
14:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
14:00
VOORSTELLING & LEZING UIT BOEK: KUNG-FU MEESTER TREEDT UIT DE SCHADUW
Topacademie Sifu Walter Toch Schooldreef 137 9050 Gentbrugge
14:00
WORKSHOP "ARMBAND IN PEYOTE"
Zahia Gent Beverhoutplein 13 9000 Gent
14:00
WORKSHOP UKELELE (LUKAS ROELS)
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein Emile Braunplein 9000 Gent
14:30
ALL KIDS EVENTS - WORKSHOP WINDMOLENTJESFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
BOOTTOCHT MET HANNEKE TANNEKE TOVERHEKS + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:30
CIE DES FOURMIS DANS LA LANTERNE (FR) - CLIC
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
DUT - LES FONCTIONN'AIR
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
HIGH HEELS TOUR: EEN INSPIRERENDE MODEWANDELING DOOR GENT
Hoek Vrijdagmarkt Baudelostraat Baudelostraat 9000 Gent
14:30
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
14:30
LA COUR SINGULIÈRE (FR) - LES EMPREINTES
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
OPENINGSCONCERT JACOBUS VZW
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET BOGUS
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
14:30
RECITAL MET PETER BROOS, BARITON, EN ANNIE ARNAUT AAN HET ORGEL
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
RONDLEIDING MET GIDS IN HOTEL D'HANE STEENHUYSE EN MUSEUM ARNOLD VANDER HAEGEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:30
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat

15u

15:00
"DE RATTENVANGER VAN HAMELEN" - POPPENTHEATER MET PIERKE
Brouwerij Caermersklooster Trommelstraat 1 9000 Gent
15:00
10 JAAR BATACLAN, DEN JUBILEE
Willem de Beersteeg
15:00
3X KIJKEN
Kapel Campo Santo Antwerpsesteenweg 9040 Sint-Amandsberg
15:00
ANTONY & CLEOPATRA
Theaterbox Pijndersstraat 16 9000 Gent
15:00
AUGUSTIJNENKLOOSTER, RONDLEIDING
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:00
B - TENTOONSTELLING ROND 10 JAAR BATA
Willem de Beersteeg
15:00
BRAZILIAANSE DANS - OBA GUINE
Baudelohof
15:00
CARDIFF UNIVERSITY JAZZ SOCIETY (UK)
St-Baafsplein
15:00
CEZAR EN CEZARINE
De "Buurtloods" Patrijsstraat 10 9000 Gent
15:00
COMEDY VOOR KIDS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 (blauwe deur) 9000 Gent
15:00
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
15:00
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
15:00
EN HET GROOTSTE DEEL SCHREVEN WE SAMEN IN BED
Missy Sippy Klein Turkije 16 9000 Gent
15:00
HET LAM GODS DOOR HET VERGROOTGLAS
Sint Barbara college Savaanstraat 33 9000 Gent
15:00
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:00
KAPSEL - BEVIS
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
15:00
KOMPAGNIE DACART
Jules Reviszaal Secundair Kunstinstituut Stad Gent Bibliotheekstraat 9000 Gent
15:00
LA CIE. DE L'HYPPOFÉROCE (FR) - LA VALISE À MÉMÈRE
Kalandenberg 9000 Gent
15:00
LADY ANGELINA 'DE STADSBOERIN'
François Laurentplein
15:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
15:00
MOONRUNNER
Emile Braunplein
15:00
PIERKE VAN ALIJN - HET GEHEIM VAN DE WATERPUT
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
15:00
RAF VIOLI KINDERDISCOSHOW
Korenmarkt
15:00
RECITAL, HANNELORE DE VUYST (WETTEREN) EN LOTTE STUYCK (BRASSCHAAT), VIOOL & ALTVIOOL
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
15:00
RONDLEIDINGEN AUGUSTIJNENKLOOSTER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:30
DE BUREN VAN DE ABDIJ TONEN HUN WIJK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:45
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
15:45
RONAN TULLY (IE) - THE TALL TALE OF MR. PUNCH
The Green Emile Braunplein

16u

16:00
'THEATER OP HET WATER' MET TYPISCH GENTSE LEKKERNIJEN EN DRANKJE
Graslei 9000 Gent
16:00
BELLEMAN JEAN-PIERRE VAN DE PERRE
Feestzone Belfortstraat 9000 Gent
16:00
BOLLYWOOD BOLLYLICIOUS
Baudelohof
16:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
16:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
16:00
HEDENDAAGSE AFRIKAANSE KUNST
tse-tse-art gallery Sint Joriskaai 18 9000 Gent
16:00
IJZER
NTGent Arca Sint-Widostraat 4 9000 Gent
16:00
KIPCAFÉ
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
16:00
LA BULLE DE TEMPS (FR) - MOI POUCET - JONG TALENT
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
16:00
LAWRENCE MALSTAF - TRANSPORTER I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (refter) Spanjaardstraat 9000 Gent
16:00
LIEVEN BAUWENS, ONDERNEMER, WERKGEVER, SPION
standbeeld Lieven Bauwens Lieven Bauwensplein / 9000 Gent
16:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
16:00
MOOD COLLECTOR
Korenlei - Graslei
16:00
PRINSENHOF EN LIEVEKAAI - ROMANTISCHE ENCLAVE MET KEIZERLIJKE ALLURES
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
16:00
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
RED (KINDERCONCERT)
Bij Sint-Jacobs
16:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
16:00
URGENT.FM 105.3 GENTSE FEESTENRADIO
Vlasmarkt
16:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR OUDERS EN KINDEREN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
16:15
NAMIDDAGCONCERT MET HET KOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
16:30
BOLWERK - CARPOOL
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:30
CIE. LES PETITES CHOSES (FR) - LE SON DES CAILLOUX
Kalandenberg 9000 Gent
16:30
ELLEN SHAE
Korenmarkt
16:30
FEEST IN DE PASTORIJ
Pastorij Klein Begijnhof Lange Violettestraat 277 9000 Gent
16:30
GREGORY PORTER + NENEH CHERRY
De Bijloke Godshuizenlaan 9000 Gent
16:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
The Green Emile Braunplein

17u

17:00
ALLO, MEE MARGRIET
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
BALLS & GLORY
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
17:00
CAPOEIRA - DANSHUIS DE INGANG
Baudelohof
17:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
17:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:00
GOESTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
KUNSTBENDE
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
17:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
17:00
PIANOCONCERT LUC VAN LOO
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
17:00
POLARITEIT TANGOSALON
Bij Sint-Jacobs
17:00
POLARITEITS TANGOSALON ISM VZW TREFPUNT
Bij Sint-Jacobs Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
17:00
SCHONE LIEDJES - BRUNO DENECKERE & GUESTS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
17:00
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat 9000 Gent
17:15
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATER (ISRAËL) 'ZEBRA'
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATRE (IL) - ZEBRA
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
17:30
EUCHARISTIEVIERING MET GASTKOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
17:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
17:30
JAUNK
St-Baafsplein
17:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei

18u

18:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
18:00
CAMPING VLASMARKT FESTIVAL-MAGAZINE MET MINI-CONCERTEN
Vlasmarkt
18:00
DE BBQ
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
18:00
KATH BISS &LES BOOM BOOM ROCKETS
Emile Braunplein
18:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
18:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
18:00
MARC VAN RENNE AKA AMAZING BEAR
De Gentse barge Kraanlei 9000 Gent
18:00
REY CABRERA
Korenlei - Graslei
18:00
SALSA - BAILA TROPICAL
Baudelohof
18:00
SOFIE & MIKE
Baudelohof
18:15
BIERBAKBUSKERS: VAGABUNDOS
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
18:30
SARAH LEURIDAN & RIANTO DELRUE
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
18:30
STRAWBERRY JAM
Korenmarkt
18:30
WIZARDS
St-Veerleplein

19u

19:00
CIE KAIET - GOTF!
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:00
DE ZEVEN HOOFDZONDEN
Gravensteen Veerleplein 11 9000 Gent
19:00
GENTSE FEESTEN GESCHIEDENIS MET UNIEKE KROEGEN
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
19:00
HET KIPFESTIVAL - DAG 3
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
19:00
NACHTELIJKE LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
19:00
OVER BROUWEN, KROEGEN EN STIJLVOL DEGUSTEREN
Trappen PostPlaza Korenmarkt 9000 Gent
19:00
RODE BOOM - ONGEKENDE EVIDENTIES
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
19:00
THIS IS HOW WE AFTERNOON
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
19:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
19:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR VOLWASSENEN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
19:15
INTENSIEVE INITIATIE ARGENTIJNSE TANGO, DEEL 1
De Berg Abrahamstraat 13 9000 Gent
19:20
BLIND HORNY TOADS
Groentenmarkt
19:30
10 JAAR GENTSE LACHBOOT : LACHEN ZONDER MOPPEN OP DE GENTSE BINNENWATEREN MET GRATIS BIERTJE
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
19:30
BOOMBAL DANSINITIATIE
Baudelohof
19:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:30
DE FAMILIE KLYNCKAORT
Auditorium 61 Onderbergen 61 9000 Gent
19:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: MIDWINTER
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT!
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
LAVAGE TOTAL
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
PLATEAU PLATEL
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
19:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET PORTLAND
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
19:30
SOIREE DINER : DINNER SHOW
Eskimo Fabriek Wiedauwkaai 25 9000 Gent
19:30
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
19:30
VERGEET HET!
Minardschouwburg Walpoortstraat 15 9000 Gent
19:30
VLAANDEREN ZINGT I.S.M. ARTE MUSICALE
St-Baafsplein

20u

20:00
1 UUR EN EEN SJIEKE
CJK Kasteel Cleays Bouüaert Kasteeldreef 2 9030 Gent - Mariakerke
20:00
BAILA TROPICAL
Baudelohof
20:00
BEATRIJS (EEN MEESTERWERK UIT ONZE LITERATUUR, IN VERZEN HERTAALD DOOR WILLEM WILMINK)
Kerk van de paters Augustijnen Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BEATRIJS, DOOR FRANK COOLS
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BRASSERIE NOSTALGIE
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
20:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
20:00
COMPAGNIE CECILIA - TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 9000 Gent
20:00
DJ LUC
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
20:00
DUBBELCONCERT: MY GROOVY SISTERS & BELCIRQUE IN DE GROENZAAL OP 18/07
Groenzaal Lange Boomgaardstraat 9000 Gent
20:00
DUVEL D(R)OME PRESENTS NEON NIGHTS DAG 2
Emile Braunplein
20:00
GRAND HAMMOND
Korenlei - Graslei
20:00
JAN ROT (NL)
François Laurentplein
20:00
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
20:00
LES FEMMES DIVINES TRAVESTIESPEKTAKEL
OVAKI De Ham 139 9000 Gent
20:00
OPENINGSAVOND "HET (ON)VRIJE WOORD" MET TOM NAEGELS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 9000 Gent
20:00
OVERAL EN NERGENS. NAAR 'L'OISEAU BLEU' VAN MAURICE MAETERLINCK.
Café Brazza Kon. Maria-Hendrikaplein 66 9000 Gent
20:00
REVUE FORMIDABEL
Centrum Seleskest Sint-Salvatorstraat 38 9000 Gent
20:00
ROOSBEEF
Bij Sint-Jacobs
20:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:00
THE JULIANS NEW ORLEANS JAZZFRIENDS
Lazy River Jazz Club Stadhuissteeg 5 9000 Gent
20:00
TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 201 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOAR ÉN! - DE CONGREGATIE
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOIR ÈN!!
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:15
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
20:15
JAN DE WILDE
Kerk Klein Begijnhof Gent Lange Violettestraat 277 9000 Gent
20:15
JEROEN LEENDERS: TRY - OUT PAGGLIACI
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Balzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:15
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
20:15
WOUTER DEPREZ EN GASTEN: DE AVOND VAN DE LUISTERVINK
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Domzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:30
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
20:30
GUUS INVITES
Baudelohof
20:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: ONE BIRD ORCHESTRA
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
20:30
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:30
THE GEORGE
Korenmarkt
20:30
TINY LEGS TIM & BAND (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent
20:30
TRAVESTIESHOW LES FOLLES DE GAND
Centrum Reinaert Reinaertstraat 28 9000 Gent
20:30
VERHALEN VAN ONDER HET HABIJT
Het Groene Huis Blekersdijk 13 9000 Gent

21u

21:00
1 GROOT GAT (HILDE MARIS EN UDO MEIRESONNE)
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
21:00
AMY WINEHOUSE TRIBUTE + ZEBRAS ARE TIMELESS
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
21:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
21:00
CIE ELVIS ALATAC (FR) - IL Y A QUELQUE CHOSE DE POURRI, VARIATION HAMLETIQUE
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
21:00
CIRCUS RONALDO - FIDELIS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:00
DE GENTSE ZANGBOOT VAART UIT : LIVE ACCORDEON EN TWEE GRATIS BIERTJES!
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
21:00
EEN KWARTIER IN 'T DONKER: MONG ROSSEEL (VUILE MONG) • DON FABULIST
't Vizitfabriekske Hof ten Walle 1 9000 Gent
21:00
GENTSE ZANGSTONDE
Bij Sint-Jacobs
21:00
GOOD TIMES TEMPLE
Hotsy Totsy Hoogstraat 1 9000 Gent
21:00
GROEP TINI
muzikantenhuis vzw Dampoortstraat 50 9000 Gent
21:00
URGENT.FM DJ'S
Vlasmarkt
21:20
SUBLIMINALL
Groentenmarkt
21:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
21:30
EX (EEN SPLINTERNIEUW CAVEMAN-AVONTUUR!)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:30
HET ZUIDEN FT. BERT VERBEKE
François Laurentplein
21:30
IMPRO-COMEDY
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
JOLIE HOLLAND
Bij Sint-Jacobs
21:30
PAP
Beverhoutplein
21:30
SAINT-MARTEAU & PAULINE - AVEC LES ANGES
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
STEPPE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

22u

22:00
ABNONO
St-Veerleplein
22:00
EW PAPIER
Minardschouwburg Korianderstraat 13 9000 Gent
22:00
EX-RZ (EX-RED ZEBRA)
café Den Drummer Stalhof 39 9000 Gent
22:00
FIESTA TROPICAL MET DJ PACHA EN TEAM
Baudelohof
22:00
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
22:00
PERVERTED BY LANGUAGE
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
22:00
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS CJ CALVIN
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
22:00
RICARDO LEMVO & MAKINA LOCA
Korenlei - Graslei
22:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:00
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
22:30
ALEXANDER VANTOURNHOUT - ANECKXANDER
Trappenhuis Lucas Munichstraat 29 9000 Gent
22:30
CIE EAEO - ALL THE FUN
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
22:30
CINEMA PORTUS GANDA
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
HANDKERCHIEF
Baudelohof
22:45
ROYAL FUNK FORCE
Korenmarkt

23u

23:00
2 MANY TITS: DJ'S: LIZZY & TATI, HITS & TITS, CATWAR X LILIHELL
Vlasmarkt
23:00
FERNANT ZESTE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
23:00
KLANKFEST: DAY 2: AGE OF LOVE, TSOB, TEKNOVILLE & CHARLATAN
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
23:00
OSAKA MONAURAIL
Bij Sint-Jacobs
23:00
SCALA AND KOLACNY BROTHERS
St-Baafsplein
23:00
THE WRONG LANE VS WE PLAY HOUSE
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
23:15
RICK DE LEEUW
François Laurentplein
23:30
BOOGIE ALL NITE WITH DJ LAWEN STARK (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent

24u

00:00
BAL POPULAIRE MET DJ WULLIO
Baudelohof
00:00
DJ: LASTON & GEO
Korenlei - Graslei
00:00
STORY OFF
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
00:10
DC LIVE (A.K.A. DAYLIGHT COMES)
Groentenmarkt
00:30
DJ NEW GHENT TALENT
St-Baafsplein

1u

01:00
KEKO YOMA
Bij Sint-Jacobs
01:00
SKORDATURA PUNKJAZZ ENSEMBLE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

3u

03:00
DJ PITUTO
Bij Sint-Jacobs
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent

Heel de dag

Hele dag
" 'T STAD IN": 22STE WANDELZOEKTOCHT TE GENT VAN 10 JULI TOT EN MET 17 AUGUSTUS
Start aan VDK Spaarbank Sint-Michielsplein 16 9000 Gent
Hele dag
9000 TOEREN IN BEELDEN VAN GENTHOLOGY
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
Hele dag
AUDIOTOUR PASSE-VITE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
BEZOEK MET VISIOGUIDE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
EXPO - TERUG VAN DE KERMIS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SKATEBOARDING' DOOR THOMAS SWEERTVAEGHER
Bibliotheek - Hoofdbibliotheek Zuid Graaf van Vlaanderenplein 40 9000 Gent
Hele dag
FOTOZOEKTOCHT IN DE KUIP
Belfort Sint-Baafsplein 9000 Gent
Hele dag
GENT OP Z'N KOOKPUNT
Korenlei Korenlei / 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE CENTRUM + GRATIS IJSJE. DUUR: 50 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE GENT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
LIZZY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
Hele dag
NEUZEN IN HISTORISCH GENT
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
OVER BLAUW BLOED EN WITTE BILLENBIJTERS - ZOEKTOCHT IN HET PRINSENHOF
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
Hele dag
PSO-MAN - STREET ART PROJECT
Stoppelstraat Stoppelstraat 9000 Gent
Hele dag
SCHATTEN VAN VLIEG
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
SHERLOCK HOLMES IN HET PATERSHOL - WIE ZOEKT DIE VINDT!
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
STADSZICHTEN VAN GENT (SCHILDERIJEN)
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN HET MILJOENENKWARTIER
Rondpunt Sint-Denijslaan/A. Musschestraat/Kortrijksesteenweg Kortrijksesteenweg 486 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN PORTUS GANDA - MEER DAN WATER ALLEEN!
Oude Beestenmarkt, kant St-Jacobsnieuwstraat Oude Beestenmarkt / 9000 Gent
- #Eko4Mod -
Avatar gebruiker
Eko
-~○☼○~-
Donateur
Offline
 
Posts: 3981
Geregistreerd: do feb 24, 2011 10:27 pm
Woonplaats: Ganda

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor ParadijsVogel » di jul 07, 2015 7:26 pm

VEEL TE VEEL MOGELIJKHEDEN, DAAR KAN IK NIET TEGEN!
Tinychat huisdier

Ivo schreef:Hahahahaha, dat vraagt echt om misbruik.
Avatar gebruiker
ParadijsVogel
Corrupt
Donateur
Offline
 
Posts: 2006
Geregistreerd: ma dec 10, 2012 1:26 am

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Perry » di jul 07, 2015 7:27 pm

KEUZES MAKEN VOGEL! JE KAN HET!
Bennaccio schreef:werkt een Fool als antidepressiva?

Hoe vind je zelf dat het gaat?
Avatar gebruiker
Perry
Intensive Care Bear
Donateur
Offline
 
Posts: 13287
Geregistreerd: do jul 21, 2011 6:03 pm
Woonplaats: Stim City

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Poseidon » di jul 07, 2015 11:43 pm

Eko schreef:
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent


:shock:

Gaat de Dierenbescherming hiermee akkoord?
Wij willen onze blauwe luchten terug.
Avatar gebruiker
Poseidon
JeVader
In Memoriam
Offline
 
Posts: 10563
Geregistreerd: do maart 17, 2011 4:34 pm
Woonplaats: Liquid Universe

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Prinses Preksie » wo jul 08, 2015 2:01 am

Eko schreef:Poseidon:

Succes met het vinden van een hotelkamer tijdens de Gentse Feesten.

JG:

Uw vragen zijn grotendeels onbeantwoordbaar, er zijn elke dag meer dan 200 activiteiten gaande van concerten, theater, tentoonstellingen, randtochten, dans, etc.
De meeste grote dingen zijn gratis, een aantal andere zijn betalend, een aantal uitverkocht.

om een idee van de omvang te geven: het programma voor zaterdag 18/7 (dus maar 1 van de 10 dagen):

7u

07:00
BLOEMENMARKT
Kouter

8u

08:00
PRONDELMARKT - MARKT IN TWEEDEHANDSWAREN
Bij Sint-Jacobs en Beverhoutplein
08:30
MIDDELEEUWS ONTBIJT EN ONTBIJT BIJ LIEVEN BAUWENS
MIAT Minnemeers 9
08:30
ONBIJT-STADSWANDELING-LUNCH
Carte Blanche P-W Martelaarslaan 321

9u

09:00
AVONTUURLIJK ONTBIJT
Nomad & Rebel Leie Base Afsneedijkweg
09:00
DE TOEKOMST
Plein Spijkstraat - Halvemaanstraat spijkstraat
09:00
VAN SINT-JACOBS TOT MACHARIUS IN DE OCHTEND
Baravins Steendam 53
09:30
CAFÉ CHANTANT (NE KEER WA ANDERS) MET ONTBIJT
Zaal van K. Roeivereniging Sport Gent - Kantine Kanodreef 1

10u

10:00
ATSUSACON 2015 - ZATERDAG
Gent ICC Van Rysselberghedreef 2
10:00
DE INVASIE TOONT
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
ELKE STAP TELT!
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
EXPO KAMAGURKA IN 'T ECHT!
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
EXPO PIANO & CO. 250 JAAR BELGISCHE PIANO-INDUSTRIE
MIAT Minnemeers 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'ARCHETYPES' DOOR JACQUES SONCK
Belfort - Lakenhalle Sint-Baafsplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'INTO OBLIVION' DOOR MAJA DANIELS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SAMOA KEKEA, SNOW WHITE, CITYBOOKS GENT' DOOR SANNE DE WILDE
STAM - Bijlokesite Godshuizenlaan 2
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SELF PORTRAITS' DOOR JEN DAVIS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SURVIVORS' DOOR KEN HERMANN
Historische Huizen Gent - Kazemat Kantienberg
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'THE INNER CIRCLE OF EUROPE' DOOR GERT VERBELEN
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FREE FROM MY HAPPINESS'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'HOME'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOZOEKTOCHT IN EN ROND HET BELFORT
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
GEFLITST IN DE WEGBERM - JOS POEL - COMPOSITIES VAN WILDE FLORA
De Wereld van Kina: de Tuin Berouw 55
10:00
GENT XTRA BOLD
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
HET VERDWENEN PRIVILEGE
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
JEF GEYS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LAM GODSEXPO 'VAN BOOMSTAM TOT ALTAARSTUK'
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
LILI DUJOURIE | FOLDS IN TIME - PLOOIEN IN DE TIJD - PLIS DU TEMPS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
10:00
MUSEUMSPEL 'ZAKJE VOL VERRASSINGEN' (6 TOT 12 JAAR)
MIAT Minnemeers 9
10:00
MUSEUMSPEL VOOR KLEUTERS 'OP STAP MET EMMA EN EMIEL'
MIAT Minnemeers 9
10:00
OP ZOEK NAAR DE SCHATKIST DIE KONIJN VERSTOPTE
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101
10:00
SPEL VAN DE SLOTENMAKER
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
TEXTIEL - EN DRUKDEMONSTRATIES
MIAT Minnemeers 9
10:00
UIT DE COLLECTIE | DANIEL BUREN EN CLAUDE RUTAULT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
UIT DE COLLECTIE | SOL LEWITT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
VAN VLINDERS EN MIEREN
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
VLIEG MUSEUMSPEL PIANO'S
MIAT Minnemeers 9
10:00
WORKSHOP SPELEN MET MASKERS
Zaal De Expeditie Dok Noord 4F-102
10:30
'NEN GENTSCHE (AR)TIESTEN' BOOTTOCHT MET GELEIDE WANDELING IN GENT
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
10:30
CHURCH - CULTUREEL EN CULINAIR RUSTPUNT
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
DE PRINSES VAN HET GRAVENSTEEN
Gravensteen Veerleplein 11
10:30
EXPO TE VOET - WILLEM HOET
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
INDIEN ERNSTIG ZICH ONTHOUDEN
Spaanskasteelplein Spaanskasteelplein

11u

11:00
APÉRO KERMESSE - ACCORDEONIST BRECHT GOUDESONE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei
11:00
DEN BOER OP
Stadsbrouwerij Gruut Grote Huidevettershoek 10
11:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
11:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11
11:00
RONDLEIDING OVER DRUKINKT EN ZWARTE VINGERS
MIAT Minnemeers 9
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 40 MINUTEN MET GRATIS GRUUT BIER
Graslei
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 50 MINUTEN + 1 GRATIS AUGUSTIJN BIER
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
11:00
TE GAST: KANTCLUB SINT-KATELIJNE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
YOGA: GEZONDE EN BEWUSTE FEESTEN EN GOEDKOPER DAN KOFFIE!
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65
11:30
ARTISTIEK APERITIEF MET GASTHEER NICO BURSSENS
St-Veerleplein
11:30
DILLE EN CO
Sint-Veerleplein (tent) Sint-Veerleplein
11:30
NOG STEEDS MENEER PAULINE & PAULETTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT + GRATIS IJSJE. DUUR:1U45
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei
11:30
VERNISAGE TENTOONSTELLING: "POPPEN OP DE RODE LOPER"
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11

12u

12:00
AMBACHTENMARKT
ambachtenmarkt Maaseikstraat 9000 Gent
12:00
EXPO OLIVIER BEKAERT
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:00
FOOR
Vrijdagmarkt vrijdagmarkt 9000 Gent
12:00
KINDERPICKNICK
François Laurentplein
12:00
LIEFMANS PLAGE
Novotel Gent Centrum Goudenleeuwplein 5 Hoogpoort 9000 Gent
12:00
THE COTTON CITY JAZZBAND
Emile Braunplein
12:00
ZEBRABEACH
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:30
CAFÉ CHANTANT WILLY BART EN ZIJNE KLUTS
Bretoens Pannenkoekenhuis Gwenola Donkersteeg 16 9000 Gent
12:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
François Laurentplein 9000 Gent

13u

13:00
38STE EASTMAN OPEN INTERNATIONAAL SCHAAKTORNOOI VAN GENT
Sint Barbaracollege Savaanstraat 33 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'CONDEMNED' DOOR ROBIN HAMMOND
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'HET HUIS' DOOR KARIN BORGHOUTS
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'LICHTGEVOELIG. PSYCHIATERS PATIËNTEN PORTRETTEN 1865-2015'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FACING JAPAN'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
HELDERZIENDEN SONIA DESMADRYL EN DOMINIQUE DELAUNOY BIJ DOLLY'S
Tearoom Dolly's Donkersteeg 19 9000 Gent
13:00
KNUTSEL MEE MET CAROLINE BÉE
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
KUNSTMARKT
Groentenmarkt Groentenmarkt 9000 Gent
13:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
François Laurentplein 9000 Gent
13:00
LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
13:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
13:00
POËZIETUIN: "EEN KADER VOOR DE MENS"
Hof van Ryhove Onderstraat 22 9000 Gent
13:00
PORTRETTEKENEN - SANNE THIJS- BELGIAN ILLUSTRATOR
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
PUPPETBUSKERS FAMILIEVOORSTELLING
François Laurentplein
13:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
13:30
DIRK BAUTERS REVUE
St-Veerleplein

14u

14:00
"HET 'RELATIEVE' RACISME VAN BDW"
NTGent Sint-Baafsplein 17 9000 Gent
14:00
ART NOUVEAU, ART DECO EN MODERNISME *NIEUW*
voorkant Sint-Pietersstation Maria Hendrikaplein / 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE POEZENBOOT
Ligplaats Poezenboot (Boot gelegen ter hoogte van huisnr 245) Nieuwevaart 300 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE SINT-MICHIELSKERK, DE SINT-MICHIELSWIJK: HEDEN EN VERLEDEN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
BOOTTOCHT “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:00
CONSOULING STORE & WOOL-E SHOP PRESENT: ONRUST & MONNIK
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
14:00
CRISE D'IDENTITÉ
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
14:00
DE FANTASTISCHE MENEER VOS (VAN 6 TOT 10 JAAR EN FAMILIE)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
DE KLEINE PRINS 6+
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
14:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
14:00
EEN WERELDSE WANDELING LANGS PLAATSEN VAN DEVOTIE IN DE PAPEGAAIWIJK
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'I HATE GIRLS!' DOOR BAS BOGAERTS
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'KEYHOLE' ERWIN OLAF
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PAUZE' DOOR NICLAS JESSEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PHOTOGRAPHS' DOOR ANNI LEPPÄLÄ
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: ARNOLD VANDER HAEGHEN
Historische Huizen Gent - Museum Arnold Vander Haeghen Veldstraat 82 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: CARTES DE VISITES
Amsab-ISG Bagattenstraat 174 9000 Gent
14:00
GEGIDSTE RONDLEIDING ST JACOBSKERK
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT OP ZIJN HOLLANDS MET WILLEM I WANDELVOORDRACHT
Stadhuis Botermarkt 9000 Gent
14:00
GENT, REBELSE STAD
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT, SMELTKROES VAN CULTUREN
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
HEDEN EN VERLEDEN, PROCESSIES IN VLAANDEREN EN OP DE AZOREN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
HET VERHAAL VAN GENT IN HET GENTS
STAM Godshuizenlaan 2 9000 Gent
14:00
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
14:00
KANO TOCHTEN DOOR GENTSE FEESTEN ZONE
Kano Vertrekpunt Predikherenlei 6 9000 Gent
14:00
KINDERINFOKRUISPUNT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDEROPVANG
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDERPRETSTRAAT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
14:00
MUSEUM VAN HET KAPITALISME
Ons Huis Vrijdagmarkt / Meerseniersstraat 9 9000 Gent
14:00
ONDERWEG NAAR NU.
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
OPEN ATELIER HUGO AZCUY CASTILLO
Begijnhof O.L.V. Ter Hoyen (Infirmerie, rechts van de kerk) Lange Violettestraat 237 9000 Gent
14:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101 9000 Gent
14:00
PLAY YOGA - SPEELSE YOGA VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65 9032 Gent
14:00
POPPEN IN HET KLOOSTER
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
14:00
RONDVAART “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
14:00
SUMMER CAMP#2
Cecilia Jaime Gallery Kraanlei 55 9000 Gent
14:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
14:00
VOORSTELLING & LEZING UIT BOEK: KUNG-FU MEESTER TREEDT UIT DE SCHADUW
Topacademie Sifu Walter Toch Schooldreef 137 9050 Gentbrugge
14:00
WORKSHOP "ARMBAND IN PEYOTE"
Zahia Gent Beverhoutplein 13 9000 Gent
14:00
WORKSHOP UKELELE (LUKAS ROELS)
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein Emile Braunplein 9000 Gent
14:30
ALL KIDS EVENTS - WORKSHOP WINDMOLENTJESFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
BOOTTOCHT MET HANNEKE TANNEKE TOVERHEKS + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:30
CIE DES FOURMIS DANS LA LANTERNE (FR) - CLIC
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
DUT - LES FONCTIONN'AIR
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
HIGH HEELS TOUR: EEN INSPIRERENDE MODEWANDELING DOOR GENT
Hoek Vrijdagmarkt Baudelostraat Baudelostraat 9000 Gent
14:30
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
14:30
LA COUR SINGULIÈRE (FR) - LES EMPREINTES
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
OPENINGSCONCERT JACOBUS VZW
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET BOGUS
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
14:30
RECITAL MET PETER BROOS, BARITON, EN ANNIE ARNAUT AAN HET ORGEL
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
RONDLEIDING MET GIDS IN HOTEL D'HANE STEENHUYSE EN MUSEUM ARNOLD VANDER HAEGEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:30
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat

15u

15:00
"DE RATTENVANGER VAN HAMELEN" - POPPENTHEATER MET PIERKE
Brouwerij Caermersklooster Trommelstraat 1 9000 Gent
15:00
10 JAAR BATACLAN, DEN JUBILEE
Willem de Beersteeg
15:00
3X KIJKEN
Kapel Campo Santo Antwerpsesteenweg 9040 Sint-Amandsberg
15:00
ANTONY & CLEOPATRA
Theaterbox Pijndersstraat 16 9000 Gent
15:00
AUGUSTIJNENKLOOSTER, RONDLEIDING
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:00
B - TENTOONSTELLING ROND 10 JAAR BATA
Willem de Beersteeg
15:00
BRAZILIAANSE DANS - OBA GUINE
Baudelohof
15:00
CARDIFF UNIVERSITY JAZZ SOCIETY (UK)
St-Baafsplein
15:00
CEZAR EN CEZARINE
De "Buurtloods" Patrijsstraat 10 9000 Gent
15:00
COMEDY VOOR KIDS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 (blauwe deur) 9000 Gent
15:00
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
15:00
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
15:00
EN HET GROOTSTE DEEL SCHREVEN WE SAMEN IN BED
Missy Sippy Klein Turkije 16 9000 Gent
15:00
HET LAM GODS DOOR HET VERGROOTGLAS
Sint Barbara college Savaanstraat 33 9000 Gent
15:00
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:00
KAPSEL - BEVIS
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
15:00
KOMPAGNIE DACART
Jules Reviszaal Secundair Kunstinstituut Stad Gent Bibliotheekstraat 9000 Gent
15:00
LA CIE. DE L'HYPPOFÉROCE (FR) - LA VALISE À MÉMÈRE
Kalandenberg 9000 Gent
15:00
LADY ANGELINA 'DE STADSBOERIN'
François Laurentplein
15:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
15:00
MOONRUNNER
Emile Braunplein
15:00
PIERKE VAN ALIJN - HET GEHEIM VAN DE WATERPUT
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
15:00
RAF VIOLI KINDERDISCOSHOW
Korenmarkt
15:00
RECITAL, HANNELORE DE VUYST (WETTEREN) EN LOTTE STUYCK (BRASSCHAAT), VIOOL & ALTVIOOL
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
15:00
RONDLEIDINGEN AUGUSTIJNENKLOOSTER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:30
DE BUREN VAN DE ABDIJ TONEN HUN WIJK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:45
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
15:45
RONAN TULLY (IE) - THE TALL TALE OF MR. PUNCH
The Green Emile Braunplein

16u

16:00
'THEATER OP HET WATER' MET TYPISCH GENTSE LEKKERNIJEN EN DRANKJE
Graslei 9000 Gent
16:00
BELLEMAN JEAN-PIERRE VAN DE PERRE
Feestzone Belfortstraat 9000 Gent
16:00
BOLLYWOOD BOLLYLICIOUS
Baudelohof
16:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
16:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
16:00
HEDENDAAGSE AFRIKAANSE KUNST
tse-tse-art gallery Sint Joriskaai 18 9000 Gent
16:00
IJZER
NTGent Arca Sint-Widostraat 4 9000 Gent
16:00
KIPCAFÉ
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
16:00
LA BULLE DE TEMPS (FR) - MOI POUCET - JONG TALENT
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
16:00
LAWRENCE MALSTAF - TRANSPORTER I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (refter) Spanjaardstraat 9000 Gent
16:00
LIEVEN BAUWENS, ONDERNEMER, WERKGEVER, SPION
standbeeld Lieven Bauwens Lieven Bauwensplein / 9000 Gent
16:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
16:00
MOOD COLLECTOR
Korenlei - Graslei
16:00
PRINSENHOF EN LIEVEKAAI - ROMANTISCHE ENCLAVE MET KEIZERLIJKE ALLURES
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
16:00
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
RED (KINDERCONCERT)
Bij Sint-Jacobs
16:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
16:00
URGENT.FM 105.3 GENTSE FEESTENRADIO
Vlasmarkt
16:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR OUDERS EN KINDEREN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
16:15
NAMIDDAGCONCERT MET HET KOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
16:30
BOLWERK - CARPOOL
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:30
CIE. LES PETITES CHOSES (FR) - LE SON DES CAILLOUX
Kalandenberg 9000 Gent
16:30
ELLEN SHAE
Korenmarkt
16:30
FEEST IN DE PASTORIJ
Pastorij Klein Begijnhof Lange Violettestraat 277 9000 Gent
16:30
GREGORY PORTER + NENEH CHERRY
De Bijloke Godshuizenlaan 9000 Gent
16:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
The Green Emile Braunplein

17u

17:00
ALLO, MEE MARGRIET
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
BALLS & GLORY
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
17:00
CAPOEIRA - DANSHUIS DE INGANG
Baudelohof
17:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
17:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:00
GOESTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
KUNSTBENDE
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
17:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
17:00
PIANOCONCERT LUC VAN LOO
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
17:00
POLARITEIT TANGOSALON
Bij Sint-Jacobs
17:00
POLARITEITS TANGOSALON ISM VZW TREFPUNT
Bij Sint-Jacobs Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
17:00
SCHONE LIEDJES - BRUNO DENECKERE & GUESTS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
17:00
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat 9000 Gent
17:15
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATER (ISRAËL) 'ZEBRA'
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATRE (IL) - ZEBRA
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
17:30
EUCHARISTIEVIERING MET GASTKOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
17:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
17:30
JAUNK
St-Baafsplein
17:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei

18u

18:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
18:00
CAMPING VLASMARKT FESTIVAL-MAGAZINE MET MINI-CONCERTEN
Vlasmarkt
18:00
DE BBQ
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
18:00
KATH BISS &LES BOOM BOOM ROCKETS
Emile Braunplein
18:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
18:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
18:00
MARC VAN RENNE AKA AMAZING BEAR
De Gentse barge Kraanlei 9000 Gent
18:00
REY CABRERA
Korenlei - Graslei
18:00
SALSA - BAILA TROPICAL
Baudelohof
18:00
SOFIE & MIKE
Baudelohof
18:15
BIERBAKBUSKERS: VAGABUNDOS
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
18:30
SARAH LEURIDAN & RIANTO DELRUE
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
18:30
STRAWBERRY JAM
Korenmarkt
18:30
WIZARDS
St-Veerleplein

19u

19:00
CIE KAIET - GOTF!
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:00
DE ZEVEN HOOFDZONDEN
Gravensteen Veerleplein 11 9000 Gent
19:00
GENTSE FEESTEN GESCHIEDENIS MET UNIEKE KROEGEN
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
19:00
HET KIPFESTIVAL - DAG 3
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
19:00
NACHTELIJKE LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
19:00
OVER BROUWEN, KROEGEN EN STIJLVOL DEGUSTEREN
Trappen PostPlaza Korenmarkt 9000 Gent
19:00
RODE BOOM - ONGEKENDE EVIDENTIES
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
19:00
THIS IS HOW WE AFTERNOON
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
19:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
19:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR VOLWASSENEN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
19:15
INTENSIEVE INITIATIE ARGENTIJNSE TANGO, DEEL 1
De Berg Abrahamstraat 13 9000 Gent
19:20
BLIND HORNY TOADS
Groentenmarkt
19:30
10 JAAR GENTSE LACHBOOT : LACHEN ZONDER MOPPEN OP DE GENTSE BINNENWATEREN MET GRATIS BIERTJE
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
19:30
BOOMBAL DANSINITIATIE
Baudelohof
19:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:30
DE FAMILIE KLYNCKAORT
Auditorium 61 Onderbergen 61 9000 Gent
19:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: MIDWINTER
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT!
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
LAVAGE TOTAL
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
PLATEAU PLATEL
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
19:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET PORTLAND
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
19:30
SOIREE DINER : DINNER SHOW
Eskimo Fabriek Wiedauwkaai 25 9000 Gent
19:30
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
19:30
VERGEET HET!
Minardschouwburg Walpoortstraat 15 9000 Gent
19:30
VLAANDEREN ZINGT I.S.M. ARTE MUSICALE
St-Baafsplein

20u

20:00
1 UUR EN EEN SJIEKE
CJK Kasteel Cleays Bouüaert Kasteeldreef 2 9030 Gent - Mariakerke
20:00
BAILA TROPICAL
Baudelohof
20:00
BEATRIJS (EEN MEESTERWERK UIT ONZE LITERATUUR, IN VERZEN HERTAALD DOOR WILLEM WILMINK)
Kerk van de paters Augustijnen Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BEATRIJS, DOOR FRANK COOLS
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BRASSERIE NOSTALGIE
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
20:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
20:00
COMPAGNIE CECILIA - TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 9000 Gent
20:00
DJ LUC
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
20:00
DUBBELCONCERT: MY GROOVY SISTERS & BELCIRQUE IN DE GROENZAAL OP 18/07
Groenzaal Lange Boomgaardstraat 9000 Gent
20:00
DUVEL D(R)OME PRESENTS NEON NIGHTS DAG 2
Emile Braunplein
20:00
GRAND HAMMOND
Korenlei - Graslei
20:00
JAN ROT (NL)
François Laurentplein
20:00
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
20:00
LES FEMMES DIVINES TRAVESTIESPEKTAKEL
OVAKI De Ham 139 9000 Gent
20:00
OPENINGSAVOND "HET (ON)VRIJE WOORD" MET TOM NAEGELS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 9000 Gent
20:00
OVERAL EN NERGENS. NAAR 'L'OISEAU BLEU' VAN MAURICE MAETERLINCK.
Café Brazza Kon. Maria-Hendrikaplein 66 9000 Gent
20:00
REVUE FORMIDABEL
Centrum Seleskest Sint-Salvatorstraat 38 9000 Gent
20:00
ROOSBEEF
Bij Sint-Jacobs
20:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:00
THE JULIANS NEW ORLEANS JAZZFRIENDS
Lazy River Jazz Club Stadhuissteeg 5 9000 Gent
20:00
TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 201 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOAR ÉN! - DE CONGREGATIE
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOIR ÈN!!
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:15
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
20:15
JAN DE WILDE
Kerk Klein Begijnhof Gent Lange Violettestraat 277 9000 Gent
20:15
JEROEN LEENDERS: TRY - OUT PAGGLIACI
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Balzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:15
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
20:15
WOUTER DEPREZ EN GASTEN: DE AVOND VAN DE LUISTERVINK
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Domzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:30
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
20:30
GUUS INVITES
Baudelohof
20:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: ONE BIRD ORCHESTRA
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
20:30
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:30
THE GEORGE
Korenmarkt
20:30
TINY LEGS TIM & BAND (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent
20:30
TRAVESTIESHOW LES FOLLES DE GAND
Centrum Reinaert Reinaertstraat 28 9000 Gent
20:30
VERHALEN VAN ONDER HET HABIJT
Het Groene Huis Blekersdijk 13 9000 Gent

21u

21:00
1 GROOT GAT (HILDE MARIS EN UDO MEIRESONNE)
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
21:00
AMY WINEHOUSE TRIBUTE + ZEBRAS ARE TIMELESS
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
21:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
21:00
CIE ELVIS ALATAC (FR) - IL Y A QUELQUE CHOSE DE POURRI, VARIATION HAMLETIQUE
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
21:00
CIRCUS RONALDO - FIDELIS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:00
DE GENTSE ZANGBOOT VAART UIT : LIVE ACCORDEON EN TWEE GRATIS BIERTJES!
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
21:00
EEN KWARTIER IN 'T DONKER: MONG ROSSEEL (VUILE MONG) • DON FABULIST
't Vizitfabriekske Hof ten Walle 1 9000 Gent
21:00
GENTSE ZANGSTONDE
Bij Sint-Jacobs
21:00
GOOD TIMES TEMPLE
Hotsy Totsy Hoogstraat 1 9000 Gent
21:00
GROEP TINI
muzikantenhuis vzw Dampoortstraat 50 9000 Gent
21:00
URGENT.FM DJ'S
Vlasmarkt
21:20
SUBLIMINALL
Groentenmarkt
21:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
21:30
EX (EEN SPLINTERNIEUW CAVEMAN-AVONTUUR!)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:30
HET ZUIDEN FT. BERT VERBEKE
François Laurentplein
21:30
IMPRO-COMEDY
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
JOLIE HOLLAND
Bij Sint-Jacobs
21:30
PAP
Beverhoutplein
21:30
SAINT-MARTEAU & PAULINE - AVEC LES ANGES
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
STEPPE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

22u

22:00
ABNONO
St-Veerleplein
22:00
EW PAPIER
Minardschouwburg Korianderstraat 13 9000 Gent
22:00
EX-RZ (EX-RED ZEBRA)
café Den Drummer Stalhof 39 9000 Gent
22:00
FIESTA TROPICAL MET DJ PACHA EN TEAM
Baudelohof
22:00
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
22:00
PERVERTED BY LANGUAGE
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
22:00
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS CJ CALVIN
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
22:00
RICARDO LEMVO & MAKINA LOCA
Korenlei - Graslei
22:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:00
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
22:30
ALEXANDER VANTOURNHOUT - ANECKXANDER
Trappenhuis Lucas Munichstraat 29 9000 Gent
22:30
CIE EAEO - ALL THE FUN
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
22:30
CINEMA PORTUS GANDA
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
HANDKERCHIEF
Baudelohof
22:45
ROYAL FUNK FORCE
Korenmarkt

23u

23:00
2 MANY TITS: DJ'S: LIZZY & TATI, HITS & TITS, CATWAR X LILIHELL
Vlasmarkt
23:00
FERNANT ZESTE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
23:00
KLANKFEST: DAY 2: AGE OF LOVE, TSOB, TEKNOVILLE & CHARLATAN
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
23:00
OSAKA MONAURAIL
Bij Sint-Jacobs
23:00
SCALA AND KOLACNY BROTHERS
St-Baafsplein
23:00
THE WRONG LANE VS WE PLAY HOUSE
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
23:15
RICK DE LEEUW
François Laurentplein
23:30
BOOGIE ALL NITE WITH DJ LAWEN STARK (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent

24u

00:00
BAL POPULAIRE MET DJ WULLIO
Baudelohof
00:00
DJ: LASTON & GEO
Korenlei - Graslei
00:00
STORY OFF
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
00:10
DC LIVE (A.K.A. DAYLIGHT COMES)
Groentenmarkt
00:30
DJ NEW GHENT TALENT
St-Baafsplein

1u

01:00
KEKO YOMA
Bij Sint-Jacobs
01:00
SKORDATURA PUNKJAZZ ENSEMBLE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

3u

03:00
DJ PITUTO
Bij Sint-Jacobs
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent

Heel de dag

Hele dag
" 'T STAD IN": 22STE WANDELZOEKTOCHT TE GENT VAN 10 JULI TOT EN MET 17 AUGUSTUS
Start aan VDK Spaarbank Sint-Michielsplein 16 9000 Gent
Hele dag
9000 TOEREN IN BEELDEN VAN GENTHOLOGY
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
Hele dag
AUDIOTOUR PASSE-VITE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
BEZOEK MET VISIOGUIDE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
EXPO - TERUG VAN DE KERMIS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SKATEBOARDING' DOOR THOMAS SWEERTVAEGHER
Bibliotheek - Hoofdbibliotheek Zuid Graaf van Vlaanderenplein 40 9000 Gent
Hele dag
FOTOZOEKTOCHT IN DE KUIP
Belfort Sint-Baafsplein 9000 Gent
Hele dag
GENT OP Z'N KOOKPUNT
Korenlei Korenlei / 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE CENTRUM + GRATIS IJSJE. DUUR: 50 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE GENT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
LIZZY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
Hele dag
NEUZEN IN HISTORISCH GENT
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
OVER BLAUW BLOED EN WITTE BILLENBIJTERS - ZOEKTOCHT IN HET PRINSENHOF
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
Hele dag
PSO-MAN - STREET ART PROJECT
Stoppelstraat Stoppelstraat 9000 Gent
Hele dag
SCHATTEN VAN VLIEG
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
SHERLOCK HOLMES IN HET PATERSHOL - WIE ZOEKT DIE VINDT!
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
STADSZICHTEN VAN GENT (SCHILDERIJEN)
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN HET MILJOENENKWARTIER
Rondpunt Sint-Denijslaan/A. Musschestraat/Kortrijksesteenweg Kortrijksesteenweg 486 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN PORTUS GANDA - MEER DAN WATER ALLEEN!
Oude Beestenmarkt, kant St-Jacobsnieuwstraat Oude Beestenmarkt / 9000 Gent

Niks aan dus.
Prinses Preksie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wijs Gebruiker
Offline
 
Posts: 1770
Geregistreerd: di jul 17, 2012 8:26 pm

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Aebi » wo jul 08, 2015 4:00 am

Belgen zijn crazy.
Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar gebruiker
Aebi
It was good to be the king
DF Addict
Offline
 
Posts: 6557
Geregistreerd: wo dec 04, 2013 5:57 pm
Woonplaats: Boogie Wonderland

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Fool » wo jul 08, 2015 2:25 pm

Prinses Preksie schreef:
Eko schreef:Poseidon:

Succes met het vinden van een hotelkamer tijdens de Gentse Feesten.

JG:

Uw vragen zijn grotendeels onbeantwoordbaar, er zijn elke dag meer dan 200 activiteiten gaande van concerten, theater, tentoonstellingen, randtochten, dans, etc.
De meeste grote dingen zijn gratis, een aantal andere zijn betalend, een aantal uitverkocht.

om een idee van de omvang te geven: het programma voor zaterdag 18/7 (dus maar 1 van de 10 dagen):

7u

07:00
BLOEMENMARKT
Kouter

8u

08:00
PRONDELMARKT - MARKT IN TWEEDEHANDSWAREN
Bij Sint-Jacobs en Beverhoutplein
08:30
MIDDELEEUWS ONTBIJT EN ONTBIJT BIJ LIEVEN BAUWENS
MIAT Minnemeers 9
08:30
ONBIJT-STADSWANDELING-LUNCH
Carte Blanche P-W Martelaarslaan 321

9u

09:00
AVONTUURLIJK ONTBIJT
Nomad & Rebel Leie Base Afsneedijkweg
09:00
DE TOEKOMST
Plein Spijkstraat - Halvemaanstraat spijkstraat
09:00
VAN SINT-JACOBS TOT MACHARIUS IN DE OCHTEND
Baravins Steendam 53
09:30
CAFÉ CHANTANT (NE KEER WA ANDERS) MET ONTBIJT
Zaal van K. Roeivereniging Sport Gent - Kantine Kanodreef 1

10u

10:00
ATSUSACON 2015 - ZATERDAG
Gent ICC Van Rysselberghedreef 2
10:00
DE INVASIE TOONT
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
ELKE STAP TELT!
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
EXPO KAMAGURKA IN 'T ECHT!
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
EXPO PIANO & CO. 250 JAAR BELGISCHE PIANO-INDUSTRIE
MIAT Minnemeers 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'ARCHETYPES' DOOR JACQUES SONCK
Belfort - Lakenhalle Sint-Baafsplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'INTO OBLIVION' DOOR MAJA DANIELS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SAMOA KEKEA, SNOW WHITE, CITYBOOKS GENT' DOOR SANNE DE WILDE
STAM - Bijlokesite Godshuizenlaan 2
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SELF PORTRAITS' DOOR JEN DAVIS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SURVIVORS' DOOR KEN HERMANN
Historische Huizen Gent - Kazemat Kantienberg
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'THE INNER CIRCLE OF EUROPE' DOOR GERT VERBELEN
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FREE FROM MY HAPPINESS'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'HOME'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOZOEKTOCHT IN EN ROND HET BELFORT
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
GEFLITST IN DE WEGBERM - JOS POEL - COMPOSITIES VAN WILDE FLORA
De Wereld van Kina: de Tuin Berouw 55
10:00
GENT XTRA BOLD
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
HET VERDWENEN PRIVILEGE
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
JEF GEYS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LAM GODSEXPO 'VAN BOOMSTAM TOT ALTAARSTUK'
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
LILI DUJOURIE | FOLDS IN TIME - PLOOIEN IN DE TIJD - PLIS DU TEMPS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
10:00
MUSEUMSPEL 'ZAKJE VOL VERRASSINGEN' (6 TOT 12 JAAR)
MIAT Minnemeers 9
10:00
MUSEUMSPEL VOOR KLEUTERS 'OP STAP MET EMMA EN EMIEL'
MIAT Minnemeers 9
10:00
OP ZOEK NAAR DE SCHATKIST DIE KONIJN VERSTOPTE
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101
10:00
SPEL VAN DE SLOTENMAKER
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
TEXTIEL - EN DRUKDEMONSTRATIES
MIAT Minnemeers 9
10:00
UIT DE COLLECTIE | DANIEL BUREN EN CLAUDE RUTAULT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
UIT DE COLLECTIE | SOL LEWITT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
VAN VLINDERS EN MIEREN
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
VLIEG MUSEUMSPEL PIANO'S
MIAT Minnemeers 9
10:00
WORKSHOP SPELEN MET MASKERS
Zaal De Expeditie Dok Noord 4F-102
10:30
'NEN GENTSCHE (AR)TIESTEN' BOOTTOCHT MET GELEIDE WANDELING IN GENT
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
10:30
CHURCH - CULTUREEL EN CULINAIR RUSTPUNT
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
DE PRINSES VAN HET GRAVENSTEEN
Gravensteen Veerleplein 11
10:30
EXPO TE VOET - WILLEM HOET
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
INDIEN ERNSTIG ZICH ONTHOUDEN
Spaanskasteelplein Spaanskasteelplein

11u

11:00
APÉRO KERMESSE - ACCORDEONIST BRECHT GOUDESONE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei
11:00
DEN BOER OP
Stadsbrouwerij Gruut Grote Huidevettershoek 10
11:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
11:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11
11:00
RONDLEIDING OVER DRUKINKT EN ZWARTE VINGERS
MIAT Minnemeers 9
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 40 MINUTEN MET GRATIS GRUUT BIER
Graslei
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 50 MINUTEN + 1 GRATIS AUGUSTIJN BIER
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
11:00
TE GAST: KANTCLUB SINT-KATELIJNE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
YOGA: GEZONDE EN BEWUSTE FEESTEN EN GOEDKOPER DAN KOFFIE!
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65
11:30
ARTISTIEK APERITIEF MET GASTHEER NICO BURSSENS
St-Veerleplein
11:30
DILLE EN CO
Sint-Veerleplein (tent) Sint-Veerleplein
11:30
NOG STEEDS MENEER PAULINE & PAULETTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT + GRATIS IJSJE. DUUR:1U45
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei
11:30
VERNISAGE TENTOONSTELLING: "POPPEN OP DE RODE LOPER"
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11

12u

12:00
AMBACHTENMARKT
ambachtenmarkt Maaseikstraat 9000 Gent
12:00
EXPO OLIVIER BEKAERT
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:00
FOOR
Vrijdagmarkt vrijdagmarkt 9000 Gent
12:00
KINDERPICKNICK
François Laurentplein
12:00
LIEFMANS PLAGE
Novotel Gent Centrum Goudenleeuwplein 5 Hoogpoort 9000 Gent
12:00
THE COTTON CITY JAZZBAND
Emile Braunplein
12:00
ZEBRABEACH
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:30
CAFÉ CHANTANT WILLY BART EN ZIJNE KLUTS
Bretoens Pannenkoekenhuis Gwenola Donkersteeg 16 9000 Gent
12:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
François Laurentplein 9000 Gent

13u

13:00
38STE EASTMAN OPEN INTERNATIONAAL SCHAAKTORNOOI VAN GENT
Sint Barbaracollege Savaanstraat 33 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'CONDEMNED' DOOR ROBIN HAMMOND
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'HET HUIS' DOOR KARIN BORGHOUTS
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'LICHTGEVOELIG. PSYCHIATERS PATIËNTEN PORTRETTEN 1865-2015'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FACING JAPAN'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
HELDERZIENDEN SONIA DESMADRYL EN DOMINIQUE DELAUNOY BIJ DOLLY'S
Tearoom Dolly's Donkersteeg 19 9000 Gent
13:00
KNUTSEL MEE MET CAROLINE BÉE
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
KUNSTMARKT
Groentenmarkt Groentenmarkt 9000 Gent
13:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
François Laurentplein 9000 Gent
13:00
LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
13:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
13:00
POËZIETUIN: "EEN KADER VOOR DE MENS"
Hof van Ryhove Onderstraat 22 9000 Gent
13:00
PORTRETTEKENEN - SANNE THIJS- BELGIAN ILLUSTRATOR
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
PUPPETBUSKERS FAMILIEVOORSTELLING
François Laurentplein
13:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
13:30
DIRK BAUTERS REVUE
St-Veerleplein

14u

14:00
"HET 'RELATIEVE' RACISME VAN BDW"
NTGent Sint-Baafsplein 17 9000 Gent
14:00
ART NOUVEAU, ART DECO EN MODERNISME *NIEUW*
voorkant Sint-Pietersstation Maria Hendrikaplein / 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE POEZENBOOT
Ligplaats Poezenboot (Boot gelegen ter hoogte van huisnr 245) Nieuwevaart 300 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE SINT-MICHIELSKERK, DE SINT-MICHIELSWIJK: HEDEN EN VERLEDEN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
BOOTTOCHT “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:00
CONSOULING STORE & WOOL-E SHOP PRESENT: ONRUST & MONNIK
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
14:00
CRISE D'IDENTITÉ
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
14:00
DE FANTASTISCHE MENEER VOS (VAN 6 TOT 10 JAAR EN FAMILIE)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
DE KLEINE PRINS 6+
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
14:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
14:00
EEN WERELDSE WANDELING LANGS PLAATSEN VAN DEVOTIE IN DE PAPEGAAIWIJK
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'I HATE GIRLS!' DOOR BAS BOGAERTS
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'KEYHOLE' ERWIN OLAF
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PAUZE' DOOR NICLAS JESSEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PHOTOGRAPHS' DOOR ANNI LEPPÄLÄ
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: ARNOLD VANDER HAEGHEN
Historische Huizen Gent - Museum Arnold Vander Haeghen Veldstraat 82 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: CARTES DE VISITES
Amsab-ISG Bagattenstraat 174 9000 Gent
14:00
GEGIDSTE RONDLEIDING ST JACOBSKERK
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT OP ZIJN HOLLANDS MET WILLEM I WANDELVOORDRACHT
Stadhuis Botermarkt 9000 Gent
14:00
GENT, REBELSE STAD
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT, SMELTKROES VAN CULTUREN
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
HEDEN EN VERLEDEN, PROCESSIES IN VLAANDEREN EN OP DE AZOREN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
HET VERHAAL VAN GENT IN HET GENTS
STAM Godshuizenlaan 2 9000 Gent
14:00
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
14:00
KANO TOCHTEN DOOR GENTSE FEESTEN ZONE
Kano Vertrekpunt Predikherenlei 6 9000 Gent
14:00
KINDERINFOKRUISPUNT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDEROPVANG
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDERPRETSTRAAT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
14:00
MUSEUM VAN HET KAPITALISME
Ons Huis Vrijdagmarkt / Meerseniersstraat 9 9000 Gent
14:00
ONDERWEG NAAR NU.
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
OPEN ATELIER HUGO AZCUY CASTILLO
Begijnhof O.L.V. Ter Hoyen (Infirmerie, rechts van de kerk) Lange Violettestraat 237 9000 Gent
14:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101 9000 Gent
14:00
PLAY YOGA - SPEELSE YOGA VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65 9032 Gent
14:00
POPPEN IN HET KLOOSTER
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
14:00
RONDVAART “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
14:00
SUMMER CAMP#2
Cecilia Jaime Gallery Kraanlei 55 9000 Gent
14:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
14:00
VOORSTELLING & LEZING UIT BOEK: KUNG-FU MEESTER TREEDT UIT DE SCHADUW
Topacademie Sifu Walter Toch Schooldreef 137 9050 Gentbrugge
14:00
WORKSHOP "ARMBAND IN PEYOTE"
Zahia Gent Beverhoutplein 13 9000 Gent
14:00
WORKSHOP UKELELE (LUKAS ROELS)
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein Emile Braunplein 9000 Gent
14:30
ALL KIDS EVENTS - WORKSHOP WINDMOLENTJESFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
BOOTTOCHT MET HANNEKE TANNEKE TOVERHEKS + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:30
CIE DES FOURMIS DANS LA LANTERNE (FR) - CLIC
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
DUT - LES FONCTIONN'AIR
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
HIGH HEELS TOUR: EEN INSPIRERENDE MODEWANDELING DOOR GENT
Hoek Vrijdagmarkt Baudelostraat Baudelostraat 9000 Gent
14:30
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
14:30
LA COUR SINGULIÈRE (FR) - LES EMPREINTES
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
OPENINGSCONCERT JACOBUS VZW
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET BOGUS
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
14:30
RECITAL MET PETER BROOS, BARITON, EN ANNIE ARNAUT AAN HET ORGEL
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
RONDLEIDING MET GIDS IN HOTEL D'HANE STEENHUYSE EN MUSEUM ARNOLD VANDER HAEGEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:30
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat

15u

15:00
"DE RATTENVANGER VAN HAMELEN" - POPPENTHEATER MET PIERKE
Brouwerij Caermersklooster Trommelstraat 1 9000 Gent
15:00
10 JAAR BATACLAN, DEN JUBILEE
Willem de Beersteeg
15:00
3X KIJKEN
Kapel Campo Santo Antwerpsesteenweg 9040 Sint-Amandsberg
15:00
ANTONY & CLEOPATRA
Theaterbox Pijndersstraat 16 9000 Gent
15:00
AUGUSTIJNENKLOOSTER, RONDLEIDING
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:00
B - TENTOONSTELLING ROND 10 JAAR BATA
Willem de Beersteeg
15:00
BRAZILIAANSE DANS - OBA GUINE
Baudelohof
15:00
CARDIFF UNIVERSITY JAZZ SOCIETY (UK)
St-Baafsplein
15:00
CEZAR EN CEZARINE
De "Buurtloods" Patrijsstraat 10 9000 Gent
15:00
COMEDY VOOR KIDS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 (blauwe deur) 9000 Gent
15:00
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
15:00
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
15:00
EN HET GROOTSTE DEEL SCHREVEN WE SAMEN IN BED
Missy Sippy Klein Turkije 16 9000 Gent
15:00
HET LAM GODS DOOR HET VERGROOTGLAS
Sint Barbara college Savaanstraat 33 9000 Gent
15:00
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:00
KAPSEL - BEVIS
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
15:00
KOMPAGNIE DACART
Jules Reviszaal Secundair Kunstinstituut Stad Gent Bibliotheekstraat 9000 Gent
15:00
LA CIE. DE L'HYPPOFÉROCE (FR) - LA VALISE À MÉMÈRE
Kalandenberg 9000 Gent
15:00
LADY ANGELINA 'DE STADSBOERIN'
François Laurentplein
15:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
15:00
MOONRUNNER
Emile Braunplein
15:00
PIERKE VAN ALIJN - HET GEHEIM VAN DE WATERPUT
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
15:00
RAF VIOLI KINDERDISCOSHOW
Korenmarkt
15:00
RECITAL, HANNELORE DE VUYST (WETTEREN) EN LOTTE STUYCK (BRASSCHAAT), VIOOL & ALTVIOOL
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
15:00
RONDLEIDINGEN AUGUSTIJNENKLOOSTER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:30
DE BUREN VAN DE ABDIJ TONEN HUN WIJK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:45
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
15:45
RONAN TULLY (IE) - THE TALL TALE OF MR. PUNCH
The Green Emile Braunplein

16u

16:00
'THEATER OP HET WATER' MET TYPISCH GENTSE LEKKERNIJEN EN DRANKJE
Graslei 9000 Gent
16:00
BELLEMAN JEAN-PIERRE VAN DE PERRE
Feestzone Belfortstraat 9000 Gent
16:00
BOLLYWOOD BOLLYLICIOUS
Baudelohof
16:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
16:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
16:00
HEDENDAAGSE AFRIKAANSE KUNST
tse-tse-art gallery Sint Joriskaai 18 9000 Gent
16:00
IJZER
NTGent Arca Sint-Widostraat 4 9000 Gent
16:00
KIPCAFÉ
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
16:00
LA BULLE DE TEMPS (FR) - MOI POUCET - JONG TALENT
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
16:00
LAWRENCE MALSTAF - TRANSPORTER I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (refter) Spanjaardstraat 9000 Gent
16:00
LIEVEN BAUWENS, ONDERNEMER, WERKGEVER, SPION
standbeeld Lieven Bauwens Lieven Bauwensplein / 9000 Gent
16:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
16:00
MOOD COLLECTOR
Korenlei - Graslei
16:00
PRINSENHOF EN LIEVEKAAI - ROMANTISCHE ENCLAVE MET KEIZERLIJKE ALLURES
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
16:00
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
RED (KINDERCONCERT)
Bij Sint-Jacobs
16:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
16:00
URGENT.FM 105.3 GENTSE FEESTENRADIO
Vlasmarkt
16:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR OUDERS EN KINDEREN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
16:15
NAMIDDAGCONCERT MET HET KOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
16:30
BOLWERK - CARPOOL
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:30
CIE. LES PETITES CHOSES (FR) - LE SON DES CAILLOUX
Kalandenberg 9000 Gent
16:30
ELLEN SHAE
Korenmarkt
16:30
FEEST IN DE PASTORIJ
Pastorij Klein Begijnhof Lange Violettestraat 277 9000 Gent
16:30
GREGORY PORTER + NENEH CHERRY
De Bijloke Godshuizenlaan 9000 Gent
16:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
The Green Emile Braunplein

17u

17:00
ALLO, MEE MARGRIET
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
BALLS & GLORY
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
17:00
CAPOEIRA - DANSHUIS DE INGANG
Baudelohof
17:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
17:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:00
GOESTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
KUNSTBENDE
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
17:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
17:00
PIANOCONCERT LUC VAN LOO
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
17:00
POLARITEIT TANGOSALON
Bij Sint-Jacobs
17:00
POLARITEITS TANGOSALON ISM VZW TREFPUNT
Bij Sint-Jacobs Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
17:00
SCHONE LIEDJES - BRUNO DENECKERE & GUESTS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
17:00
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat 9000 Gent
17:15
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATER (ISRAËL) 'ZEBRA'
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATRE (IL) - ZEBRA
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
17:30
EUCHARISTIEVIERING MET GASTKOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
17:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
17:30
JAUNK
St-Baafsplein
17:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei

18u

18:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
18:00
CAMPING VLASMARKT FESTIVAL-MAGAZINE MET MINI-CONCERTEN
Vlasmarkt
18:00
DE BBQ
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
18:00
KATH BISS &LES BOOM BOOM ROCKETS
Emile Braunplein
18:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
18:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
18:00
MARC VAN RENNE AKA AMAZING BEAR
De Gentse barge Kraanlei 9000 Gent
18:00
REY CABRERA
Korenlei - Graslei
18:00
SALSA - BAILA TROPICAL
Baudelohof
18:00
SOFIE & MIKE
Baudelohof
18:15
BIERBAKBUSKERS: VAGABUNDOS
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
18:30
SARAH LEURIDAN & RIANTO DELRUE
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
18:30
STRAWBERRY JAM
Korenmarkt
18:30
WIZARDS
St-Veerleplein

19u

19:00
CIE KAIET - GOTF!
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:00
DE ZEVEN HOOFDZONDEN
Gravensteen Veerleplein 11 9000 Gent
19:00
GENTSE FEESTEN GESCHIEDENIS MET UNIEKE KROEGEN
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
19:00
HET KIPFESTIVAL - DAG 3
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
19:00
NACHTELIJKE LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
19:00
OVER BROUWEN, KROEGEN EN STIJLVOL DEGUSTEREN
Trappen PostPlaza Korenmarkt 9000 Gent
19:00
RODE BOOM - ONGEKENDE EVIDENTIES
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
19:00
THIS IS HOW WE AFTERNOON
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
19:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
19:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR VOLWASSENEN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
19:15
INTENSIEVE INITIATIE ARGENTIJNSE TANGO, DEEL 1
De Berg Abrahamstraat 13 9000 Gent
19:20
BLIND HORNY TOADS
Groentenmarkt
19:30
10 JAAR GENTSE LACHBOOT : LACHEN ZONDER MOPPEN OP DE GENTSE BINNENWATEREN MET GRATIS BIERTJE
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
19:30
BOOMBAL DANSINITIATIE
Baudelohof
19:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:30
DE FAMILIE KLYNCKAORT
Auditorium 61 Onderbergen 61 9000 Gent
19:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: MIDWINTER
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT!
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
LAVAGE TOTAL
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
PLATEAU PLATEL
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
19:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET PORTLAND
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
19:30
SOIREE DINER : DINNER SHOW
Eskimo Fabriek Wiedauwkaai 25 9000 Gent
19:30
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
19:30
VERGEET HET!
Minardschouwburg Walpoortstraat 15 9000 Gent
19:30
VLAANDEREN ZINGT I.S.M. ARTE MUSICALE
St-Baafsplein

20u

20:00
1 UUR EN EEN SJIEKE
CJK Kasteel Cleays Bouüaert Kasteeldreef 2 9030 Gent - Mariakerke
20:00
BAILA TROPICAL
Baudelohof
20:00
BEATRIJS (EEN MEESTERWERK UIT ONZE LITERATUUR, IN VERZEN HERTAALD DOOR WILLEM WILMINK)
Kerk van de paters Augustijnen Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BEATRIJS, DOOR FRANK COOLS
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BRASSERIE NOSTALGIE
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
20:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
20:00
COMPAGNIE CECILIA - TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 9000 Gent
20:00
DJ LUC
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
20:00
DUBBELCONCERT: MY GROOVY SISTERS & BELCIRQUE IN DE GROENZAAL OP 18/07
Groenzaal Lange Boomgaardstraat 9000 Gent
20:00
DUVEL D(R)OME PRESENTS NEON NIGHTS DAG 2
Emile Braunplein
20:00
GRAND HAMMOND
Korenlei - Graslei
20:00
JAN ROT (NL)
François Laurentplein
20:00
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
20:00
LES FEMMES DIVINES TRAVESTIESPEKTAKEL
OVAKI De Ham 139 9000 Gent
20:00
OPENINGSAVOND "HET (ON)VRIJE WOORD" MET TOM NAEGELS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 9000 Gent
20:00
OVERAL EN NERGENS. NAAR 'L'OISEAU BLEU' VAN MAURICE MAETERLINCK.
Café Brazza Kon. Maria-Hendrikaplein 66 9000 Gent
20:00
REVUE FORMIDABEL
Centrum Seleskest Sint-Salvatorstraat 38 9000 Gent
20:00
ROOSBEEF
Bij Sint-Jacobs
20:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:00
THE JULIANS NEW ORLEANS JAZZFRIENDS
Lazy River Jazz Club Stadhuissteeg 5 9000 Gent
20:00
TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 201 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOAR ÉN! - DE CONGREGATIE
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOIR ÈN!!
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:15
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
20:15
JAN DE WILDE
Kerk Klein Begijnhof Gent Lange Violettestraat 277 9000 Gent
20:15
JEROEN LEENDERS: TRY - OUT PAGGLIACI
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Balzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:15
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
20:15
WOUTER DEPREZ EN GASTEN: DE AVOND VAN DE LUISTERVINK
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Domzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:30
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
20:30
GUUS INVITES
Baudelohof
20:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: ONE BIRD ORCHESTRA
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
20:30
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:30
THE GEORGE
Korenmarkt
20:30
TINY LEGS TIM & BAND (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent
20:30
TRAVESTIESHOW LES FOLLES DE GAND
Centrum Reinaert Reinaertstraat 28 9000 Gent
20:30
VERHALEN VAN ONDER HET HABIJT
Het Groene Huis Blekersdijk 13 9000 Gent

21u

21:00
1 GROOT GAT (HILDE MARIS EN UDO MEIRESONNE)
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
21:00
AMY WINEHOUSE TRIBUTE + ZEBRAS ARE TIMELESS
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
21:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
21:00
CIE ELVIS ALATAC (FR) - IL Y A QUELQUE CHOSE DE POURRI, VARIATION HAMLETIQUE
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
21:00
CIRCUS RONALDO - FIDELIS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:00
DE GENTSE ZANGBOOT VAART UIT : LIVE ACCORDEON EN TWEE GRATIS BIERTJES!
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
21:00
EEN KWARTIER IN 'T DONKER: MONG ROSSEEL (VUILE MONG) • DON FABULIST
't Vizitfabriekske Hof ten Walle 1 9000 Gent
21:00
GENTSE ZANGSTONDE
Bij Sint-Jacobs
21:00
GOOD TIMES TEMPLE
Hotsy Totsy Hoogstraat 1 9000 Gent
21:00
GROEP TINI
muzikantenhuis vzw Dampoortstraat 50 9000 Gent
21:00
URGENT.FM DJ'S
Vlasmarkt
21:20
SUBLIMINALL
Groentenmarkt
21:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
21:30
EX (EEN SPLINTERNIEUW CAVEMAN-AVONTUUR!)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:30
HET ZUIDEN FT. BERT VERBEKE
François Laurentplein
21:30
IMPRO-COMEDY
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
JOLIE HOLLAND
Bij Sint-Jacobs
21:30
PAP
Beverhoutplein
21:30
SAINT-MARTEAU & PAULINE - AVEC LES ANGES
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
STEPPE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

22u

22:00
ABNONO
St-Veerleplein
22:00
EW PAPIER
Minardschouwburg Korianderstraat 13 9000 Gent
22:00
EX-RZ (EX-RED ZEBRA)
café Den Drummer Stalhof 39 9000 Gent
22:00
FIESTA TROPICAL MET DJ PACHA EN TEAM
Baudelohof
22:00
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
22:00
PERVERTED BY LANGUAGE
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
22:00
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS CJ CALVIN
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
22:00
RICARDO LEMVO & MAKINA LOCA
Korenlei - Graslei
22:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:00
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
22:30
ALEXANDER VANTOURNHOUT - ANECKXANDER
Trappenhuis Lucas Munichstraat 29 9000 Gent
22:30
CIE EAEO - ALL THE FUN
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
22:30
CINEMA PORTUS GANDA
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
HANDKERCHIEF
Baudelohof
22:45
ROYAL FUNK FORCE
Korenmarkt

23u

23:00
2 MANY TITS: DJ'S: LIZZY & TATI, HITS & TITS, CATWAR X LILIHELL
Vlasmarkt
23:00
FERNANT ZESTE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
23:00
KLANKFEST: DAY 2: AGE OF LOVE, TSOB, TEKNOVILLE & CHARLATAN
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
23:00
OSAKA MONAURAIL
Bij Sint-Jacobs
23:00
SCALA AND KOLACNY BROTHERS
St-Baafsplein
23:00
THE WRONG LANE VS WE PLAY HOUSE
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
23:15
RICK DE LEEUW
François Laurentplein
23:30
BOOGIE ALL NITE WITH DJ LAWEN STARK (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent

24u

00:00
BAL POPULAIRE MET DJ WULLIO
Baudelohof
00:00
DJ: LASTON & GEO
Korenlei - Graslei
00:00
STORY OFF
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
00:10
DC LIVE (A.K.A. DAYLIGHT COMES)
Groentenmarkt
00:30
DJ NEW GHENT TALENT
St-Baafsplein

1u

01:00
KEKO YOMA
Bij Sint-Jacobs
01:00
SKORDATURA PUNKJAZZ ENSEMBLE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

3u

03:00
DJ PITUTO
Bij Sint-Jacobs
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent

Heel de dag

Hele dag
" 'T STAD IN": 22STE WANDELZOEKTOCHT TE GENT VAN 10 JULI TOT EN MET 17 AUGUSTUS
Start aan VDK Spaarbank Sint-Michielsplein 16 9000 Gent
Hele dag
9000 TOEREN IN BEELDEN VAN GENTHOLOGY
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
Hele dag
AUDIOTOUR PASSE-VITE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
BEZOEK MET VISIOGUIDE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
EXPO - TERUG VAN DE KERMIS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SKATEBOARDING' DOOR THOMAS SWEERTVAEGHER
Bibliotheek - Hoofdbibliotheek Zuid Graaf van Vlaanderenplein 40 9000 Gent
Hele dag
FOTOZOEKTOCHT IN DE KUIP
Belfort Sint-Baafsplein 9000 Gent
Hele dag
GENT OP Z'N KOOKPUNT
Korenlei Korenlei / 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE CENTRUM + GRATIS IJSJE. DUUR: 50 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE GENT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
LIZZY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
Hele dag
NEUZEN IN HISTORISCH GENT
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
OVER BLAUW BLOED EN WITTE BILLENBIJTERS - ZOEKTOCHT IN HET PRINSENHOF
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
Hele dag
PSO-MAN - STREET ART PROJECT
Stoppelstraat Stoppelstraat 9000 Gent
Hele dag
SCHATTEN VAN VLIEG
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
SHERLOCK HOLMES IN HET PATERSHOL - WIE ZOEKT DIE VINDT!
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
STADSZICHTEN VAN GENT (SCHILDERIJEN)
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN HET MILJOENENKWARTIER
Rondpunt Sint-Denijslaan/A. Musschestraat/Kortrijksesteenweg Kortrijksesteenweg 486 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN PORTUS GANDA - MEER DAN WATER ALLEEN!
Oude Beestenmarkt, kant St-Jacobsnieuwstraat Oude Beestenmarkt / 9000 Gent

Niks aan dus.

Wil je even niet zulke lange posts quoten?
Fool
Stom
Badass Junkie
Offline
 
Posts: 2604
Geregistreerd: za maart 08, 2014 6:39 pm

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Partypipo » wo jul 08, 2015 2:34 pm

Fool schreef:
Prinses Preksie schreef:
Eko schreef:Poseidon:

Succes met het vinden van een hotelkamer tijdens de Gentse Feesten.

JG:

Uw vragen zijn grotendeels onbeantwoordbaar, er zijn elke dag meer dan 200 activiteiten gaande van concerten, theater, tentoonstellingen, randtochten, dans, etc.
De meeste grote dingen zijn gratis, een aantal andere zijn betalend, een aantal uitverkocht.

om een idee van de omvang te geven: het programma voor zaterdag 18/7 (dus maar 1 van de 10 dagen):

7u

07:00
BLOEMENMARKT
Kouter

8u

08:00
PRONDELMARKT - MARKT IN TWEEDEHANDSWAREN
Bij Sint-Jacobs en Beverhoutplein
08:30
MIDDELEEUWS ONTBIJT EN ONTBIJT BIJ LIEVEN BAUWENS
MIAT Minnemeers 9
08:30
ONBIJT-STADSWANDELING-LUNCH
Carte Blanche P-W Martelaarslaan 321

9u

09:00
AVONTUURLIJK ONTBIJT
Nomad & Rebel Leie Base Afsneedijkweg
09:00
DE TOEKOMST
Plein Spijkstraat - Halvemaanstraat spijkstraat
09:00
VAN SINT-JACOBS TOT MACHARIUS IN DE OCHTEND
Baravins Steendam 53
09:30
CAFÉ CHANTANT (NE KEER WA ANDERS) MET ONTBIJT
Zaal van K. Roeivereniging Sport Gent - Kantine Kanodreef 1

10u

10:00
ATSUSACON 2015 - ZATERDAG
Gent ICC Van Rysselberghedreef 2
10:00
DE INVASIE TOONT
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
ELKE STAP TELT!
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
EXPO KAMAGURKA IN 'T ECHT!
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
EXPO PIANO & CO. 250 JAAR BELGISCHE PIANO-INDUSTRIE
MIAT Minnemeers 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'ARCHETYPES' DOOR JACQUES SONCK
Belfort - Lakenhalle Sint-Baafsplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'INTO OBLIVION' DOOR MAJA DANIELS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SAMOA KEKEA, SNOW WHITE, CITYBOOKS GENT' DOOR SANNE DE WILDE
STAM - Bijlokesite Godshuizenlaan 2
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SELF PORTRAITS' DOOR JEN DAVIS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SURVIVORS' DOOR KEN HERMANN
Historische Huizen Gent - Kazemat Kantienberg
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'THE INNER CIRCLE OF EUROPE' DOOR GERT VERBELEN
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FREE FROM MY HAPPINESS'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'HOME'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOZOEKTOCHT IN EN ROND HET BELFORT
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
GEFLITST IN DE WEGBERM - JOS POEL - COMPOSITIES VAN WILDE FLORA
De Wereld van Kina: de Tuin Berouw 55
10:00
GENT XTRA BOLD
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
HET VERDWENEN PRIVILEGE
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
JEF GEYS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LAM GODSEXPO 'VAN BOOMSTAM TOT ALTAARSTUK'
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
LILI DUJOURIE | FOLDS IN TIME - PLOOIEN IN DE TIJD - PLIS DU TEMPS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
10:00
MUSEUMSPEL 'ZAKJE VOL VERRASSINGEN' (6 TOT 12 JAAR)
MIAT Minnemeers 9
10:00
MUSEUMSPEL VOOR KLEUTERS 'OP STAP MET EMMA EN EMIEL'
MIAT Minnemeers 9
10:00
OP ZOEK NAAR DE SCHATKIST DIE KONIJN VERSTOPTE
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101
10:00
SPEL VAN DE SLOTENMAKER
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
TEXTIEL - EN DRUKDEMONSTRATIES
MIAT Minnemeers 9
10:00
UIT DE COLLECTIE | DANIEL BUREN EN CLAUDE RUTAULT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
UIT DE COLLECTIE | SOL LEWITT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
VAN VLINDERS EN MIEREN
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
VLIEG MUSEUMSPEL PIANO'S
MIAT Minnemeers 9
10:00
WORKSHOP SPELEN MET MASKERS
Zaal De Expeditie Dok Noord 4F-102
10:30
'NEN GENTSCHE (AR)TIESTEN' BOOTTOCHT MET GELEIDE WANDELING IN GENT
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
10:30
CHURCH - CULTUREEL EN CULINAIR RUSTPUNT
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
DE PRINSES VAN HET GRAVENSTEEN
Gravensteen Veerleplein 11
10:30
EXPO TE VOET - WILLEM HOET
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
INDIEN ERNSTIG ZICH ONTHOUDEN
Spaanskasteelplein Spaanskasteelplein

11u

11:00
APÉRO KERMESSE - ACCORDEONIST BRECHT GOUDESONE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei
11:00
DEN BOER OP
Stadsbrouwerij Gruut Grote Huidevettershoek 10
11:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
11:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11
11:00
RONDLEIDING OVER DRUKINKT EN ZWARTE VINGERS
MIAT Minnemeers 9
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 40 MINUTEN MET GRATIS GRUUT BIER
Graslei
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 50 MINUTEN + 1 GRATIS AUGUSTIJN BIER
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
11:00
TE GAST: KANTCLUB SINT-KATELIJNE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
YOGA: GEZONDE EN BEWUSTE FEESTEN EN GOEDKOPER DAN KOFFIE!
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65
11:30
ARTISTIEK APERITIEF MET GASTHEER NICO BURSSENS
St-Veerleplein
11:30
DILLE EN CO
Sint-Veerleplein (tent) Sint-Veerleplein
11:30
NOG STEEDS MENEER PAULINE & PAULETTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT + GRATIS IJSJE. DUUR:1U45
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei
11:30
VERNISAGE TENTOONSTELLING: "POPPEN OP DE RODE LOPER"
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11

12u

12:00
AMBACHTENMARKT
ambachtenmarkt Maaseikstraat 9000 Gent
12:00
EXPO OLIVIER BEKAERT
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:00
FOOR
Vrijdagmarkt vrijdagmarkt 9000 Gent
12:00
KINDERPICKNICK
François Laurentplein
12:00
LIEFMANS PLAGE
Novotel Gent Centrum Goudenleeuwplein 5 Hoogpoort 9000 Gent
12:00
THE COTTON CITY JAZZBAND
Emile Braunplein
12:00
ZEBRABEACH
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:30
CAFÉ CHANTANT WILLY BART EN ZIJNE KLUTS
Bretoens Pannenkoekenhuis Gwenola Donkersteeg 16 9000 Gent
12:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
François Laurentplein 9000 Gent

13u

13:00
38STE EASTMAN OPEN INTERNATIONAAL SCHAAKTORNOOI VAN GENT
Sint Barbaracollege Savaanstraat 33 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'CONDEMNED' DOOR ROBIN HAMMOND
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'HET HUIS' DOOR KARIN BORGHOUTS
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'LICHTGEVOELIG. PSYCHIATERS PATIËNTEN PORTRETTEN 1865-2015'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FACING JAPAN'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
HELDERZIENDEN SONIA DESMADRYL EN DOMINIQUE DELAUNOY BIJ DOLLY'S
Tearoom Dolly's Donkersteeg 19 9000 Gent
13:00
KNUTSEL MEE MET CAROLINE BÉE
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
KUNSTMARKT
Groentenmarkt Groentenmarkt 9000 Gent
13:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
François Laurentplein 9000 Gent
13:00
LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
13:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
13:00
POËZIETUIN: "EEN KADER VOOR DE MENS"
Hof van Ryhove Onderstraat 22 9000 Gent
13:00
PORTRETTEKENEN - SANNE THIJS- BELGIAN ILLUSTRATOR
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
PUPPETBUSKERS FAMILIEVOORSTELLING
François Laurentplein
13:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
13:30
DIRK BAUTERS REVUE
St-Veerleplein

14u

14:00
"HET 'RELATIEVE' RACISME VAN BDW"
NTGent Sint-Baafsplein 17 9000 Gent
14:00
ART NOUVEAU, ART DECO EN MODERNISME *NIEUW*
voorkant Sint-Pietersstation Maria Hendrikaplein / 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE POEZENBOOT
Ligplaats Poezenboot (Boot gelegen ter hoogte van huisnr 245) Nieuwevaart 300 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE SINT-MICHIELSKERK, DE SINT-MICHIELSWIJK: HEDEN EN VERLEDEN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
BOOTTOCHT “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:00
CONSOULING STORE & WOOL-E SHOP PRESENT: ONRUST & MONNIK
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
14:00
CRISE D'IDENTITÉ
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
14:00
DE FANTASTISCHE MENEER VOS (VAN 6 TOT 10 JAAR EN FAMILIE)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
DE KLEINE PRINS 6+
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
14:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
14:00
EEN WERELDSE WANDELING LANGS PLAATSEN VAN DEVOTIE IN DE PAPEGAAIWIJK
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'I HATE GIRLS!' DOOR BAS BOGAERTS
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'KEYHOLE' ERWIN OLAF
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PAUZE' DOOR NICLAS JESSEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PHOTOGRAPHS' DOOR ANNI LEPPÄLÄ
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: ARNOLD VANDER HAEGHEN
Historische Huizen Gent - Museum Arnold Vander Haeghen Veldstraat 82 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: CARTES DE VISITES
Amsab-ISG Bagattenstraat 174 9000 Gent
14:00
GEGIDSTE RONDLEIDING ST JACOBSKERK
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT OP ZIJN HOLLANDS MET WILLEM I WANDELVOORDRACHT
Stadhuis Botermarkt 9000 Gent
14:00
GENT, REBELSE STAD
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT, SMELTKROES VAN CULTUREN
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
HEDEN EN VERLEDEN, PROCESSIES IN VLAANDEREN EN OP DE AZOREN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
HET VERHAAL VAN GENT IN HET GENTS
STAM Godshuizenlaan 2 9000 Gent
14:00
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
14:00
KANO TOCHTEN DOOR GENTSE FEESTEN ZONE
Kano Vertrekpunt Predikherenlei 6 9000 Gent
14:00
KINDERINFOKRUISPUNT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDEROPVANG
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDERPRETSTRAAT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
14:00
MUSEUM VAN HET KAPITALISME
Ons Huis Vrijdagmarkt / Meerseniersstraat 9 9000 Gent
14:00
ONDERWEG NAAR NU.
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
OPEN ATELIER HUGO AZCUY CASTILLO
Begijnhof O.L.V. Ter Hoyen (Infirmerie, rechts van de kerk) Lange Violettestraat 237 9000 Gent
14:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101 9000 Gent
14:00
PLAY YOGA - SPEELSE YOGA VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65 9032 Gent
14:00
POPPEN IN HET KLOOSTER
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
14:00
RONDVAART “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
14:00
SUMMER CAMP#2
Cecilia Jaime Gallery Kraanlei 55 9000 Gent
14:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
14:00
VOORSTELLING & LEZING UIT BOEK: KUNG-FU MEESTER TREEDT UIT DE SCHADUW
Topacademie Sifu Walter Toch Schooldreef 137 9050 Gentbrugge
14:00
WORKSHOP "ARMBAND IN PEYOTE"
Zahia Gent Beverhoutplein 13 9000 Gent
14:00
WORKSHOP UKELELE (LUKAS ROELS)
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein Emile Braunplein 9000 Gent
14:30
ALL KIDS EVENTS - WORKSHOP WINDMOLENTJESFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
BOOTTOCHT MET HANNEKE TANNEKE TOVERHEKS + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:30
CIE DES FOURMIS DANS LA LANTERNE (FR) - CLIC
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
DUT - LES FONCTIONN'AIR
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
HIGH HEELS TOUR: EEN INSPIRERENDE MODEWANDELING DOOR GENT
Hoek Vrijdagmarkt Baudelostraat Baudelostraat 9000 Gent
14:30
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
14:30
LA COUR SINGULIÈRE (FR) - LES EMPREINTES
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
OPENINGSCONCERT JACOBUS VZW
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET BOGUS
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
14:30
RECITAL MET PETER BROOS, BARITON, EN ANNIE ARNAUT AAN HET ORGEL
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
RONDLEIDING MET GIDS IN HOTEL D'HANE STEENHUYSE EN MUSEUM ARNOLD VANDER HAEGEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:30
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat

15u

15:00
"DE RATTENVANGER VAN HAMELEN" - POPPENTHEATER MET PIERKE
Brouwerij Caermersklooster Trommelstraat 1 9000 Gent
15:00
10 JAAR BATACLAN, DEN JUBILEE
Willem de Beersteeg
15:00
3X KIJKEN
Kapel Campo Santo Antwerpsesteenweg 9040 Sint-Amandsberg
15:00
ANTONY & CLEOPATRA
Theaterbox Pijndersstraat 16 9000 Gent
15:00
AUGUSTIJNENKLOOSTER, RONDLEIDING
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:00
B - TENTOONSTELLING ROND 10 JAAR BATA
Willem de Beersteeg
15:00
BRAZILIAANSE DANS - OBA GUINE
Baudelohof
15:00
CARDIFF UNIVERSITY JAZZ SOCIETY (UK)
St-Baafsplein
15:00
CEZAR EN CEZARINE
De "Buurtloods" Patrijsstraat 10 9000 Gent
15:00
COMEDY VOOR KIDS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 (blauwe deur) 9000 Gent
15:00
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
15:00
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
15:00
EN HET GROOTSTE DEEL SCHREVEN WE SAMEN IN BED
Missy Sippy Klein Turkije 16 9000 Gent
15:00
HET LAM GODS DOOR HET VERGROOTGLAS
Sint Barbara college Savaanstraat 33 9000 Gent
15:00
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:00
KAPSEL - BEVIS
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
15:00
KOMPAGNIE DACART
Jules Reviszaal Secundair Kunstinstituut Stad Gent Bibliotheekstraat 9000 Gent
15:00
LA CIE. DE L'HYPPOFÉROCE (FR) - LA VALISE À MÉMÈRE
Kalandenberg 9000 Gent
15:00
LADY ANGELINA 'DE STADSBOERIN'
François Laurentplein
15:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
15:00
MOONRUNNER
Emile Braunplein
15:00
PIERKE VAN ALIJN - HET GEHEIM VAN DE WATERPUT
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
15:00
RAF VIOLI KINDERDISCOSHOW
Korenmarkt
15:00
RECITAL, HANNELORE DE VUYST (WETTEREN) EN LOTTE STUYCK (BRASSCHAAT), VIOOL & ALTVIOOL
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
15:00
RONDLEIDINGEN AUGUSTIJNENKLOOSTER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:30
DE BUREN VAN DE ABDIJ TONEN HUN WIJK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:45
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
15:45
RONAN TULLY (IE) - THE TALL TALE OF MR. PUNCH
The Green Emile Braunplein

16u

16:00
'THEATER OP HET WATER' MET TYPISCH GENTSE LEKKERNIJEN EN DRANKJE
Graslei 9000 Gent
16:00
BELLEMAN JEAN-PIERRE VAN DE PERRE
Feestzone Belfortstraat 9000 Gent
16:00
BOLLYWOOD BOLLYLICIOUS
Baudelohof
16:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
16:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
16:00
HEDENDAAGSE AFRIKAANSE KUNST
tse-tse-art gallery Sint Joriskaai 18 9000 Gent
16:00
IJZER
NTGent Arca Sint-Widostraat 4 9000 Gent
16:00
KIPCAFÉ
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
16:00
LA BULLE DE TEMPS (FR) - MOI POUCET - JONG TALENT
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
16:00
LAWRENCE MALSTAF - TRANSPORTER I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (refter) Spanjaardstraat 9000 Gent
16:00
LIEVEN BAUWENS, ONDERNEMER, WERKGEVER, SPION
standbeeld Lieven Bauwens Lieven Bauwensplein / 9000 Gent
16:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
16:00
MOOD COLLECTOR
Korenlei - Graslei
16:00
PRINSENHOF EN LIEVEKAAI - ROMANTISCHE ENCLAVE MET KEIZERLIJKE ALLURES
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
16:00
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
RED (KINDERCONCERT)
Bij Sint-Jacobs
16:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
16:00
URGENT.FM 105.3 GENTSE FEESTENRADIO
Vlasmarkt
16:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR OUDERS EN KINDEREN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
16:15
NAMIDDAGCONCERT MET HET KOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
16:30
BOLWERK - CARPOOL
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:30
CIE. LES PETITES CHOSES (FR) - LE SON DES CAILLOUX
Kalandenberg 9000 Gent
16:30
ELLEN SHAE
Korenmarkt
16:30
FEEST IN DE PASTORIJ
Pastorij Klein Begijnhof Lange Violettestraat 277 9000 Gent
16:30
GREGORY PORTER + NENEH CHERRY
De Bijloke Godshuizenlaan 9000 Gent
16:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
The Green Emile Braunplein

17u

17:00
ALLO, MEE MARGRIET
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
BALLS & GLORY
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
17:00
CAPOEIRA - DANSHUIS DE INGANG
Baudelohof
17:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
17:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:00
GOESTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
KUNSTBENDE
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
17:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
17:00
PIANOCONCERT LUC VAN LOO
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
17:00
POLARITEIT TANGOSALON
Bij Sint-Jacobs
17:00
POLARITEITS TANGOSALON ISM VZW TREFPUNT
Bij Sint-Jacobs Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
17:00
SCHONE LIEDJES - BRUNO DENECKERE & GUESTS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
17:00
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat 9000 Gent
17:15
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATER (ISRAËL) 'ZEBRA'
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATRE (IL) - ZEBRA
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
17:30
EUCHARISTIEVIERING MET GASTKOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
17:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
17:30
JAUNK
St-Baafsplein
17:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei

18u

18:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
18:00
CAMPING VLASMARKT FESTIVAL-MAGAZINE MET MINI-CONCERTEN
Vlasmarkt
18:00
DE BBQ
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
18:00
KATH BISS &LES BOOM BOOM ROCKETS
Emile Braunplein
18:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
18:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
18:00
MARC VAN RENNE AKA AMAZING BEAR
De Gentse barge Kraanlei 9000 Gent
18:00
REY CABRERA
Korenlei - Graslei
18:00
SALSA - BAILA TROPICAL
Baudelohof
18:00
SOFIE & MIKE
Baudelohof
18:15
BIERBAKBUSKERS: VAGABUNDOS
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
18:30
SARAH LEURIDAN & RIANTO DELRUE
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
18:30
STRAWBERRY JAM
Korenmarkt
18:30
WIZARDS
St-Veerleplein

19u

19:00
CIE KAIET - GOTF!
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:00
DE ZEVEN HOOFDZONDEN
Gravensteen Veerleplein 11 9000 Gent
19:00
GENTSE FEESTEN GESCHIEDENIS MET UNIEKE KROEGEN
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
19:00
HET KIPFESTIVAL - DAG 3
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
19:00
NACHTELIJKE LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
19:00
OVER BROUWEN, KROEGEN EN STIJLVOL DEGUSTEREN
Trappen PostPlaza Korenmarkt 9000 Gent
19:00
RODE BOOM - ONGEKENDE EVIDENTIES
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
19:00
THIS IS HOW WE AFTERNOON
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
19:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
19:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR VOLWASSENEN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
19:15
INTENSIEVE INITIATIE ARGENTIJNSE TANGO, DEEL 1
De Berg Abrahamstraat 13 9000 Gent
19:20
BLIND HORNY TOADS
Groentenmarkt
19:30
10 JAAR GENTSE LACHBOOT : LACHEN ZONDER MOPPEN OP DE GENTSE BINNENWATEREN MET GRATIS BIERTJE
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
19:30
BOOMBAL DANSINITIATIE
Baudelohof
19:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:30
DE FAMILIE KLYNCKAORT
Auditorium 61 Onderbergen 61 9000 Gent
19:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: MIDWINTER
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT!
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
LAVAGE TOTAL
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
PLATEAU PLATEL
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
19:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET PORTLAND
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
19:30
SOIREE DINER : DINNER SHOW
Eskimo Fabriek Wiedauwkaai 25 9000 Gent
19:30
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
19:30
VERGEET HET!
Minardschouwburg Walpoortstraat 15 9000 Gent
19:30
VLAANDEREN ZINGT I.S.M. ARTE MUSICALE
St-Baafsplein

20u

20:00
1 UUR EN EEN SJIEKE
CJK Kasteel Cleays Bouüaert Kasteeldreef 2 9030 Gent - Mariakerke
20:00
BAILA TROPICAL
Baudelohof
20:00
BEATRIJS (EEN MEESTERWERK UIT ONZE LITERATUUR, IN VERZEN HERTAALD DOOR WILLEM WILMINK)
Kerk van de paters Augustijnen Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BEATRIJS, DOOR FRANK COOLS
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BRASSERIE NOSTALGIE
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
20:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
20:00
COMPAGNIE CECILIA - TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 9000 Gent
20:00
DJ LUC
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
20:00
DUBBELCONCERT: MY GROOVY SISTERS & BELCIRQUE IN DE GROENZAAL OP 18/07
Groenzaal Lange Boomgaardstraat 9000 Gent
20:00
DUVEL D(R)OME PRESENTS NEON NIGHTS DAG 2
Emile Braunplein
20:00
GRAND HAMMOND
Korenlei - Graslei
20:00
JAN ROT (NL)
François Laurentplein
20:00
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
20:00
LES FEMMES DIVINES TRAVESTIESPEKTAKEL
OVAKI De Ham 139 9000 Gent
20:00
OPENINGSAVOND "HET (ON)VRIJE WOORD" MET TOM NAEGELS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 9000 Gent
20:00
OVERAL EN NERGENS. NAAR 'L'OISEAU BLEU' VAN MAURICE MAETERLINCK.
Café Brazza Kon. Maria-Hendrikaplein 66 9000 Gent
20:00
REVUE FORMIDABEL
Centrum Seleskest Sint-Salvatorstraat 38 9000 Gent
20:00
ROOSBEEF
Bij Sint-Jacobs
20:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:00
THE JULIANS NEW ORLEANS JAZZFRIENDS
Lazy River Jazz Club Stadhuissteeg 5 9000 Gent
20:00
TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 201 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOAR ÉN! - DE CONGREGATIE
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOIR ÈN!!
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:15
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
20:15
JAN DE WILDE
Kerk Klein Begijnhof Gent Lange Violettestraat 277 9000 Gent
20:15
JEROEN LEENDERS: TRY - OUT PAGGLIACI
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Balzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:15
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
20:15
WOUTER DEPREZ EN GASTEN: DE AVOND VAN DE LUISTERVINK
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Domzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:30
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
20:30
GUUS INVITES
Baudelohof
20:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: ONE BIRD ORCHESTRA
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
20:30
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:30
THE GEORGE
Korenmarkt
20:30
TINY LEGS TIM & BAND (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent
20:30
TRAVESTIESHOW LES FOLLES DE GAND
Centrum Reinaert Reinaertstraat 28 9000 Gent
20:30
VERHALEN VAN ONDER HET HABIJT
Het Groene Huis Blekersdijk 13 9000 Gent

21u

21:00
1 GROOT GAT (HILDE MARIS EN UDO MEIRESONNE)
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
21:00
AMY WINEHOUSE TRIBUTE + ZEBRAS ARE TIMELESS
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
21:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
21:00
CIE ELVIS ALATAC (FR) - IL Y A QUELQUE CHOSE DE POURRI, VARIATION HAMLETIQUE
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
21:00
CIRCUS RONALDO - FIDELIS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:00
DE GENTSE ZANGBOOT VAART UIT : LIVE ACCORDEON EN TWEE GRATIS BIERTJES!
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
21:00
EEN KWARTIER IN 'T DONKER: MONG ROSSEEL (VUILE MONG) • DON FABULIST
't Vizitfabriekske Hof ten Walle 1 9000 Gent
21:00
GENTSE ZANGSTONDE
Bij Sint-Jacobs
21:00
GOOD TIMES TEMPLE
Hotsy Totsy Hoogstraat 1 9000 Gent
21:00
GROEP TINI
muzikantenhuis vzw Dampoortstraat 50 9000 Gent
21:00
URGENT.FM DJ'S
Vlasmarkt
21:20
SUBLIMINALL
Groentenmarkt
21:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
21:30
EX (EEN SPLINTERNIEUW CAVEMAN-AVONTUUR!)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:30
HET ZUIDEN FT. BERT VERBEKE
François Laurentplein
21:30
IMPRO-COMEDY
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
JOLIE HOLLAND
Bij Sint-Jacobs
21:30
PAP
Beverhoutplein
21:30
SAINT-MARTEAU & PAULINE - AVEC LES ANGES
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
STEPPE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

22u

22:00
ABNONO
St-Veerleplein
22:00
EW PAPIER
Minardschouwburg Korianderstraat 13 9000 Gent
22:00
EX-RZ (EX-RED ZEBRA)
café Den Drummer Stalhof 39 9000 Gent
22:00
FIESTA TROPICAL MET DJ PACHA EN TEAM
Baudelohof
22:00
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
22:00
PERVERTED BY LANGUAGE
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
22:00
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS CJ CALVIN
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
22:00
RICARDO LEMVO & MAKINA LOCA
Korenlei - Graslei
22:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:00
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
22:30
ALEXANDER VANTOURNHOUT - ANECKXANDER
Trappenhuis Lucas Munichstraat 29 9000 Gent
22:30
CIE EAEO - ALL THE FUN
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
22:30
CINEMA PORTUS GANDA
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
HANDKERCHIEF
Baudelohof
22:45
ROYAL FUNK FORCE
Korenmarkt

23u

23:00
2 MANY TITS: DJ'S: LIZZY & TATI, HITS & TITS, CATWAR X LILIHELL
Vlasmarkt
23:00
FERNANT ZESTE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
23:00
KLANKFEST: DAY 2: AGE OF LOVE, TSOB, TEKNOVILLE & CHARLATAN
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
23:00
OSAKA MONAURAIL
Bij Sint-Jacobs
23:00
SCALA AND KOLACNY BROTHERS
St-Baafsplein
23:00
THE WRONG LANE VS WE PLAY HOUSE
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
23:15
RICK DE LEEUW
François Laurentplein
23:30
BOOGIE ALL NITE WITH DJ LAWEN STARK (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent

24u

00:00
BAL POPULAIRE MET DJ WULLIO
Baudelohof
00:00
DJ: LASTON & GEO
Korenlei - Graslei
00:00
STORY OFF
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
00:10
DC LIVE (A.K.A. DAYLIGHT COMES)
Groentenmarkt
00:30
DJ NEW GHENT TALENT
St-Baafsplein

1u

01:00
KEKO YOMA
Bij Sint-Jacobs
01:00
SKORDATURA PUNKJAZZ ENSEMBLE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

3u

03:00
DJ PITUTO
Bij Sint-Jacobs
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent

Heel de dag

Hele dag
" 'T STAD IN": 22STE WANDELZOEKTOCHT TE GENT VAN 10 JULI TOT EN MET 17 AUGUSTUS
Start aan VDK Spaarbank Sint-Michielsplein 16 9000 Gent
Hele dag
9000 TOEREN IN BEELDEN VAN GENTHOLOGY
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
Hele dag
AUDIOTOUR PASSE-VITE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
BEZOEK MET VISIOGUIDE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
EXPO - TERUG VAN DE KERMIS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SKATEBOARDING' DOOR THOMAS SWEERTVAEGHER
Bibliotheek - Hoofdbibliotheek Zuid Graaf van Vlaanderenplein 40 9000 Gent
Hele dag
FOTOZOEKTOCHT IN DE KUIP
Belfort Sint-Baafsplein 9000 Gent
Hele dag
GENT OP Z'N KOOKPUNT
Korenlei Korenlei / 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE CENTRUM + GRATIS IJSJE. DUUR: 50 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE GENT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
LIZZY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
Hele dag
NEUZEN IN HISTORISCH GENT
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
OVER BLAUW BLOED EN WITTE BILLENBIJTERS - ZOEKTOCHT IN HET PRINSENHOF
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
Hele dag
PSO-MAN - STREET ART PROJECT
Stoppelstraat Stoppelstraat 9000 Gent
Hele dag
SCHATTEN VAN VLIEG
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
SHERLOCK HOLMES IN HET PATERSHOL - WIE ZOEKT DIE VINDT!
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
STADSZICHTEN VAN GENT (SCHILDERIJEN)
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN HET MILJOENENKWARTIER
Rondpunt Sint-Denijslaan/A. Musschestraat/Kortrijksesteenweg Kortrijksesteenweg 486 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN PORTUS GANDA - MEER DAN WATER ALLEEN!
Oude Beestenmarkt, kant St-Jacobsnieuwstraat Oude Beestenmarkt / 9000 Gent

Niks aan dus.

Wil je even niet zulke lange posts quoten?

Vrij irritant inderdaad
Ted Bundy schreef:Mochten quotes van mede df'ers in je onderschrift plaatsen weer 'in' worden. Dan is deze de mijne.
Avatar gebruiker
Partypipo
Doneer-meneer
Badass Junkie
Offline
 
Posts: 4076
Geregistreerd: di sep 06, 2011 1:36 am

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Rudolph » wo jul 08, 2015 2:34 pm

Fool schreef:
Prinses Preksie schreef:
Eko schreef:Poseidon:

Succes met het vinden van een hotelkamer tijdens de Gentse Feesten.

JG:

Uw vragen zijn grotendeels onbeantwoordbaar, er zijn elke dag meer dan 200 activiteiten gaande van concerten, theater, tentoonstellingen, randtochten, dans, etc.
De meeste grote dingen zijn gratis, een aantal andere zijn betalend, een aantal uitverkocht.

om een idee van de omvang te geven: het programma voor zaterdag 18/7 (dus maar 1 van de 10 dagen):

7u

07:00
BLOEMENMARKT
Kouter

8u

08:00
PRONDELMARKT - MARKT IN TWEEDEHANDSWAREN
Bij Sint-Jacobs en Beverhoutplein
08:30
MIDDELEEUWS ONTBIJT EN ONTBIJT BIJ LIEVEN BAUWENS
MIAT Minnemeers 9
08:30
ONBIJT-STADSWANDELING-LUNCH
Carte Blanche P-W Martelaarslaan 321

9u

09:00
AVONTUURLIJK ONTBIJT
Nomad & Rebel Leie Base Afsneedijkweg
09:00
DE TOEKOMST
Plein Spijkstraat - Halvemaanstraat spijkstraat
09:00
VAN SINT-JACOBS TOT MACHARIUS IN DE OCHTEND
Baravins Steendam 53
09:30
CAFÉ CHANTANT (NE KEER WA ANDERS) MET ONTBIJT
Zaal van K. Roeivereniging Sport Gent - Kantine Kanodreef 1

10u

10:00
ATSUSACON 2015 - ZATERDAG
Gent ICC Van Rysselberghedreef 2
10:00
DE INVASIE TOONT
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
ELKE STAP TELT!
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
EXPO KAMAGURKA IN 'T ECHT!
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
EXPO PIANO & CO. 250 JAAR BELGISCHE PIANO-INDUSTRIE
MIAT Minnemeers 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'ARCHETYPES' DOOR JACQUES SONCK
Belfort - Lakenhalle Sint-Baafsplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'INTO OBLIVION' DOOR MAJA DANIELS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SAMOA KEKEA, SNOW WHITE, CITYBOOKS GENT' DOOR SANNE DE WILDE
STAM - Bijlokesite Godshuizenlaan 2
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SELF PORTRAITS' DOOR JEN DAVIS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SURVIVORS' DOOR KEN HERMANN
Historische Huizen Gent - Kazemat Kantienberg
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'THE INNER CIRCLE OF EUROPE' DOOR GERT VERBELEN
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FREE FROM MY HAPPINESS'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'HOME'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOZOEKTOCHT IN EN ROND HET BELFORT
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
GEFLITST IN DE WEGBERM - JOS POEL - COMPOSITIES VAN WILDE FLORA
De Wereld van Kina: de Tuin Berouw 55
10:00
GENT XTRA BOLD
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
HET VERDWENEN PRIVILEGE
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
JEF GEYS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LAM GODSEXPO 'VAN BOOMSTAM TOT ALTAARSTUK'
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
LILI DUJOURIE | FOLDS IN TIME - PLOOIEN IN DE TIJD - PLIS DU TEMPS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
10:00
MUSEUMSPEL 'ZAKJE VOL VERRASSINGEN' (6 TOT 12 JAAR)
MIAT Minnemeers 9
10:00
MUSEUMSPEL VOOR KLEUTERS 'OP STAP MET EMMA EN EMIEL'
MIAT Minnemeers 9
10:00
OP ZOEK NAAR DE SCHATKIST DIE KONIJN VERSTOPTE
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101
10:00
SPEL VAN DE SLOTENMAKER
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
TEXTIEL - EN DRUKDEMONSTRATIES
MIAT Minnemeers 9
10:00
UIT DE COLLECTIE | DANIEL BUREN EN CLAUDE RUTAULT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
UIT DE COLLECTIE | SOL LEWITT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
VAN VLINDERS EN MIEREN
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
VLIEG MUSEUMSPEL PIANO'S
MIAT Minnemeers 9
10:00
WORKSHOP SPELEN MET MASKERS
Zaal De Expeditie Dok Noord 4F-102
10:30
'NEN GENTSCHE (AR)TIESTEN' BOOTTOCHT MET GELEIDE WANDELING IN GENT
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
10:30
CHURCH - CULTUREEL EN CULINAIR RUSTPUNT
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
DE PRINSES VAN HET GRAVENSTEEN
Gravensteen Veerleplein 11
10:30
EXPO TE VOET - WILLEM HOET
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
INDIEN ERNSTIG ZICH ONTHOUDEN
Spaanskasteelplein Spaanskasteelplein

11u

11:00
APÉRO KERMESSE - ACCORDEONIST BRECHT GOUDESONE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei
11:00
DEN BOER OP
Stadsbrouwerij Gruut Grote Huidevettershoek 10
11:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
11:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11
11:00
RONDLEIDING OVER DRUKINKT EN ZWARTE VINGERS
MIAT Minnemeers 9
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 40 MINUTEN MET GRATIS GRUUT BIER
Graslei
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 50 MINUTEN + 1 GRATIS AUGUSTIJN BIER
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
11:00
TE GAST: KANTCLUB SINT-KATELIJNE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
YOGA: GEZONDE EN BEWUSTE FEESTEN EN GOEDKOPER DAN KOFFIE!
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65
11:30
ARTISTIEK APERITIEF MET GASTHEER NICO BURSSENS
St-Veerleplein
11:30
DILLE EN CO
Sint-Veerleplein (tent) Sint-Veerleplein
11:30
NOG STEEDS MENEER PAULINE & PAULETTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT + GRATIS IJSJE. DUUR:1U45
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei
11:30
VERNISAGE TENTOONSTELLING: "POPPEN OP DE RODE LOPER"
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11

12u

12:00
AMBACHTENMARKT
ambachtenmarkt Maaseikstraat 9000 Gent
12:00
EXPO OLIVIER BEKAERT
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:00
FOOR
Vrijdagmarkt vrijdagmarkt 9000 Gent
12:00
KINDERPICKNICK
François Laurentplein
12:00
LIEFMANS PLAGE
Novotel Gent Centrum Goudenleeuwplein 5 Hoogpoort 9000 Gent
12:00
THE COTTON CITY JAZZBAND
Emile Braunplein
12:00
ZEBRABEACH
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:30
CAFÉ CHANTANT WILLY BART EN ZIJNE KLUTS
Bretoens Pannenkoekenhuis Gwenola Donkersteeg 16 9000 Gent
12:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
François Laurentplein 9000 Gent

13u

13:00
38STE EASTMAN OPEN INTERNATIONAAL SCHAAKTORNOOI VAN GENT
Sint Barbaracollege Savaanstraat 33 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'CONDEMNED' DOOR ROBIN HAMMOND
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'HET HUIS' DOOR KARIN BORGHOUTS
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'LICHTGEVOELIG. PSYCHIATERS PATIËNTEN PORTRETTEN 1865-2015'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FACING JAPAN'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
HELDERZIENDEN SONIA DESMADRYL EN DOMINIQUE DELAUNOY BIJ DOLLY'S
Tearoom Dolly's Donkersteeg 19 9000 Gent
13:00
KNUTSEL MEE MET CAROLINE BÉE
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
KUNSTMARKT
Groentenmarkt Groentenmarkt 9000 Gent
13:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
François Laurentplein 9000 Gent
13:00
LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
13:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
13:00
POËZIETUIN: "EEN KADER VOOR DE MENS"
Hof van Ryhove Onderstraat 22 9000 Gent
13:00
PORTRETTEKENEN - SANNE THIJS- BELGIAN ILLUSTRATOR
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
PUPPETBUSKERS FAMILIEVOORSTELLING
François Laurentplein
13:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
13:30
DIRK BAUTERS REVUE
St-Veerleplein

14u

14:00
"HET 'RELATIEVE' RACISME VAN BDW"
NTGent Sint-Baafsplein 17 9000 Gent
14:00
ART NOUVEAU, ART DECO EN MODERNISME *NIEUW*
voorkant Sint-Pietersstation Maria Hendrikaplein / 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE POEZENBOOT
Ligplaats Poezenboot (Boot gelegen ter hoogte van huisnr 245) Nieuwevaart 300 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE SINT-MICHIELSKERK, DE SINT-MICHIELSWIJK: HEDEN EN VERLEDEN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
BOOTTOCHT “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:00
CONSOULING STORE & WOOL-E SHOP PRESENT: ONRUST & MONNIK
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
14:00
CRISE D'IDENTITÉ
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
14:00
DE FANTASTISCHE MENEER VOS (VAN 6 TOT 10 JAAR EN FAMILIE)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
DE KLEINE PRINS 6+
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
14:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
14:00
EEN WERELDSE WANDELING LANGS PLAATSEN VAN DEVOTIE IN DE PAPEGAAIWIJK
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'I HATE GIRLS!' DOOR BAS BOGAERTS
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'KEYHOLE' ERWIN OLAF
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PAUZE' DOOR NICLAS JESSEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PHOTOGRAPHS' DOOR ANNI LEPPÄLÄ
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: ARNOLD VANDER HAEGHEN
Historische Huizen Gent - Museum Arnold Vander Haeghen Veldstraat 82 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: CARTES DE VISITES
Amsab-ISG Bagattenstraat 174 9000 Gent
14:00
GEGIDSTE RONDLEIDING ST JACOBSKERK
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT OP ZIJN HOLLANDS MET WILLEM I WANDELVOORDRACHT
Stadhuis Botermarkt 9000 Gent
14:00
GENT, REBELSE STAD
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT, SMELTKROES VAN CULTUREN
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
HEDEN EN VERLEDEN, PROCESSIES IN VLAANDEREN EN OP DE AZOREN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
HET VERHAAL VAN GENT IN HET GENTS
STAM Godshuizenlaan 2 9000 Gent
14:00
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
14:00
KANO TOCHTEN DOOR GENTSE FEESTEN ZONE
Kano Vertrekpunt Predikherenlei 6 9000 Gent
14:00
KINDERINFOKRUISPUNT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDEROPVANG
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDERPRETSTRAAT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
14:00
MUSEUM VAN HET KAPITALISME
Ons Huis Vrijdagmarkt / Meerseniersstraat 9 9000 Gent
14:00
ONDERWEG NAAR NU.
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
OPEN ATELIER HUGO AZCUY CASTILLO
Begijnhof O.L.V. Ter Hoyen (Infirmerie, rechts van de kerk) Lange Violettestraat 237 9000 Gent
14:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101 9000 Gent
14:00
PLAY YOGA - SPEELSE YOGA VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65 9032 Gent
14:00
POPPEN IN HET KLOOSTER
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
14:00
RONDVAART “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
14:00
SUMMER CAMP#2
Cecilia Jaime Gallery Kraanlei 55 9000 Gent
14:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
14:00
VOORSTELLING & LEZING UIT BOEK: KUNG-FU MEESTER TREEDT UIT DE SCHADUW
Topacademie Sifu Walter Toch Schooldreef 137 9050 Gentbrugge
14:00
WORKSHOP "ARMBAND IN PEYOTE"
Zahia Gent Beverhoutplein 13 9000 Gent
14:00
WORKSHOP UKELELE (LUKAS ROELS)
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein Emile Braunplein 9000 Gent
14:30
ALL KIDS EVENTS - WORKSHOP WINDMOLENTJESFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
BOOTTOCHT MET HANNEKE TANNEKE TOVERHEKS + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:30
CIE DES FOURMIS DANS LA LANTERNE (FR) - CLIC
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
DUT - LES FONCTIONN'AIR
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
HIGH HEELS TOUR: EEN INSPIRERENDE MODEWANDELING DOOR GENT
Hoek Vrijdagmarkt Baudelostraat Baudelostraat 9000 Gent
14:30
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
14:30
LA COUR SINGULIÈRE (FR) - LES EMPREINTES
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
OPENINGSCONCERT JACOBUS VZW
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET BOGUS
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
14:30
RECITAL MET PETER BROOS, BARITON, EN ANNIE ARNAUT AAN HET ORGEL
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
RONDLEIDING MET GIDS IN HOTEL D'HANE STEENHUYSE EN MUSEUM ARNOLD VANDER HAEGEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:30
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat

15u

15:00
"DE RATTENVANGER VAN HAMELEN" - POPPENTHEATER MET PIERKE
Brouwerij Caermersklooster Trommelstraat 1 9000 Gent
15:00
10 JAAR BATACLAN, DEN JUBILEE
Willem de Beersteeg
15:00
3X KIJKEN
Kapel Campo Santo Antwerpsesteenweg 9040 Sint-Amandsberg
15:00
ANTONY & CLEOPATRA
Theaterbox Pijndersstraat 16 9000 Gent
15:00
AUGUSTIJNENKLOOSTER, RONDLEIDING
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:00
B - TENTOONSTELLING ROND 10 JAAR BATA
Willem de Beersteeg
15:00
BRAZILIAANSE DANS - OBA GUINE
Baudelohof
15:00
CARDIFF UNIVERSITY JAZZ SOCIETY (UK)
St-Baafsplein
15:00
CEZAR EN CEZARINE
De "Buurtloods" Patrijsstraat 10 9000 Gent
15:00
COMEDY VOOR KIDS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 (blauwe deur) 9000 Gent
15:00
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
15:00
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
15:00
EN HET GROOTSTE DEEL SCHREVEN WE SAMEN IN BED
Missy Sippy Klein Turkije 16 9000 Gent
15:00
HET LAM GODS DOOR HET VERGROOTGLAS
Sint Barbara college Savaanstraat 33 9000 Gent
15:00
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:00
KAPSEL - BEVIS
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
15:00
KOMPAGNIE DACART
Jules Reviszaal Secundair Kunstinstituut Stad Gent Bibliotheekstraat 9000 Gent
15:00
LA CIE. DE L'HYPPOFÉROCE (FR) - LA VALISE À MÉMÈRE
Kalandenberg 9000 Gent
15:00
LADY ANGELINA 'DE STADSBOERIN'
François Laurentplein
15:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
15:00
MOONRUNNER
Emile Braunplein
15:00
PIERKE VAN ALIJN - HET GEHEIM VAN DE WATERPUT
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
15:00
RAF VIOLI KINDERDISCOSHOW
Korenmarkt
15:00
RECITAL, HANNELORE DE VUYST (WETTEREN) EN LOTTE STUYCK (BRASSCHAAT), VIOOL & ALTVIOOL
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
15:00
RONDLEIDINGEN AUGUSTIJNENKLOOSTER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:30
DE BUREN VAN DE ABDIJ TONEN HUN WIJK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:45
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
15:45
RONAN TULLY (IE) - THE TALL TALE OF MR. PUNCH
The Green Emile Braunplein

16u

16:00
'THEATER OP HET WATER' MET TYPISCH GENTSE LEKKERNIJEN EN DRANKJE
Graslei 9000 Gent
16:00
BELLEMAN JEAN-PIERRE VAN DE PERRE
Feestzone Belfortstraat 9000 Gent
16:00
BOLLYWOOD BOLLYLICIOUS
Baudelohof
16:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
16:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
16:00
HEDENDAAGSE AFRIKAANSE KUNST
tse-tse-art gallery Sint Joriskaai 18 9000 Gent
16:00
IJZER
NTGent Arca Sint-Widostraat 4 9000 Gent
16:00
KIPCAFÉ
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
16:00
LA BULLE DE TEMPS (FR) - MOI POUCET - JONG TALENT
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
16:00
LAWRENCE MALSTAF - TRANSPORTER I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (refter) Spanjaardstraat 9000 Gent
16:00
LIEVEN BAUWENS, ONDERNEMER, WERKGEVER, SPION
standbeeld Lieven Bauwens Lieven Bauwensplein / 9000 Gent
16:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
16:00
MOOD COLLECTOR
Korenlei - Graslei
16:00
PRINSENHOF EN LIEVEKAAI - ROMANTISCHE ENCLAVE MET KEIZERLIJKE ALLURES
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
16:00
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
RED (KINDERCONCERT)
Bij Sint-Jacobs
16:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
16:00
URGENT.FM 105.3 GENTSE FEESTENRADIO
Vlasmarkt
16:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR OUDERS EN KINDEREN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
16:15
NAMIDDAGCONCERT MET HET KOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
16:30
BOLWERK - CARPOOL
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:30
CIE. LES PETITES CHOSES (FR) - LE SON DES CAILLOUX
Kalandenberg 9000 Gent
16:30
ELLEN SHAE
Korenmarkt
16:30
FEEST IN DE PASTORIJ
Pastorij Klein Begijnhof Lange Violettestraat 277 9000 Gent
16:30
GREGORY PORTER + NENEH CHERRY
De Bijloke Godshuizenlaan 9000 Gent
16:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
The Green Emile Braunplein

17u

17:00
ALLO, MEE MARGRIET
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
BALLS & GLORY
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
17:00
CAPOEIRA - DANSHUIS DE INGANG
Baudelohof
17:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
17:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:00
GOESTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
KUNSTBENDE
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
17:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
17:00
PIANOCONCERT LUC VAN LOO
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
17:00
POLARITEIT TANGOSALON
Bij Sint-Jacobs
17:00
POLARITEITS TANGOSALON ISM VZW TREFPUNT
Bij Sint-Jacobs Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
17:00
SCHONE LIEDJES - BRUNO DENECKERE & GUESTS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
17:00
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat 9000 Gent
17:15
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATER (ISRAËL) 'ZEBRA'
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATRE (IL) - ZEBRA
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
17:30
EUCHARISTIEVIERING MET GASTKOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
17:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
17:30
JAUNK
St-Baafsplein
17:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei

18u

18:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
18:00
CAMPING VLASMARKT FESTIVAL-MAGAZINE MET MINI-CONCERTEN
Vlasmarkt
18:00
DE BBQ
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
18:00
KATH BISS &LES BOOM BOOM ROCKETS
Emile Braunplein
18:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
18:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
18:00
MARC VAN RENNE AKA AMAZING BEAR
De Gentse barge Kraanlei 9000 Gent
18:00
REY CABRERA
Korenlei - Graslei
18:00
SALSA - BAILA TROPICAL
Baudelohof
18:00
SOFIE & MIKE
Baudelohof
18:15
BIERBAKBUSKERS: VAGABUNDOS
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
18:30
SARAH LEURIDAN & RIANTO DELRUE
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
18:30
STRAWBERRY JAM
Korenmarkt
18:30
WIZARDS
St-Veerleplein

19u

19:00
CIE KAIET - GOTF!
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:00
DE ZEVEN HOOFDZONDEN
Gravensteen Veerleplein 11 9000 Gent
19:00
GENTSE FEESTEN GESCHIEDENIS MET UNIEKE KROEGEN
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
19:00
HET KIPFESTIVAL - DAG 3
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
19:00
NACHTELIJKE LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
19:00
OVER BROUWEN, KROEGEN EN STIJLVOL DEGUSTEREN
Trappen PostPlaza Korenmarkt 9000 Gent
19:00
RODE BOOM - ONGEKENDE EVIDENTIES
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
19:00
THIS IS HOW WE AFTERNOON
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
19:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
19:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR VOLWASSENEN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
19:15
INTENSIEVE INITIATIE ARGENTIJNSE TANGO, DEEL 1
De Berg Abrahamstraat 13 9000 Gent
19:20
BLIND HORNY TOADS
Groentenmarkt
19:30
10 JAAR GENTSE LACHBOOT : LACHEN ZONDER MOPPEN OP DE GENTSE BINNENWATEREN MET GRATIS BIERTJE
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
19:30
BOOMBAL DANSINITIATIE
Baudelohof
19:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:30
DE FAMILIE KLYNCKAORT
Auditorium 61 Onderbergen 61 9000 Gent
19:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: MIDWINTER
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT!
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
LAVAGE TOTAL
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
PLATEAU PLATEL
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
19:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET PORTLAND
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
19:30
SOIREE DINER : DINNER SHOW
Eskimo Fabriek Wiedauwkaai 25 9000 Gent
19:30
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
19:30
VERGEET HET!
Minardschouwburg Walpoortstraat 15 9000 Gent
19:30
VLAANDEREN ZINGT I.S.M. ARTE MUSICALE
St-Baafsplein

20u

20:00
1 UUR EN EEN SJIEKE
CJK Kasteel Cleays Bouüaert Kasteeldreef 2 9030 Gent - Mariakerke
20:00
BAILA TROPICAL
Baudelohof
20:00
BEATRIJS (EEN MEESTERWERK UIT ONZE LITERATUUR, IN VERZEN HERTAALD DOOR WILLEM WILMINK)
Kerk van de paters Augustijnen Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BEATRIJS, DOOR FRANK COOLS
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BRASSERIE NOSTALGIE
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
20:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
20:00
COMPAGNIE CECILIA - TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 9000 Gent
20:00
DJ LUC
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
20:00
DUBBELCONCERT: MY GROOVY SISTERS & BELCIRQUE IN DE GROENZAAL OP 18/07
Groenzaal Lange Boomgaardstraat 9000 Gent
20:00
DUVEL D(R)OME PRESENTS NEON NIGHTS DAG 2
Emile Braunplein
20:00
GRAND HAMMOND
Korenlei - Graslei
20:00
JAN ROT (NL)
François Laurentplein
20:00
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
20:00
LES FEMMES DIVINES TRAVESTIESPEKTAKEL
OVAKI De Ham 139 9000 Gent
20:00
OPENINGSAVOND "HET (ON)VRIJE WOORD" MET TOM NAEGELS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 9000 Gent
20:00
OVERAL EN NERGENS. NAAR 'L'OISEAU BLEU' VAN MAURICE MAETERLINCK.
Café Brazza Kon. Maria-Hendrikaplein 66 9000 Gent
20:00
REVUE FORMIDABEL
Centrum Seleskest Sint-Salvatorstraat 38 9000 Gent
20:00
ROOSBEEF
Bij Sint-Jacobs
20:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:00
THE JULIANS NEW ORLEANS JAZZFRIENDS
Lazy River Jazz Club Stadhuissteeg 5 9000 Gent
20:00
TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 201 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOAR ÉN! - DE CONGREGATIE
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOIR ÈN!!
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:15
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
20:15
JAN DE WILDE
Kerk Klein Begijnhof Gent Lange Violettestraat 277 9000 Gent
20:15
JEROEN LEENDERS: TRY - OUT PAGGLIACI
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Balzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:15
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
20:15
WOUTER DEPREZ EN GASTEN: DE AVOND VAN DE LUISTERVINK
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Domzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:30
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
20:30
GUUS INVITES
Baudelohof
20:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: ONE BIRD ORCHESTRA
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
20:30
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:30
THE GEORGE
Korenmarkt
20:30
TINY LEGS TIM & BAND (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent
20:30
TRAVESTIESHOW LES FOLLES DE GAND
Centrum Reinaert Reinaertstraat 28 9000 Gent
20:30
VERHALEN VAN ONDER HET HABIJT
Het Groene Huis Blekersdijk 13 9000 Gent

21u

21:00
1 GROOT GAT (HILDE MARIS EN UDO MEIRESONNE)
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
21:00
AMY WINEHOUSE TRIBUTE + ZEBRAS ARE TIMELESS
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
21:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
21:00
CIE ELVIS ALATAC (FR) - IL Y A QUELQUE CHOSE DE POURRI, VARIATION HAMLETIQUE
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
21:00
CIRCUS RONALDO - FIDELIS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:00
DE GENTSE ZANGBOOT VAART UIT : LIVE ACCORDEON EN TWEE GRATIS BIERTJES!
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
21:00
EEN KWARTIER IN 'T DONKER: MONG ROSSEEL (VUILE MONG) • DON FABULIST
't Vizitfabriekske Hof ten Walle 1 9000 Gent
21:00
GENTSE ZANGSTONDE
Bij Sint-Jacobs
21:00
GOOD TIMES TEMPLE
Hotsy Totsy Hoogstraat 1 9000 Gent
21:00
GROEP TINI
muzikantenhuis vzw Dampoortstraat 50 9000 Gent
21:00
URGENT.FM DJ'S
Vlasmarkt
21:20
SUBLIMINALL
Groentenmarkt
21:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
21:30
EX (EEN SPLINTERNIEUW CAVEMAN-AVONTUUR!)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:30
HET ZUIDEN FT. BERT VERBEKE
François Laurentplein
21:30
IMPRO-COMEDY
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
JOLIE HOLLAND
Bij Sint-Jacobs
21:30
PAP
Beverhoutplein
21:30
SAINT-MARTEAU & PAULINE - AVEC LES ANGES
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
STEPPE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

22u

22:00
ABNONO
St-Veerleplein
22:00
EW PAPIER
Minardschouwburg Korianderstraat 13 9000 Gent
22:00
EX-RZ (EX-RED ZEBRA)
café Den Drummer Stalhof 39 9000 Gent
22:00
FIESTA TROPICAL MET DJ PACHA EN TEAM
Baudelohof
22:00
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
22:00
PERVERTED BY LANGUAGE
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
22:00
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS CJ CALVIN
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
22:00
RICARDO LEMVO & MAKINA LOCA
Korenlei - Graslei
22:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:00
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
22:30
ALEXANDER VANTOURNHOUT - ANECKXANDER
Trappenhuis Lucas Munichstraat 29 9000 Gent
22:30
CIE EAEO - ALL THE FUN
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
22:30
CINEMA PORTUS GANDA
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
HANDKERCHIEF
Baudelohof
22:45
ROYAL FUNK FORCE
Korenmarkt

23u

23:00
2 MANY TITS: DJ'S: LIZZY & TATI, HITS & TITS, CATWAR X LILIHELL
Vlasmarkt
23:00
FERNANT ZESTE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
23:00
KLANKFEST: DAY 2: AGE OF LOVE, TSOB, TEKNOVILLE & CHARLATAN
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
23:00
OSAKA MONAURAIL
Bij Sint-Jacobs
23:00
SCALA AND KOLACNY BROTHERS
St-Baafsplein
23:00
THE WRONG LANE VS WE PLAY HOUSE
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
23:15
RICK DE LEEUW
François Laurentplein
23:30
BOOGIE ALL NITE WITH DJ LAWEN STARK (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent

24u

00:00
BAL POPULAIRE MET DJ WULLIO
Baudelohof
00:00
DJ: LASTON & GEO
Korenlei - Graslei
00:00
STORY OFF
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
00:10
DC LIVE (A.K.A. DAYLIGHT COMES)
Groentenmarkt
00:30
DJ NEW GHENT TALENT
St-Baafsplein

1u

01:00
KEKO YOMA
Bij Sint-Jacobs
01:00
SKORDATURA PUNKJAZZ ENSEMBLE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

3u

03:00
DJ PITUTO
Bij Sint-Jacobs
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent

Heel de dag

Hele dag
" 'T STAD IN": 22STE WANDELZOEKTOCHT TE GENT VAN 10 JULI TOT EN MET 17 AUGUSTUS
Start aan VDK Spaarbank Sint-Michielsplein 16 9000 Gent
Hele dag
9000 TOEREN IN BEELDEN VAN GENTHOLOGY
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
Hele dag
AUDIOTOUR PASSE-VITE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
BEZOEK MET VISIOGUIDE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
EXPO - TERUG VAN DE KERMIS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SKATEBOARDING' DOOR THOMAS SWEERTVAEGHER
Bibliotheek - Hoofdbibliotheek Zuid Graaf van Vlaanderenplein 40 9000 Gent
Hele dag
FOTOZOEKTOCHT IN DE KUIP
Belfort Sint-Baafsplein 9000 Gent
Hele dag
GENT OP Z'N KOOKPUNT
Korenlei Korenlei / 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE CENTRUM + GRATIS IJSJE. DUUR: 50 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE GENT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
LIZZY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
Hele dag
NEUZEN IN HISTORISCH GENT
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
OVER BLAUW BLOED EN WITTE BILLENBIJTERS - ZOEKTOCHT IN HET PRINSENHOF
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
Hele dag
PSO-MAN - STREET ART PROJECT
Stoppelstraat Stoppelstraat 9000 Gent
Hele dag
SCHATTEN VAN VLIEG
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
SHERLOCK HOLMES IN HET PATERSHOL - WIE ZOEKT DIE VINDT!
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
STADSZICHTEN VAN GENT (SCHILDERIJEN)
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN HET MILJOENENKWARTIER
Rondpunt Sint-Denijslaan/A. Musschestraat/Kortrijksesteenweg Kortrijksesteenweg 486 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN PORTUS GANDA - MEER DAN WATER ALLEEN!
Oude Beestenmarkt, kant St-Jacobsnieuwstraat Oude Beestenmarkt / 9000 Gent

Niks aan dus.

Wil je even niet zulke lange posts quoten?

Schaamteloos dit
xoxo dikke lebber van je favoriete rendier :blowkiss:
Avatar gebruiker
Rudolph
Voorproefje
Badass Junkie
Offline
 
Posts: 2861
Geregistreerd: do dec 12, 2013 9:42 pm
Woonplaats: Noordpöhl

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Prototype » wo jul 08, 2015 2:47 pm

Dank jullie voor 20 seconden scroll plezier. :beer:
I'll make my own drugsforum! With blackjack and hookers!
In fact, forget the forum!
BEK HOUWE, NEUS VOLSTOUWE.

Frog schreef:Predatorprotomotherucking t rex
Avatar gebruiker
Prototype
Harder dan de rest
Donateur
Offline
 
Posts: 7528
Geregistreerd: do aug 01, 2013 11:57 pm
Woonplaats: The Void

Het Satanistische bolwerk Gent.

Berichtdoor Poseidon » wo jul 08, 2015 2:50 pm

Heb zwaar de indruk dat die megalappen tekst de kern van het gebeuren dient te versluieren: dat Satanistisch anus~likken van zwarte katten. :twisted:
Wij willen onze blauwe luchten terug.
Avatar gebruiker
Poseidon
JeVader
In Memoriam
Offline
 
Posts: 10563
Geregistreerd: do maart 17, 2011 4:34 pm
Woonplaats: Liquid Universe

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Perry » wo jul 08, 2015 2:59 pm

Eko schreef:Poseidon:

Succes met het vinden van een hotelkamer tijdens de Gentse Feesten.

JG:

Uw vragen zijn grotendeels onbeantwoordbaar, er zijn elke dag meer dan 200 activiteiten gaande van concerten, theater, tentoonstellingen, randtochten, dans, etc.
De meeste grote dingen zijn gratis, een aantal andere zijn betalend, een aantal uitverkocht.

om een idee van de omvang te geven: het programma voor [b]zaterdag 18/7
(dus maar 1 van de 10 dagen):[/b]

7u

07:00
BLOEMENMARKT
Kouter

8u

08:00
PRONDELMARKT - MARKT IN TWEEDEHANDSWAREN
Bij Sint-Jacobs en Beverhoutplein
08:30
MIDDELEEUWS ONTBIJT EN ONTBIJT BIJ LIEVEN BAUWENS
MIAT Minnemeers 9
08:30
ONBIJT-STADSWANDELING-LUNCH
Carte Blanche P-W Martelaarslaan 321

9u

09:00
AVONTUURLIJK ONTBIJT
Nomad & Rebel Leie Base Afsneedijkweg
09:00
DE TOEKOMST
Plein Spijkstraat - Halvemaanstraat spijkstraat
09:00
VAN SINT-JACOBS TOT MACHARIUS IN DE OCHTEND
Baravins Steendam 53
09:30
CAFÉ CHANTANT (NE KEER WA ANDERS) MET ONTBIJT
Zaal van K. Roeivereniging Sport Gent - Kantine Kanodreef 1

10u

10:00
ATSUSACON 2015 - ZATERDAG
Gent ICC Van Rysselberghedreef 2
10:00
DE INVASIE TOONT
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
ELKE STAP TELT!
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
EXPO KAMAGURKA IN 'T ECHT!
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
EXPO PIANO & CO. 250 JAAR BELGISCHE PIANO-INDUSTRIE
MIAT Minnemeers 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'ARCHETYPES' DOOR JACQUES SONCK
Belfort - Lakenhalle Sint-Baafsplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'INTO OBLIVION' DOOR MAJA DANIELS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SAMOA KEKEA, SNOW WHITE, CITYBOOKS GENT' DOOR SANNE DE WILDE
STAM - Bijlokesite Godshuizenlaan 2
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SELF PORTRAITS' DOOR JEN DAVIS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SURVIVORS' DOOR KEN HERMANN
Historische Huizen Gent - Kazemat Kantienberg
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'THE INNER CIRCLE OF EUROPE' DOOR GERT VERBELEN
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FREE FROM MY HAPPINESS'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'HOME'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOZOEKTOCHT IN EN ROND HET BELFORT
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
GEFLITST IN DE WEGBERM - JOS POEL - COMPOSITIES VAN WILDE FLORA
De Wereld van Kina: de Tuin Berouw 55
10:00
GENT XTRA BOLD
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
HET VERDWENEN PRIVILEGE
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
JEF GEYS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LAM GODSEXPO 'VAN BOOMSTAM TOT ALTAARSTUK'
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
LILI DUJOURIE | FOLDS IN TIME - PLOOIEN IN DE TIJD - PLIS DU TEMPS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
10:00
MUSEUMSPEL 'ZAKJE VOL VERRASSINGEN' (6 TOT 12 JAAR)
MIAT Minnemeers 9
10:00
MUSEUMSPEL VOOR KLEUTERS 'OP STAP MET EMMA EN EMIEL'
MIAT Minnemeers 9
10:00
OP ZOEK NAAR DE SCHATKIST DIE KONIJN VERSTOPTE
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101
10:00
SPEL VAN DE SLOTENMAKER
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
TEXTIEL - EN DRUKDEMONSTRATIES
MIAT Minnemeers 9
10:00
UIT DE COLLECTIE | DANIEL BUREN EN CLAUDE RUTAULT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
UIT DE COLLECTIE | SOL LEWITT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
VAN VLINDERS EN MIEREN
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
VLIEG MUSEUMSPEL PIANO'S
MIAT Minnemeers 9
10:00
WORKSHOP SPELEN MET MASKERS
Zaal De Expeditie Dok Noord 4F-102
10:30
'NEN GENTSCHE (AR)TIESTEN' BOOTTOCHT MET GELEIDE WANDELING IN GENT
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
10:30
CHURCH - CULTUREEL EN CULINAIR RUSTPUNT
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
DE PRINSES VAN HET GRAVENSTEEN
Gravensteen Veerleplein 11
10:30
EXPO TE VOET - WILLEM HOET
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
INDIEN ERNSTIG ZICH ONTHOUDEN
Spaanskasteelplein Spaanskasteelplein

11u

11:00
APÉRO KERMESSE - ACCORDEONIST BRECHT GOUDESONE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei
11:00
DEN BOER OP
Stadsbrouwerij Gruut Grote Huidevettershoek 10
11:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
11:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11
11:00
RONDLEIDING OVER DRUKINKT EN ZWARTE VINGERS
MIAT Minnemeers 9
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 40 MINUTEN MET GRATIS GRUUT BIER
Graslei
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 50 MINUTEN + 1 GRATIS AUGUSTIJN BIER
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
11:00
TE GAST: KANTCLUB SINT-KATELIJNE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
YOGA: GEZONDE EN BEWUSTE FEESTEN EN GOEDKOPER DAN KOFFIE!
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65
11:30
ARTISTIEK APERITIEF MET GASTHEER NICO BURSSENS
St-Veerleplein
11:30
DILLE EN CO
Sint-Veerleplein (tent) Sint-Veerleplein
11:30
NOG STEEDS MENEER PAULINE & PAULETTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT + GRATIS IJSJE. DUUR:1U45
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei
11:30
VERNISAGE TENTOONSTELLING: "POPPEN OP DE RODE LOPER"
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11

12u

12:00
AMBACHTENMARKT
ambachtenmarkt Maaseikstraat 9000 Gent
12:00
EXPO OLIVIER BEKAERT
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:00
FOOR
Vrijdagmarkt vrijdagmarkt 9000 Gent
12:00
KINDERPICKNICK
François Laurentplein
12:00
LIEFMANS PLAGE
Novotel Gent Centrum Goudenleeuwplein 5 Hoogpoort 9000 Gent
12:00
THE COTTON CITY JAZZBAND
Emile Braunplein
12:00
ZEBRABEACH
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:30
CAFÉ CHANTANT WILLY BART EN ZIJNE KLUTS
Bretoens Pannenkoekenhuis Gwenola Donkersteeg 16 9000 Gent
12:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
François Laurentplein 9000 Gent

13u

13:00
38STE EASTMAN OPEN INTERNATIONAAL SCHAAKTORNOOI VAN GENT
Sint Barbaracollege Savaanstraat 33 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'CONDEMNED' DOOR ROBIN HAMMOND
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'HET HUIS' DOOR KARIN BORGHOUTS
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'LICHTGEVOELIG. PSYCHIATERS PATIËNTEN PORTRETTEN 1865-2015'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FACING JAPAN'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
HELDERZIENDEN SONIA DESMADRYL EN DOMINIQUE DELAUNOY BIJ DOLLY'S
Tearoom Dolly's Donkersteeg 19 9000 Gent
13:00
KNUTSEL MEE MET CAROLINE BÉE
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
KUNSTMARKT
Groentenmarkt Groentenmarkt 9000 Gent
13:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
François Laurentplein 9000 Gent
13:00
LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
13:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
13:00
POËZIETUIN: "EEN KADER VOOR DE MENS"
Hof van Ryhove Onderstraat 22 9000 Gent
13:00
PORTRETTEKENEN - SANNE THIJS- BELGIAN ILLUSTRATOR
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
PUPPETBUSKERS FAMILIEVOORSTELLING
François Laurentplein
13:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
13:30
DIRK BAUTERS REVUE
St-Veerleplein

14u

14:00
"HET 'RELATIEVE' RACISME VAN BDW"
NTGent Sint-Baafsplein 17 9000 Gent
14:00
ART NOUVEAU, ART DECO EN MODERNISME *NIEUW*
voorkant Sint-Pietersstation Maria Hendrikaplein / 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE POEZENBOOT
Ligplaats Poezenboot (Boot gelegen ter hoogte van huisnr 245) Nieuwevaart 300 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE SINT-MICHIELSKERK, DE SINT-MICHIELSWIJK: HEDEN EN VERLEDEN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
BOOTTOCHT “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:00
CONSOULING STORE & WOOL-E SHOP PRESENT: ONRUST & MONNIK
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
14:00
CRISE D'IDENTITÉ
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
14:00
DE FANTASTISCHE MENEER VOS (VAN 6 TOT 10 JAAR EN FAMILIE)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
DE KLEINE PRINS 6+
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
14:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
14:00
EEN WERELDSE WANDELING LANGS PLAATSEN VAN DEVOTIE IN DE PAPEGAAIWIJK
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'I HATE GIRLS!' DOOR BAS BOGAERTS
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'KEYHOLE' ERWIN OLAF
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PAUZE' DOOR NICLAS JESSEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PHOTOGRAPHS' DOOR ANNI LEPPÄLÄ
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: ARNOLD VANDER HAEGHEN
Historische Huizen Gent - Museum Arnold Vander Haeghen Veldstraat 82 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: CARTES DE VISITES
Amsab-ISG Bagattenstraat 174 9000 Gent
14:00
GEGIDSTE RONDLEIDING ST JACOBSKERK
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT OP ZIJN HOLLANDS MET WILLEM I WANDELVOORDRACHT
Stadhuis Botermarkt 9000 Gent
14:00
GENT, REBELSE STAD
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT, SMELTKROES VAN CULTUREN
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
HEDEN EN VERLEDEN, PROCESSIES IN VLAANDEREN EN OP DE AZOREN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
HET VERHAAL VAN GENT IN HET GENTS
STAM Godshuizenlaan 2 9000 Gent
14:00
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
14:00
KANO TOCHTEN DOOR GENTSE FEESTEN ZONE
Kano Vertrekpunt Predikherenlei 6 9000 Gent
14:00
KINDERINFOKRUISPUNT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDEROPVANG
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDERPRETSTRAAT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
14:00
MUSEUM VAN HET KAPITALISME
Ons Huis Vrijdagmarkt / Meerseniersstraat 9 9000 Gent
14:00
ONDERWEG NAAR NU.
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
OPEN ATELIER HUGO AZCUY CASTILLO
Begijnhof O.L.V. Ter Hoyen (Infirmerie, rechts van de kerk) Lange Violettestraat 237 9000 Gent
14:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101 9000 Gent
14:00
PLAY YOGA - SPEELSE YOGA VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65 9032 Gent
14:00
POPPEN IN HET KLOOSTER
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
14:00
RONDVAART “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
14:00
SUMMER CAMP#2
Cecilia Jaime Gallery Kraanlei 55 9000 Gent
14:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
14:00
VOORSTELLING & LEZING UIT BOEK: KUNG-FU MEESTER TREEDT UIT DE SCHADUW
Topacademie Sifu Walter Toch Schooldreef 137 9050 Gentbrugge
14:00
WORKSHOP "ARMBAND IN PEYOTE"
Zahia Gent Beverhoutplein 13 9000 Gent
14:00
WORKSHOP UKELELE (LUKAS ROELS)
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein Emile Braunplein 9000 Gent
14:30
ALL KIDS EVENTS - WORKSHOP WINDMOLENTJESFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
BOOTTOCHT MET HANNEKE TANNEKE TOVERHEKS + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:30
CIE DES FOURMIS DANS LA LANTERNE (FR) - CLIC
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
DUT - LES FONCTIONN'AIR
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
HIGH HEELS TOUR: EEN INSPIRERENDE MODEWANDELING DOOR GENT
Hoek Vrijdagmarkt Baudelostraat Baudelostraat 9000 Gent
14:30
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
14:30
LA COUR SINGULIÈRE (FR) - LES EMPREINTES
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
OPENINGSCONCERT JACOBUS VZW
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET BOGUS
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
14:30
RECITAL MET PETER BROOS, BARITON, EN ANNIE ARNAUT AAN HET ORGEL
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
RONDLEIDING MET GIDS IN HOTEL D'HANE STEENHUYSE EN MUSEUM ARNOLD VANDER HAEGEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:30
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat

15u

15:00
"DE RATTENVANGER VAN HAMELEN" - POPPENTHEATER MET PIERKE
Brouwerij Caermersklooster Trommelstraat 1 9000 Gent
15:00
10 JAAR BATACLAN, DEN JUBILEE
Willem de Beersteeg
15:00
3X KIJKEN
Kapel Campo Santo Antwerpsesteenweg 9040 Sint-Amandsberg
15:00
ANTONY & CLEOPATRA
Theaterbox Pijndersstraat 16 9000 Gent
15:00
AUGUSTIJNENKLOOSTER, RONDLEIDING
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:00
B - TENTOONSTELLING ROND 10 JAAR BATA
Willem de Beersteeg
15:00
BRAZILIAANSE DANS - OBA GUINE
Baudelohof
15:00
CARDIFF UNIVERSITY JAZZ SOCIETY (UK)
St-Baafsplein
15:00
CEZAR EN CEZARINE
De "Buurtloods" Patrijsstraat 10 9000 Gent
15:00
COMEDY VOOR KIDS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 (blauwe deur) 9000 Gent
15:00
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
15:00
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
15:00
EN HET GROOTSTE DEEL SCHREVEN WE SAMEN IN BED
Missy Sippy Klein Turkije 16 9000 Gent
15:00
HET LAM GODS DOOR HET VERGROOTGLAS
Sint Barbara college Savaanstraat 33 9000 Gent
15:00
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:00
KAPSEL - BEVIS
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
15:00
KOMPAGNIE DACART
Jules Reviszaal Secundair Kunstinstituut Stad Gent Bibliotheekstraat 9000 Gent
15:00
LA CIE. DE L'HYPPOFÉROCE (FR) - LA VALISE À MÉMÈRE
Kalandenberg 9000 Gent
15:00
LADY ANGELINA 'DE STADSBOERIN'
François Laurentplein
15:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
15:00
MOONRUNNER
Emile Braunplein
15:00
PIERKE VAN ALIJN - HET GEHEIM VAN DE WATERPUT
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
15:00
RAF VIOLI KINDERDISCOSHOW
Korenmarkt
15:00
RECITAL, HANNELORE DE VUYST (WETTEREN) EN LOTTE STUYCK (BRASSCHAAT), VIOOL & ALTVIOOL
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
15:00
RONDLEIDINGEN AUGUSTIJNENKLOOSTER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:30
DE BUREN VAN DE ABDIJ TONEN HUN WIJK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:45
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
15:45
RONAN TULLY (IE) - THE TALL TALE OF MR. PUNCH
The Green Emile Braunplein

16u

16:00
'THEATER OP HET WATER' MET TYPISCH GENTSE LEKKERNIJEN EN DRANKJE
Graslei 9000 Gent
16:00
BELLEMAN JEAN-PIERRE VAN DE PERRE
Feestzone Belfortstraat 9000 Gent
16:00
BOLLYWOOD BOLLYLICIOUS
Baudelohof
16:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
16:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
16:00
HEDENDAAGSE AFRIKAANSE KUNST
tse-tse-art gallery Sint Joriskaai 18 9000 Gent
16:00
IJZER
NTGent Arca Sint-Widostraat 4 9000 Gent
16:00
KIPCAFÉ
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
16:00
LA BULLE DE TEMPS (FR) - MOI POUCET - JONG TALENT
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
16:00
LAWRENCE MALSTAF - TRANSPORTER I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (refter) Spanjaardstraat 9000 Gent
16:00
LIEVEN BAUWENS, ONDERNEMER, WERKGEVER, SPION
standbeeld Lieven Bauwens Lieven Bauwensplein / 9000 Gent
16:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
16:00
MOOD COLLECTOR
Korenlei - Graslei
16:00
PRINSENHOF EN LIEVEKAAI - ROMANTISCHE ENCLAVE MET KEIZERLIJKE ALLURES
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
16:00
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
RED (KINDERCONCERT)
Bij Sint-Jacobs
16:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
16:00
URGENT.FM 105.3 GENTSE FEESTENRADIO
Vlasmarkt
16:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR OUDERS EN KINDEREN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
16:15
NAMIDDAGCONCERT MET HET KOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
16:30
BOLWERK - CARPOOL
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:30
CIE. LES PETITES CHOSES (FR) - LE SON DES CAILLOUX
Kalandenberg 9000 Gent
16:30
ELLEN SHAE
Korenmarkt
16:30
FEEST IN DE PASTORIJ
Pastorij Klein Begijnhof Lange Violettestraat 277 9000 Gent
16:30
GREGORY PORTER + NENEH CHERRY
De Bijloke Godshuizenlaan 9000 Gent
16:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
The Green Emile Braunplein

17u

17:00
ALLO, MEE MARGRIET
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
BALLS & GLORY
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
17:00
CAPOEIRA - DANSHUIS DE INGANG
Baudelohof
17:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
17:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:00
GOESTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
KUNSTBENDE
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
17:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
17:00
PIANOCONCERT LUC VAN LOO
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
17:00
POLARITEIT TANGOSALON
Bij Sint-Jacobs
17:00
POLARITEITS TANGOSALON ISM VZW TREFPUNT
Bij Sint-Jacobs Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
17:00
SCHONE LIEDJES - BRUNO DENECKERE & GUESTS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
17:00
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat 9000 Gent
17:15
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATER (ISRAËL) 'ZEBRA'
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATRE (IL) - ZEBRA
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
17:30
EUCHARISTIEVIERING MET GASTKOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
17:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
17:30
JAUNK
St-Baafsplein
17:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei

18u

18:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
18:00
CAMPING VLASMARKT FESTIVAL-MAGAZINE MET MINI-CONCERTEN
Vlasmarkt
18:00
DE BBQ
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
18:00
KATH BISS &LES BOOM BOOM ROCKETS
Emile Braunplein
18:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
18:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
18:00
MARC VAN RENNE AKA AMAZING BEAR
De Gentse barge Kraanlei 9000 Gent
18:00
REY CABRERA
Korenlei - Graslei
18:00
SALSA - BAILA TROPICAL
Baudelohof
18:00
SOFIE & MIKE
Baudelohof
18:15
BIERBAKBUSKERS: VAGABUNDOS
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
18:30
SARAH LEURIDAN & RIANTO DELRUE
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
18:30
STRAWBERRY JAM
Korenmarkt
18:30
WIZARDS
St-Veerleplein

19u

19:00
CIE KAIET - GOTF!
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:00
DE ZEVEN HOOFDZONDEN
Gravensteen Veerleplein 11 9000 Gent
19:00
GENTSE FEESTEN GESCHIEDENIS MET UNIEKE KROEGEN
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
19:00
HET KIPFESTIVAL - DAG 3
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
19:00
NACHTELIJKE LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
19:00
OVER BROUWEN, KROEGEN EN STIJLVOL DEGUSTEREN
Trappen PostPlaza Korenmarkt 9000 Gent
19:00
RODE BOOM - ONGEKENDE EVIDENTIES
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
19:00
THIS IS HOW WE AFTERNOON
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
19:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
19:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR VOLWASSENEN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
19:15
INTENSIEVE INITIATIE ARGENTIJNSE TANGO, DEEL 1
De Berg Abrahamstraat 13 9000 Gent
19:20
BLIND HORNY TOADS
Groentenmarkt
19:30
10 JAAR GENTSE LACHBOOT : LACHEN ZONDER MOPPEN OP DE GENTSE BINNENWATEREN MET GRATIS BIERTJE
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
19:30
BOOMBAL DANSINITIATIE
Baudelohof
19:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:30
DE FAMILIE KLYNCKAORT
Auditorium 61 Onderbergen 61 9000 Gent
19:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: MIDWINTER
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT!
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
LAVAGE TOTAL
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
PLATEAU PLATEL
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
19:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET PORTLAND
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
19:30
SOIREE DINER : DINNER SHOW
Eskimo Fabriek Wiedauwkaai 25 9000 Gent
19:30
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
19:30
VERGEET HET!
Minardschouwburg Walpoortstraat 15 9000 Gent
19:30
VLAANDEREN ZINGT I.S.M. ARTE MUSICALE
St-Baafsplein

20u

20:00
1 UUR EN EEN SJIEKE
CJK Kasteel Cleays Bouüaert Kasteeldreef 2 9030 Gent - Mariakerke
20:00
BAILA TROPICAL
Baudelohof
20:00
BEATRIJS (EEN MEESTERWERK UIT ONZE LITERATUUR, IN VERZEN HERTAALD DOOR WILLEM WILMINK)
Kerk van de paters Augustijnen Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BEATRIJS, DOOR FRANK COOLS
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BRASSERIE NOSTALGIE
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
20:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
20:00
COMPAGNIE CECILIA - TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 9000 Gent
20:00
DJ LUC
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
20:00
DUBBELCONCERT: MY GROOVY SISTERS & BELCIRQUE IN DE GROENZAAL OP 18/07
Groenzaal Lange Boomgaardstraat 9000 Gent
20:00
DUVEL D(R)OME PRESENTS NEON NIGHTS DAG 2
Emile Braunplein
20:00
GRAND HAMMOND
Korenlei - Graslei
20:00
JAN ROT (NL)
François Laurentplein
20:00
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
20:00
LES FEMMES DIVINES TRAVESTIESPEKTAKEL
OVAKI De Ham 139 9000 Gent
20:00
OPENINGSAVOND "HET (ON)VRIJE WOORD" MET TOM NAEGELS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 9000 Gent
20:00
OVERAL EN NERGENS. NAAR 'L'OISEAU BLEU' VAN MAURICE MAETERLINCK.
Café Brazza Kon. Maria-Hendrikaplein 66 9000 Gent
20:00
REVUE FORMIDABEL
Centrum Seleskest Sint-Salvatorstraat 38 9000 Gent
20:00
ROOSBEEF
Bij Sint-Jacobs
20:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:00
THE JULIANS NEW ORLEANS JAZZFRIENDS
Lazy River Jazz Club Stadhuissteeg 5 9000 Gent
20:00
TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 201 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOAR ÉN! - DE CONGREGATIE
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOIR ÈN!!
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:15
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
20:15
JAN DE WILDE
Kerk Klein Begijnhof Gent Lange Violettestraat 277 9000 Gent
20:15
JEROEN LEENDERS: TRY - OUT PAGGLIACI
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Balzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:15
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
20:15
WOUTER DEPREZ EN GASTEN: DE AVOND VAN DE LUISTERVINK
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Domzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:30
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
20:30
GUUS INVITES
Baudelohof
20:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: ONE BIRD ORCHESTRA
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
20:30
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:30
THE GEORGE
Korenmarkt
20:30
TINY LEGS TIM & BAND (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent
20:30
TRAVESTIESHOW LES FOLLES DE GAND
Centrum Reinaert Reinaertstraat 28 9000 Gent
20:30
VERHALEN VAN ONDER HET HABIJT
Het Groene Huis Blekersdijk 13 9000 Gent

21u

21:00
1 GROOT GAT (HILDE MARIS EN UDO MEIRESONNE)
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
21:00
AMY WINEHOUSE TRIBUTE + ZEBRAS ARE TIMELESS
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
21:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
21:00
CIE ELVIS ALATAC (FR) - IL Y A QUELQUE CHOSE DE POURRI, VARIATION HAMLETIQUE
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
21:00
CIRCUS RONALDO - FIDELIS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:00
DE GENTSE ZANGBOOT VAART UIT : LIVE ACCORDEON EN TWEE GRATIS BIERTJES!
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
21:00
EEN KWARTIER IN 'T DONKER: MONG ROSSEEL (VUILE MONG) • DON FABULIST
't Vizitfabriekske Hof ten Walle 1 9000 Gent
21:00
GENTSE ZANGSTONDE
Bij Sint-Jacobs
21:00
GOOD TIMES TEMPLE
Hotsy Totsy Hoogstraat 1 9000 Gent
21:00
GROEP TINI
muzikantenhuis vzw Dampoortstraat 50 9000 Gent
21:00
URGENT.FM DJ'S
Vlasmarkt
21:20
SUBLIMINALL
Groentenmarkt
21:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
21:30
EX (EEN SPLINTERNIEUW CAVEMAN-AVONTUUR!)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:30
HET ZUIDEN FT. BERT VERBEKE
François Laurentplein
21:30
IMPRO-COMEDY
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
JOLIE HOLLAND
Bij Sint-Jacobs
21:30
PAP
Beverhoutplein
21:30
SAINT-MARTEAU & PAULINE - AVEC LES ANGES
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
STEPPE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

22u

22:00
ABNONO
St-Veerleplein
22:00
EW PAPIER
Minardschouwburg Korianderstraat 13 9000 Gent
22:00
EX-RZ (EX-RED ZEBRA)
café Den Drummer Stalhof 39 9000 Gent
22:00
FIESTA TROPICAL MET DJ PACHA EN TEAM
Baudelohof
22:00
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
22:00
PERVERTED BY LANGUAGE
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
22:00
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS CJ CALVIN
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
22:00
RICARDO LEMVO & MAKINA LOCA
Korenlei - Graslei
22:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:00
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
22:30
ALEXANDER VANTOURNHOUT - ANECKXANDER
Trappenhuis Lucas Munichstraat 29 9000 Gent
22:30
CIE EAEO - ALL THE FUN
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
22:30
CINEMA PORTUS GANDA
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
HANDKERCHIEF
Baudelohof
22:45
ROYAL FUNK FORCE
Korenmarkt

23u

23:00
2 MANY TITS: DJ'S: LIZZY & TATI, HITS & TITS, CATWAR X LILIHELL
Vlasmarkt
23:00
FERNANT ZESTE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
23:00
KLANKFEST: DAY 2: AGE OF LOVE, TSOB, TEKNOVILLE & CHARLATAN
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
23:00
OSAKA MONAURAIL
Bij Sint-Jacobs
23:00
SCALA AND KOLACNY BROTHERS
St-Baafsplein
23:00
THE WRONG LANE VS WE PLAY HOUSE
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
23:15
RICK DE LEEUW
François Laurentplein
23:30
BOOGIE ALL NITE WITH DJ LAWEN STARK (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent

24u

00:00
BAL POPULAIRE MET DJ WULLIO
Baudelohof
00:00
DJ: LASTON & GEO
Korenlei - Graslei
00:00
STORY OFF
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
00:10
DC LIVE (A.K.A. DAYLIGHT COMES)
Groentenmarkt
00:30
DJ NEW GHENT TALENT
St-Baafsplein

1u

01:00
KEKO YOMA
Bij Sint-Jacobs
01:00
SKORDATURA PUNKJAZZ ENSEMBLE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

3u

03:00
DJ PITUTO
Bij Sint-Jacobs
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent

Heel de dag

Hele dag
" 'T STAD IN": 22STE WANDELZOEKTOCHT TE GENT VAN 10 JULI TOT EN MET 17 AUGUSTUS
Start aan VDK Spaarbank Sint-Michielsplein 16 9000 Gent
Hele dag
9000 TOEREN IN BEELDEN VAN GENTHOLOGY
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
Hele dag
AUDIOTOUR PASSE-VITE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
BEZOEK MET VISIOGUIDE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
EXPO - TERUG VAN DE KERMIS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SKATEBOARDING' DOOR THOMAS SWEERTVAEGHER
Bibliotheek - Hoofdbibliotheek Zuid Graaf van Vlaanderenplein 40 9000 Gent
Hele dag
FOTOZOEKTOCHT IN DE KUIP
Belfort Sint-Baafsplein 9000 Gent
Hele dag
GENT OP Z'N KOOKPUNT
Korenlei Korenlei / 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE CENTRUM + GRATIS IJSJE. DUUR: 50 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE GENT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
LIZZY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
Hele dag
NEUZEN IN HISTORISCH GENT
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
OVER BLAUW BLOED EN WITTE BILLENBIJTERS - ZOEKTOCHT IN HET PRINSENHOF
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
Hele dag
PSO-MAN - STREET ART PROJECT
Stoppelstraat Stoppelstraat 9000 Gent
Hele dag
SCHATTEN VAN VLIEG
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
SHERLOCK HOLMES IN HET PATERSHOL - WIE ZOEKT DIE VINDT!
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
STADSZICHTEN VAN GENT (SCHILDERIJEN)
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN HET MILJOENENKWARTIER
Rondpunt Sint-Denijslaan/A. Musschestraat/Kortrijksesteenweg Kortrijksesteenweg 486 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN PORTUS GANDA - MEER DAN WATER ALLEEN!
Oude Beestenmarkt, kant St-Jacobsnieuwstraat Oude Beestenmarkt / 9000 Gent


Wat de fuck heb ik er nou weer mee te maken!? :mad: :lol:
Bennaccio schreef:werkt een Fool als antidepressiva?

Hoe vind je zelf dat het gaat?
Avatar gebruiker
Perry
Intensive Care Bear
Donateur
Offline
 
Posts: 13287
Geregistreerd: do jul 21, 2011 6:03 pm
Woonplaats: Stim City

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Poseidon » wo jul 08, 2015 4:17 pm

Zal wel een obsessieve persoonsverwisseling achter schuil gaan. 8-)
Wij willen onze blauwe luchten terug.
Avatar gebruiker
Poseidon
JeVader
In Memoriam
Offline
 
Posts: 10563
Geregistreerd: do maart 17, 2011 4:34 pm
Woonplaats: Liquid Universe

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Eko » wo jul 08, 2015 4:54 pm

woops, sorry jg en Rudolph, ik durf pretty boys wel eens door elkaar halen :p
- #Eko4Mod -
Avatar gebruiker
Eko
-~○☼○~-
Donateur
Offline
 
Posts: 3981
Geregistreerd: do feb 24, 2011 10:27 pm
Woonplaats: Ganda

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Poseidon » wo jul 08, 2015 7:22 pm

Welk een hartverwarmend verantwoordelijkheidsgevoel word hier ten toon gespreid uit onverwachte hoek?
Daar moet op gedronken worden! :beer:
Wij willen onze blauwe luchten terug.
Avatar gebruiker
Poseidon
JeVader
In Memoriam
Offline
 
Posts: 10563
Geregistreerd: do maart 17, 2011 4:34 pm
Woonplaats: Liquid Universe

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Rudolph » wo jul 08, 2015 7:33 pm

Er mag altijd wel gedronken worden :beer:
xoxo dikke lebber van je favoriete rendier :blowkiss:
Avatar gebruiker
Rudolph
Voorproefje
Badass Junkie
Offline
 
Posts: 2861
Geregistreerd: do dec 12, 2013 9:42 pm
Woonplaats: Noordpöhl

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor ParadijsVogel » wo jul 08, 2015 8:31 pm

Moet het altijd maar weer om drugs en alcohol draaien?
Tinychat huisdier

Ivo schreef:Hahahahaha, dat vraagt echt om misbruik.
Avatar gebruiker
ParadijsVogel
Corrupt
Donateur
Offline
 
Posts: 2006
Geregistreerd: ma dec 10, 2012 1:26 am

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Druks » wo jul 08, 2015 8:41 pm

ParadijsVogel schreef:Moet het altijd maar weer om drugs en alcohol draaien?


Retorische vraag?
Avatar gebruiker
Druks
huba buba
Moderator
Offline
 
Posts: 7023
Geregistreerd: ma nov 26, 2012 10:06 pm

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Poseidon » wo jul 08, 2015 9:16 pm

Liefde en diepe, onopgeloste levensvragen zijn ook eveneens welkome thema's Vogel. Al vraag ik me af of this the right place daarvoor is. :wink:
Wij willen onze blauwe luchten terug.
Avatar gebruiker
Poseidon
JeVader
In Memoriam
Offline
 
Posts: 10563
Geregistreerd: do maart 17, 2011 4:34 pm
Woonplaats: Liquid Universe

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Rudolph » wo jul 08, 2015 9:52 pm

Eko schreef:Poseidon:

Succes met het vinden van een hotelkamer tijdens de Gentse Feesten.

JG:

Uw vragen zijn grotendeels onbeantwoordbaar, er zijn elke dag meer dan 200 activiteiten gaande van concerten, theater, tentoonstellingen, randtochten, dans, etc.
De meeste grote dingen zijn gratis, een aantal andere zijn betalend, een aantal uitverkocht.

om een idee van de omvang te geven: het programma voor zaterdag 18/7 (dus maar 1 van de 10 dagen):

7u

07:00
BLOEMENMARKT
Kouter

8u

08:00
PRONDELMARKT - MARKT IN TWEEDEHANDSWAREN
Bij Sint-Jacobs en Beverhoutplein
08:30
MIDDELEEUWS ONTBIJT EN ONTBIJT BIJ LIEVEN BAUWENS
MIAT Minnemeers 9
08:30
ONBIJT-STADSWANDELING-LUNCH
Carte Blanche P-W Martelaarslaan 321

9u

09:00
AVONTUURLIJK ONTBIJT
Nomad & Rebel Leie Base Afsneedijkweg
09:00
DE TOEKOMST
Plein Spijkstraat - Halvemaanstraat spijkstraat
09:00
VAN SINT-JACOBS TOT MACHARIUS IN DE OCHTEND
Baravins Steendam 53
09:30
CAFÉ CHANTANT (NE KEER WA ANDERS) MET ONTBIJT
Zaal van K. Roeivereniging Sport Gent - Kantine Kanodreef 1

10u

10:00
ATSUSACON 2015 - ZATERDAG
Gent ICC Van Rysselberghedreef 2
10:00
DE INVASIE TOONT
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
ELKE STAP TELT!
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
EXPO KAMAGURKA IN 'T ECHT!
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
EXPO PIANO & CO. 250 JAAR BELGISCHE PIANO-INDUSTRIE
MIAT Minnemeers 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'ARCHETYPES' DOOR JACQUES SONCK
Belfort - Lakenhalle Sint-Baafsplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'INTO OBLIVION' DOOR MAJA DANIELS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SAMOA KEKEA, SNOW WHITE, CITYBOOKS GENT' DOOR SANNE DE WILDE
STAM - Bijlokesite Godshuizenlaan 2
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SELF PORTRAITS' DOOR JEN DAVIS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SURVIVORS' DOOR KEN HERMANN
Historische Huizen Gent - Kazemat Kantienberg
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'THE INNER CIRCLE OF EUROPE' DOOR GERT VERBELEN
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FREE FROM MY HAPPINESS'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'HOME'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOZOEKTOCHT IN EN ROND HET BELFORT
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
GEFLITST IN DE WEGBERM - JOS POEL - COMPOSITIES VAN WILDE FLORA
De Wereld van Kina: de Tuin Berouw 55
10:00
GENT XTRA BOLD
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
HET VERDWENEN PRIVILEGE
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
JEF GEYS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LAM GODSEXPO 'VAN BOOMSTAM TOT ALTAARSTUK'
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
LILI DUJOURIE | FOLDS IN TIME - PLOOIEN IN DE TIJD - PLIS DU TEMPS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
10:00
MUSEUMSPEL 'ZAKJE VOL VERRASSINGEN' (6 TOT 12 JAAR)
MIAT Minnemeers 9
10:00
MUSEUMSPEL VOOR KLEUTERS 'OP STAP MET EMMA EN EMIEL'
MIAT Minnemeers 9
10:00
OP ZOEK NAAR DE SCHATKIST DIE KONIJN VERSTOPTE
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101
10:00
SPEL VAN DE SLOTENMAKER
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
TEXTIEL - EN DRUKDEMONSTRATIES
MIAT Minnemeers 9
10:00
UIT DE COLLECTIE | DANIEL BUREN EN CLAUDE RUTAULT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
UIT DE COLLECTIE | SOL LEWITT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
VAN VLINDERS EN MIEREN
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
VLIEG MUSEUMSPEL PIANO'S
MIAT Minnemeers 9
10:00
WORKSHOP SPELEN MET MASKERS
Zaal De Expeditie Dok Noord 4F-102
10:30
'NEN GENTSCHE (AR)TIESTEN' BOOTTOCHT MET GELEIDE WANDELING IN GENT
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
10:30
CHURCH - CULTUREEL EN CULINAIR RUSTPUNT
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
DE PRINSES VAN HET GRAVENSTEEN
Gravensteen Veerleplein 11
10:30
EXPO TE VOET - WILLEM HOET
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
INDIEN ERNSTIG ZICH ONTHOUDEN
Spaanskasteelplein Spaanskasteelplein

11u

11:00
APÉRO KERMESSE - ACCORDEONIST BRECHT GOUDESONE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei
11:00
DEN BOER OP
Stadsbrouwerij Gruut Grote Huidevettershoek 10
11:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
11:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11
11:00
RONDLEIDING OVER DRUKINKT EN ZWARTE VINGERS
MIAT Minnemeers 9
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 40 MINUTEN MET GRATIS GRUUT BIER
Graslei
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 50 MINUTEN + 1 GRATIS AUGUSTIJN BIER
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
11:00
TE GAST: KANTCLUB SINT-KATELIJNE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
YOGA: GEZONDE EN BEWUSTE FEESTEN EN GOEDKOPER DAN KOFFIE!
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65
11:30
ARTISTIEK APERITIEF MET GASTHEER NICO BURSSENS
St-Veerleplein
11:30
DILLE EN CO
Sint-Veerleplein (tent) Sint-Veerleplein
11:30
NOG STEEDS MENEER PAULINE & PAULETTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT + GRATIS IJSJE. DUUR:1U45
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei
11:30
VERNISAGE TENTOONSTELLING: "POPPEN OP DE RODE LOPER"
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11

12u

12:00
AMBACHTENMARKT
ambachtenmarkt Maaseikstraat 9000 Gent
12:00
EXPO OLIVIER BEKAERT
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:00
FOOR
Vrijdagmarkt vrijdagmarkt 9000 Gent
12:00
KINDERPICKNICK
François Laurentplein
12:00
LIEFMANS PLAGE
Novotel Gent Centrum Goudenleeuwplein 5 Hoogpoort 9000 Gent
12:00
THE COTTON CITY JAZZBAND
Emile Braunplein
12:00
ZEBRABEACH
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:30
CAFÉ CHANTANT WILLY BART EN ZIJNE KLUTS
Bretoens Pannenkoekenhuis Gwenola Donkersteeg 16 9000 Gent
12:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
François Laurentplein 9000 Gent

13u

13:00
38STE EASTMAN OPEN INTERNATIONAAL SCHAAKTORNOOI VAN GENT
Sint Barbaracollege Savaanstraat 33 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'CONDEMNED' DOOR ROBIN HAMMOND
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'HET HUIS' DOOR KARIN BORGHOUTS
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'LICHTGEVOELIG. PSYCHIATERS PATIËNTEN PORTRETTEN 1865-2015'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FACING JAPAN'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
HELDERZIENDEN SONIA DESMADRYL EN DOMINIQUE DELAUNOY BIJ DOLLY'S
Tearoom Dolly's Donkersteeg 19 9000 Gent
13:00
KNUTSEL MEE MET CAROLINE BÉE
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
KUNSTMARKT
Groentenmarkt Groentenmarkt 9000 Gent
13:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
François Laurentplein 9000 Gent
13:00
LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
13:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
13:00
POËZIETUIN: "EEN KADER VOOR DE MENS"
Hof van Ryhove Onderstraat 22 9000 Gent
13:00
PORTRETTEKENEN - SANNE THIJS- BELGIAN ILLUSTRATOR
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
PUPPETBUSKERS FAMILIEVOORSTELLING
François Laurentplein
13:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
13:30
DIRK BAUTERS REVUE
St-Veerleplein

14u

14:00
"HET 'RELATIEVE' RACISME VAN BDW"
NTGent Sint-Baafsplein 17 9000 Gent
14:00
ART NOUVEAU, ART DECO EN MODERNISME *NIEUW*
voorkant Sint-Pietersstation Maria Hendrikaplein / 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE POEZENBOOT
Ligplaats Poezenboot (Boot gelegen ter hoogte van huisnr 245) Nieuwevaart 300 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE SINT-MICHIELSKERK, DE SINT-MICHIELSWIJK: HEDEN EN VERLEDEN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
BOOTTOCHT “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:00
CONSOULING STORE & WOOL-E SHOP PRESENT: ONRUST & MONNIK
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
14:00
CRISE D'IDENTITÉ
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
14:00
DE FANTASTISCHE MENEER VOS (VAN 6 TOT 10 JAAR EN FAMILIE)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
DE KLEINE PRINS 6+
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
14:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
14:00
EEN WERELDSE WANDELING LANGS PLAATSEN VAN DEVOTIE IN DE PAPEGAAIWIJK
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'I HATE GIRLS!' DOOR BAS BOGAERTS
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'KEYHOLE' ERWIN OLAF
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PAUZE' DOOR NICLAS JESSEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PHOTOGRAPHS' DOOR ANNI LEPPÄLÄ
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: ARNOLD VANDER HAEGHEN
Historische Huizen Gent - Museum Arnold Vander Haeghen Veldstraat 82 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: CARTES DE VISITES
Amsab-ISG Bagattenstraat 174 9000 Gent
14:00
GEGIDSTE RONDLEIDING ST JACOBSKERK
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT OP ZIJN HOLLANDS MET WILLEM I WANDELVOORDRACHT
Stadhuis Botermarkt 9000 Gent
14:00
GENT, REBELSE STAD
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT, SMELTKROES VAN CULTUREN
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
HEDEN EN VERLEDEN, PROCESSIES IN VLAANDEREN EN OP DE AZOREN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
HET VERHAAL VAN GENT IN HET GENTS
STAM Godshuizenlaan 2 9000 Gent
14:00
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
14:00
KANO TOCHTEN DOOR GENTSE FEESTEN ZONE
Kano Vertrekpunt Predikherenlei 6 9000 Gent
14:00
KINDERINFOKRUISPUNT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDEROPVANG
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDERPRETSTRAAT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
14:00
MUSEUM VAN HET KAPITALISME
Ons Huis Vrijdagmarkt / Meerseniersstraat 9 9000 Gent
14:00
ONDERWEG NAAR NU.
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
OPEN ATELIER HUGO AZCUY CASTILLO
Begijnhof O.L.V. Ter Hoyen (Infirmerie, rechts van de kerk) Lange Violettestraat 237 9000 Gent
14:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101 9000 Gent
14:00
PLAY YOGA - SPEELSE YOGA VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65 9032 Gent
14:00
POPPEN IN HET KLOOSTER
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
14:00
RONDVAART “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
14:00
SUMMER CAMP#2
Cecilia Jaime Gallery Kraanlei 55 9000 Gent
14:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
14:00
VOORSTELLING & LEZING UIT BOEK: KUNG-FU MEESTER TREEDT UIT DE SCHADUW
Topacademie Sifu Walter Toch Schooldreef 137 9050 Gentbrugge
14:00
WORKSHOP "ARMBAND IN PEYOTE"
Zahia Gent Beverhoutplein 13 9000 Gent
14:00
WORKSHOP UKELELE (LUKAS ROELS)
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein Emile Braunplein 9000 Gent
14:30
ALL KIDS EVENTS - WORKSHOP WINDMOLENTJESFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
BOOTTOCHT MET HANNEKE TANNEKE TOVERHEKS + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:30
CIE DES FOURMIS DANS LA LANTERNE (FR) - CLIC
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
DUT - LES FONCTIONN'AIR
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
HIGH HEELS TOUR: EEN INSPIRERENDE MODEWANDELING DOOR GENT
Hoek Vrijdagmarkt Baudelostraat Baudelostraat 9000 Gent
14:30
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
14:30
LA COUR SINGULIÈRE (FR) - LES EMPREINTES
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
OPENINGSCONCERT JACOBUS VZW
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET BOGUS
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
14:30
RECITAL MET PETER BROOS, BARITON, EN ANNIE ARNAUT AAN HET ORGEL
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
RONDLEIDING MET GIDS IN HOTEL D'HANE STEENHUYSE EN MUSEUM ARNOLD VANDER HAEGEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:30
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat

15u

15:00
"DE RATTENVANGER VAN HAMELEN" - POPPENTHEATER MET PIERKE
Brouwerij Caermersklooster Trommelstraat 1 9000 Gent
15:00
10 JAAR BATACLAN, DEN JUBILEE
Willem de Beersteeg
15:00
3X KIJKEN
Kapel Campo Santo Antwerpsesteenweg 9040 Sint-Amandsberg
15:00
ANTONY & CLEOPATRA
Theaterbox Pijndersstraat 16 9000 Gent
15:00
AUGUSTIJNENKLOOSTER, RONDLEIDING
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:00
B - TENTOONSTELLING ROND 10 JAAR BATA
Willem de Beersteeg
15:00
BRAZILIAANSE DANS - OBA GUINE
Baudelohof
15:00
CARDIFF UNIVERSITY JAZZ SOCIETY (UK)
St-Baafsplein
15:00
CEZAR EN CEZARINE
De "Buurtloods" Patrijsstraat 10 9000 Gent
15:00
COMEDY VOOR KIDS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 (blauwe deur) 9000 Gent
15:00
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
15:00
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
15:00
EN HET GROOTSTE DEEL SCHREVEN WE SAMEN IN BED
Missy Sippy Klein Turkije 16 9000 Gent
15:00
HET LAM GODS DOOR HET VERGROOTGLAS
Sint Barbara college Savaanstraat 33 9000 Gent
15:00
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:00
KAPSEL - BEVIS
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
15:00
KOMPAGNIE DACART
Jules Reviszaal Secundair Kunstinstituut Stad Gent Bibliotheekstraat 9000 Gent
15:00
LA CIE. DE L'HYPPOFÉROCE (FR) - LA VALISE À MÉMÈRE
Kalandenberg 9000 Gent
15:00
LADY ANGELINA 'DE STADSBOERIN'
François Laurentplein
15:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
15:00
MOONRUNNER
Emile Braunplein
15:00
PIERKE VAN ALIJN - HET GEHEIM VAN DE WATERPUT
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
15:00
RAF VIOLI KINDERDISCOSHOW
Korenmarkt
15:00
RECITAL, HANNELORE DE VUYST (WETTEREN) EN LOTTE STUYCK (BRASSCHAAT), VIOOL & ALTVIOOL
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
15:00
RONDLEIDINGEN AUGUSTIJNENKLOOSTER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:30
DE BUREN VAN DE ABDIJ TONEN HUN WIJK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:45
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
15:45
RONAN TULLY (IE) - THE TALL TALE OF MR. PUNCH
The Green Emile Braunplein

16u

16:00
'THEATER OP HET WATER' MET TYPISCH GENTSE LEKKERNIJEN EN DRANKJE
Graslei 9000 Gent
16:00
BELLEMAN JEAN-PIERRE VAN DE PERRE
Feestzone Belfortstraat 9000 Gent
16:00
BOLLYWOOD BOLLYLICIOUS
Baudelohof
16:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
16:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
16:00
HEDENDAAGSE AFRIKAANSE KUNST
tse-tse-art gallery Sint Joriskaai 18 9000 Gent
16:00
IJZER
NTGent Arca Sint-Widostraat 4 9000 Gent
16:00
KIPCAFÉ
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
16:00
LA BULLE DE TEMPS (FR) - MOI POUCET - JONG TALENT
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
16:00
LAWRENCE MALSTAF - TRANSPORTER I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (refter) Spanjaardstraat 9000 Gent
16:00
LIEVEN BAUWENS, ONDERNEMER, WERKGEVER, SPION
standbeeld Lieven Bauwens Lieven Bauwensplein / 9000 Gent
16:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
16:00
MOOD COLLECTOR
Korenlei - Graslei
16:00
PRINSENHOF EN LIEVEKAAI - ROMANTISCHE ENCLAVE MET KEIZERLIJKE ALLURES
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
16:00
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
RED (KINDERCONCERT)
Bij Sint-Jacobs
16:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
16:00
URGENT.FM 105.3 GENTSE FEESTENRADIO
Vlasmarkt
16:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR OUDERS EN KINDEREN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
16:15
NAMIDDAGCONCERT MET HET KOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
16:30
BOLWERK - CARPOOL
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:30
CIE. LES PETITES CHOSES (FR) - LE SON DES CAILLOUX
Kalandenberg 9000 Gent
16:30
ELLEN SHAE
Korenmarkt
16:30
FEEST IN DE PASTORIJ
Pastorij Klein Begijnhof Lange Violettestraat 277 9000 Gent
16:30
GREGORY PORTER + NENEH CHERRY
De Bijloke Godshuizenlaan 9000 Gent
16:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
The Green Emile Braunplein

17u

17:00
ALLO, MEE MARGRIET
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
BALLS & GLORY
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
17:00
CAPOEIRA - DANSHUIS DE INGANG
Baudelohof
17:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
17:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:00
GOESTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
KUNSTBENDE
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
17:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
17:00
PIANOCONCERT LUC VAN LOO
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
17:00
POLARITEIT TANGOSALON
Bij Sint-Jacobs
17:00
POLARITEITS TANGOSALON ISM VZW TREFPUNT
Bij Sint-Jacobs Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
17:00
SCHONE LIEDJES - BRUNO DENECKERE & GUESTS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
17:00
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat 9000 Gent
17:15
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATER (ISRAËL) 'ZEBRA'
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATRE (IL) - ZEBRA
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
17:30
EUCHARISTIEVIERING MET GASTKOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
17:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
17:30
JAUNK
St-Baafsplein
17:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei

18u

18:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
18:00
CAMPING VLASMARKT FESTIVAL-MAGAZINE MET MINI-CONCERTEN
Vlasmarkt
18:00
DE BBQ
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
18:00
KATH BISS &LES BOOM BOOM ROCKETS
Emile Braunplein
18:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
18:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
18:00
MARC VAN RENNE AKA AMAZING BEAR
De Gentse barge Kraanlei 9000 Gent
18:00
REY CABRERA
Korenlei - Graslei
18:00
SALSA - BAILA TROPICAL
Baudelohof
18:00
SOFIE & MIKE
Baudelohof
18:15
BIERBAKBUSKERS: VAGABUNDOS
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
18:30
SARAH LEURIDAN & RIANTO DELRUE
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
18:30
STRAWBERRY JAM
Korenmarkt
18:30
WIZARDS
St-Veerleplein

19u

19:00
CIE KAIET - GOTF!
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:00
DE ZEVEN HOOFDZONDEN
Gravensteen Veerleplein 11 9000 Gent
19:00
GENTSE FEESTEN GESCHIEDENIS MET UNIEKE KROEGEN
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
19:00
HET KIPFESTIVAL - DAG 3
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
19:00
NACHTELIJKE LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
19:00
OVER BROUWEN, KROEGEN EN STIJLVOL DEGUSTEREN
Trappen PostPlaza Korenmarkt 9000 Gent
19:00
RODE BOOM - ONGEKENDE EVIDENTIES
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
19:00
THIS IS HOW WE AFTERNOON
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
19:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
19:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR VOLWASSENEN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
19:15
INTENSIEVE INITIATIE ARGENTIJNSE TANGO, DEEL 1
De Berg Abrahamstraat 13 9000 Gent
19:20
BLIND HORNY TOADS
Groentenmarkt
19:30
10 JAAR GENTSE LACHBOOT : LACHEN ZONDER MOPPEN OP DE GENTSE BINNENWATEREN MET GRATIS BIERTJE
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
19:30
BOOMBAL DANSINITIATIE
Baudelohof
19:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:30
DE FAMILIE KLYNCKAORT
Auditorium 61 Onderbergen 61 9000 Gent
19:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: MIDWINTER
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT!
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
LAVAGE TOTAL
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
PLATEAU PLATEL
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
19:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET PORTLAND
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
19:30
SOIREE DINER : DINNER SHOW
Eskimo Fabriek Wiedauwkaai 25 9000 Gent
19:30
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
19:30
VERGEET HET!
Minardschouwburg Walpoortstraat 15 9000 Gent
19:30
VLAANDEREN ZINGT I.S.M. ARTE MUSICALE
St-Baafsplein

20u

20:00
1 UUR EN EEN SJIEKE
CJK Kasteel Cleays Bouüaert Kasteeldreef 2 9030 Gent - Mariakerke
20:00
BAILA TROPICAL
Baudelohof
20:00
BEATRIJS (EEN MEESTERWERK UIT ONZE LITERATUUR, IN VERZEN HERTAALD DOOR WILLEM WILMINK)
Kerk van de paters Augustijnen Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BEATRIJS, DOOR FRANK COOLS
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BRASSERIE NOSTALGIE
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
20:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
20:00
COMPAGNIE CECILIA - TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 9000 Gent
20:00
DJ LUC
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
20:00
DUBBELCONCERT: MY GROOVY SISTERS & BELCIRQUE IN DE GROENZAAL OP 18/07
Groenzaal Lange Boomgaardstraat 9000 Gent
20:00
DUVEL D(R)OME PRESENTS NEON NIGHTS DAG 2
Emile Braunplein
20:00
GRAND HAMMOND
Korenlei - Graslei
20:00
JAN ROT (NL)
François Laurentplein
20:00
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
20:00
LES FEMMES DIVINES TRAVESTIESPEKTAKEL
OVAKI De Ham 139 9000 Gent
20:00
OPENINGSAVOND "HET (ON)VRIJE WOORD" MET TOM NAEGELS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 9000 Gent
20:00
OVERAL EN NERGENS. NAAR 'L'OISEAU BLEU' VAN MAURICE MAETERLINCK.
Café Brazza Kon. Maria-Hendrikaplein 66 9000 Gent
20:00
REVUE FORMIDABEL
Centrum Seleskest Sint-Salvatorstraat 38 9000 Gent
20:00
ROOSBEEF
Bij Sint-Jacobs
20:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:00
THE JULIANS NEW ORLEANS JAZZFRIENDS
Lazy River Jazz Club Stadhuissteeg 5 9000 Gent
20:00
TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 201 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOAR ÉN! - DE CONGREGATIE
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOIR ÈN!!
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:15
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
20:15
JAN DE WILDE
Kerk Klein Begijnhof Gent Lange Violettestraat 277 9000 Gent
20:15
JEROEN LEENDERS: TRY - OUT PAGGLIACI
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Balzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:15
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
20:15
WOUTER DEPREZ EN GASTEN: DE AVOND VAN DE LUISTERVINK
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Domzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:30
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
20:30
GUUS INVITES
Baudelohof
20:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: ONE BIRD ORCHESTRA
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
20:30
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:30
THE GEORGE
Korenmarkt
20:30
TINY LEGS TIM & BAND (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent
20:30
TRAVESTIESHOW LES FOLLES DE GAND
Centrum Reinaert Reinaertstraat 28 9000 Gent
20:30
VERHALEN VAN ONDER HET HABIJT
Het Groene Huis Blekersdijk 13 9000 Gent

21u

21:00
1 GROOT GAT (HILDE MARIS EN UDO MEIRESONNE)
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
21:00
AMY WINEHOUSE TRIBUTE + ZEBRAS ARE TIMELESS
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
21:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
21:00
CIE ELVIS ALATAC (FR) - IL Y A QUELQUE CHOSE DE POURRI, VARIATION HAMLETIQUE
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
21:00
CIRCUS RONALDO - FIDELIS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:00
DE GENTSE ZANGBOOT VAART UIT : LIVE ACCORDEON EN TWEE GRATIS BIERTJES!
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
21:00
EEN KWARTIER IN 'T DONKER: MONG ROSSEEL (VUILE MONG) • DON FABULIST
't Vizitfabriekske Hof ten Walle 1 9000 Gent
21:00
GENTSE ZANGSTONDE
Bij Sint-Jacobs
21:00
GOOD TIMES TEMPLE
Hotsy Totsy Hoogstraat 1 9000 Gent
21:00
GROEP TINI
muzikantenhuis vzw Dampoortstraat 50 9000 Gent
21:00
URGENT.FM DJ'S
Vlasmarkt
21:20
SUBLIMINALL
Groentenmarkt
21:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
21:30
EX (EEN SPLINTERNIEUW CAVEMAN-AVONTUUR!)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:30
HET ZUIDEN FT. BERT VERBEKE
François Laurentplein
21:30
IMPRO-COMEDY
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
JOLIE HOLLAND
Bij Sint-Jacobs
21:30
PAP
Beverhoutplein
21:30
SAINT-MARTEAU & PAULINE - AVEC LES ANGES
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
STEPPE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

22u

22:00
ABNONO
St-Veerleplein
22:00
EW PAPIER
Minardschouwburg Korianderstraat 13 9000 Gent
22:00
EX-RZ (EX-RED ZEBRA)
café Den Drummer Stalhof 39 9000 Gent
22:00
FIESTA TROPICAL MET DJ PACHA EN TEAM
Baudelohof
22:00
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
22:00
PERVERTED BY LANGUAGE
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
22:00
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS CJ CALVIN
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
22:00
RICARDO LEMVO & MAKINA LOCA
Korenlei - Graslei
22:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:00
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
22:30
ALEXANDER VANTOURNHOUT - ANECKXANDER
Trappenhuis Lucas Munichstraat 29 9000 Gent
22:30
CIE EAEO - ALL THE FUN
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
22:30
CINEMA PORTUS GANDA
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
HANDKERCHIEF
Baudelohof
22:45
ROYAL FUNK FORCE
Korenmarkt

23u

23:00
2 MANY TITS: DJ'S: LIZZY & TATI, HITS & TITS, CATWAR X LILIHELL
Vlasmarkt
23:00
FERNANT ZESTE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
23:00
KLANKFEST: DAY 2: AGE OF LOVE, TSOB, TEKNOVILLE & CHARLATAN
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
23:00
OSAKA MONAURAIL
Bij Sint-Jacobs
23:00
SCALA AND KOLACNY BROTHERS
St-Baafsplein
23:00
THE WRONG LANE VS WE PLAY HOUSE
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
23:15
RICK DE LEEUW
François Laurentplein
23:30
BOOGIE ALL NITE WITH DJ LAWEN STARK (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent

24u

00:00
BAL POPULAIRE MET DJ WULLIO
Baudelohof
00:00
DJ: LASTON & GEO
Korenlei - Graslei
00:00
STORY OFF
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
00:10
DC LIVE (A.K.A. DAYLIGHT COMES)
Groentenmarkt
00:30
DJ NEW GHENT TALENT
St-Baafsplein

1u

01:00
KEKO YOMA
Bij Sint-Jacobs
01:00
SKORDATURA PUNKJAZZ ENSEMBLE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

3u

03:00
DJ PITUTO
Bij Sint-Jacobs
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent

Heel de dag

Hele dag
" 'T STAD IN": 22STE WANDELZOEKTOCHT TE GENT VAN 10 JULI TOT EN MET 17 AUGUSTUS
Start aan VDK Spaarbank Sint-Michielsplein 16 9000 Gent
Hele dag
9000 TOEREN IN BEELDEN VAN GENTHOLOGY
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
Hele dag
AUDIOTOUR PASSE-VITE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
BEZOEK MET VISIOGUIDE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
EXPO - TERUG VAN DE KERMIS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SKATEBOARDING' DOOR THOMAS SWEERTVAEGHER
Bibliotheek - Hoofdbibliotheek Zuid Graaf van Vlaanderenplein 40 9000 Gent
Hele dag
FOTOZOEKTOCHT IN DE KUIP
Belfort Sint-Baafsplein 9000 Gent
Hele dag
GENT OP Z'N KOOKPUNT
Korenlei Korenlei / 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE CENTRUM + GRATIS IJSJE. DUUR: 50 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE GENT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
LIZZY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
Hele dag
NEUZEN IN HISTORISCH GENT
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
OVER BLAUW BLOED EN WITTE BILLENBIJTERS - ZOEKTOCHT IN HET PRINSENHOF
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
Hele dag
PSO-MAN - STREET ART PROJECT
Stoppelstraat Stoppelstraat 9000 Gent
Hele dag
SCHATTEN VAN VLIEG
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
SHERLOCK HOLMES IN HET PATERSHOL - WIE ZOEKT DIE VINDT!
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
STADSZICHTEN VAN GENT (SCHILDERIJEN)
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN HET MILJOENENKWARTIER
Rondpunt Sint-Denijslaan/A. Musschestraat/Kortrijksesteenweg Kortrijksesteenweg 486 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN PORTUS GANDA - MEER DAN WATER ALLEEN!
Oude Beestenmarkt, kant St-Jacobsnieuwstraat Oude Beestenmarkt / 9000 Gent

best top ik 2015
xoxo dikke lebber van je favoriete rendier :blowkiss:
Avatar gebruiker
Rudolph
Voorproefje
Badass Junkie
Offline
 
Posts: 2861
Geregistreerd: do dec 12, 2013 9:42 pm
Woonplaats: Noordpöhl

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor ParadijsVogel » wo jul 08, 2015 9:54 pm

Eko schreef:Poseidon:

Succes met het vinden van een hotelkamer tijdens de Gentse Feesten.

JG:

Uw vragen zijn grotendeels onbeantwoordbaar, er zijn elke dag meer dan 200 activiteiten gaande van concerten, theater, tentoonstellingen, randtochten, dans, etc.
De meeste grote dingen zijn gratis, een aantal andere zijn betalend, een aantal uitverkocht.

om een idee van de omvang te geven: het programma voor zaterdag 18/7 (dus maar 1 van de 10 dagen):

7u

07:00
BLOEMENMARKT
Kouter

8u

08:00
PRONDELMARKT - MARKT IN TWEEDEHANDSWAREN
Bij Sint-Jacobs en Beverhoutplein
08:30
MIDDELEEUWS ONTBIJT EN ONTBIJT BIJ LIEVEN BAUWENS
MIAT Minnemeers 9
08:30
ONBIJT-STADSWANDELING-LUNCH
Carte Blanche P-W Martelaarslaan 321

9u

09:00
AVONTUURLIJK ONTBIJT
Nomad & Rebel Leie Base Afsneedijkweg
09:00
DE TOEKOMST
Plein Spijkstraat - Halvemaanstraat spijkstraat
09:00
VAN SINT-JACOBS TOT MACHARIUS IN DE OCHTEND
Baravins Steendam 53
09:30
CAFÉ CHANTANT (NE KEER WA ANDERS) MET ONTBIJT
Zaal van K. Roeivereniging Sport Gent - Kantine Kanodreef 1

10u

10:00
ATSUSACON 2015 - ZATERDAG
Gent ICC Van Rysselberghedreef 2
10:00
DE INVASIE TOONT
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
ELKE STAP TELT!
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
EXPO KAMAGURKA IN 'T ECHT!
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
EXPO PIANO & CO. 250 JAAR BELGISCHE PIANO-INDUSTRIE
MIAT Minnemeers 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'ARCHETYPES' DOOR JACQUES SONCK
Belfort - Lakenhalle Sint-Baafsplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'INTO OBLIVION' DOOR MAJA DANIELS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SAMOA KEKEA, SNOW WHITE, CITYBOOKS GENT' DOOR SANNE DE WILDE
STAM - Bijlokesite Godshuizenlaan 2
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SELF PORTRAITS' DOOR JEN DAVIS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SURVIVORS' DOOR KEN HERMANN
Historische Huizen Gent - Kazemat Kantienberg
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'THE INNER CIRCLE OF EUROPE' DOOR GERT VERBELEN
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FREE FROM MY HAPPINESS'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'HOME'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOZOEKTOCHT IN EN ROND HET BELFORT
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
GEFLITST IN DE WEGBERM - JOS POEL - COMPOSITIES VAN WILDE FLORA
De Wereld van Kina: de Tuin Berouw 55
10:00
GENT XTRA BOLD
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
HET VERDWENEN PRIVILEGE
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
JEF GEYS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LAM GODSEXPO 'VAN BOOMSTAM TOT ALTAARSTUK'
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
LILI DUJOURIE | FOLDS IN TIME - PLOOIEN IN DE TIJD - PLIS DU TEMPS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
10:00
MUSEUMSPEL 'ZAKJE VOL VERRASSINGEN' (6 TOT 12 JAAR)
MIAT Minnemeers 9
10:00
MUSEUMSPEL VOOR KLEUTERS 'OP STAP MET EMMA EN EMIEL'
MIAT Minnemeers 9
10:00
OP ZOEK NAAR DE SCHATKIST DIE KONIJN VERSTOPTE
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101
10:00
SPEL VAN DE SLOTENMAKER
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
TEXTIEL - EN DRUKDEMONSTRATIES
MIAT Minnemeers 9
10:00
UIT DE COLLECTIE | DANIEL BUREN EN CLAUDE RUTAULT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
UIT DE COLLECTIE | SOL LEWITT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
VAN VLINDERS EN MIEREN
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
VLIEG MUSEUMSPEL PIANO'S
MIAT Minnemeers 9
10:00
WORKSHOP SPELEN MET MASKERS
Zaal De Expeditie Dok Noord 4F-102
10:30
'NEN GENTSCHE (AR)TIESTEN' BOOTTOCHT MET GELEIDE WANDELING IN GENT
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
10:30
CHURCH - CULTUREEL EN CULINAIR RUSTPUNT
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
DE PRINSES VAN HET GRAVENSTEEN
Gravensteen Veerleplein 11
10:30
EXPO TE VOET - WILLEM HOET
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
INDIEN ERNSTIG ZICH ONTHOUDEN
Spaanskasteelplein Spaanskasteelplein

11u

11:00
APÉRO KERMESSE - ACCORDEONIST BRECHT GOUDESONE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei
11:00
DEN BOER OP
Stadsbrouwerij Gruut Grote Huidevettershoek 10
11:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
11:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11
11:00
RONDLEIDING OVER DRUKINKT EN ZWARTE VINGERS
MIAT Minnemeers 9
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 40 MINUTEN MET GRATIS GRUUT BIER
Graslei
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 50 MINUTEN + 1 GRATIS AUGUSTIJN BIER
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
11:00
TE GAST: KANTCLUB SINT-KATELIJNE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
YOGA: GEZONDE EN BEWUSTE FEESTEN EN GOEDKOPER DAN KOFFIE!
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65
11:30
ARTISTIEK APERITIEF MET GASTHEER NICO BURSSENS
St-Veerleplein
11:30
DILLE EN CO
Sint-Veerleplein (tent) Sint-Veerleplein
11:30
NOG STEEDS MENEER PAULINE & PAULETTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT + GRATIS IJSJE. DUUR:1U45
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei
11:30
VERNISAGE TENTOONSTELLING: "POPPEN OP DE RODE LOPER"
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11

12u

12:00
AMBACHTENMARKT
ambachtenmarkt Maaseikstraat 9000 Gent
12:00
EXPO OLIVIER BEKAERT
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:00
FOOR
Vrijdagmarkt vrijdagmarkt 9000 Gent
12:00
KINDERPICKNICK
François Laurentplein
12:00
LIEFMANS PLAGE
Novotel Gent Centrum Goudenleeuwplein 5 Hoogpoort 9000 Gent
12:00
THE COTTON CITY JAZZBAND
Emile Braunplein
12:00
ZEBRABEACH
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:30
CAFÉ CHANTANT WILLY BART EN ZIJNE KLUTS
Bretoens Pannenkoekenhuis Gwenola Donkersteeg 16 9000 Gent
12:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
François Laurentplein 9000 Gent

13u

13:00
38STE EASTMAN OPEN INTERNATIONAAL SCHAAKTORNOOI VAN GENT
Sint Barbaracollege Savaanstraat 33 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'CONDEMNED' DOOR ROBIN HAMMOND
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'HET HUIS' DOOR KARIN BORGHOUTS
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'LICHTGEVOELIG. PSYCHIATERS PATIËNTEN PORTRETTEN 1865-2015'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FACING JAPAN'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
HELDERZIENDEN SONIA DESMADRYL EN DOMINIQUE DELAUNOY BIJ DOLLY'S
Tearoom Dolly's Donkersteeg 19 9000 Gent
13:00
KNUTSEL MEE MET CAROLINE BÉE
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
KUNSTMARKT
Groentenmarkt Groentenmarkt 9000 Gent
13:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
François Laurentplein 9000 Gent
13:00
LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
13:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
13:00
POËZIETUIN: "EEN KADER VOOR DE MENS"
Hof van Ryhove Onderstraat 22 9000 Gent
13:00
PORTRETTEKENEN - SANNE THIJS- BELGIAN ILLUSTRATOR
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
PUPPETBUSKERS FAMILIEVOORSTELLING
François Laurentplein
13:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
13:30
DIRK BAUTERS REVUE
St-Veerleplein

14u

14:00
"HET 'RELATIEVE' RACISME VAN BDW"
NTGent Sint-Baafsplein 17 9000 Gent
14:00
ART NOUVEAU, ART DECO EN MODERNISME *NIEUW*
voorkant Sint-Pietersstation Maria Hendrikaplein / 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE POEZENBOOT
Ligplaats Poezenboot (Boot gelegen ter hoogte van huisnr 245) Nieuwevaart 300 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE SINT-MICHIELSKERK, DE SINT-MICHIELSWIJK: HEDEN EN VERLEDEN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
BOOTTOCHT “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:00
CONSOULING STORE & WOOL-E SHOP PRESENT: ONRUST & MONNIK
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
14:00
CRISE D'IDENTITÉ
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
14:00
DE FANTASTISCHE MENEER VOS (VAN 6 TOT 10 JAAR EN FAMILIE)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
DE KLEINE PRINS 6+
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
14:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
14:00
EEN WERELDSE WANDELING LANGS PLAATSEN VAN DEVOTIE IN DE PAPEGAAIWIJK
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'I HATE GIRLS!' DOOR BAS BOGAERTS
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'KEYHOLE' ERWIN OLAF
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PAUZE' DOOR NICLAS JESSEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PHOTOGRAPHS' DOOR ANNI LEPPÄLÄ
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: ARNOLD VANDER HAEGHEN
Historische Huizen Gent - Museum Arnold Vander Haeghen Veldstraat 82 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: CARTES DE VISITES
Amsab-ISG Bagattenstraat 174 9000 Gent
14:00
GEGIDSTE RONDLEIDING ST JACOBSKERK
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT OP ZIJN HOLLANDS MET WILLEM I WANDELVOORDRACHT
Stadhuis Botermarkt 9000 Gent
14:00
GENT, REBELSE STAD
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT, SMELTKROES VAN CULTUREN
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
HEDEN EN VERLEDEN, PROCESSIES IN VLAANDEREN EN OP DE AZOREN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
HET VERHAAL VAN GENT IN HET GENTS
STAM Godshuizenlaan 2 9000 Gent
14:00
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
14:00
KANO TOCHTEN DOOR GENTSE FEESTEN ZONE
Kano Vertrekpunt Predikherenlei 6 9000 Gent
14:00
KINDERINFOKRUISPUNT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDEROPVANG
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDERPRETSTRAAT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
14:00
MUSEUM VAN HET KAPITALISME
Ons Huis Vrijdagmarkt / Meerseniersstraat 9 9000 Gent
14:00
ONDERWEG NAAR NU.
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
OPEN ATELIER HUGO AZCUY CASTILLO
Begijnhof O.L.V. Ter Hoyen (Infirmerie, rechts van de kerk) Lange Violettestraat 237 9000 Gent
14:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101 9000 Gent
14:00
PLAY YOGA - SPEELSE YOGA VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65 9032 Gent
14:00
POPPEN IN HET KLOOSTER
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
14:00
RONDVAART “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
14:00
SUMMER CAMP#2
Cecilia Jaime Gallery Kraanlei 55 9000 Gent
14:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
14:00
VOORSTELLING & LEZING UIT BOEK: KUNG-FU MEESTER TREEDT UIT DE SCHADUW
Topacademie Sifu Walter Toch Schooldreef 137 9050 Gentbrugge
14:00
WORKSHOP "ARMBAND IN PEYOTE"
Zahia Gent Beverhoutplein 13 9000 Gent
14:00
WORKSHOP UKELELE (LUKAS ROELS)
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein Emile Braunplein 9000 Gent
14:30
ALL KIDS EVENTS - WORKSHOP WINDMOLENTJESFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
BOOTTOCHT MET HANNEKE TANNEKE TOVERHEKS + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:30
CIE DES FOURMIS DANS LA LANTERNE (FR) - CLIC
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
DUT - LES FONCTIONN'AIR
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
HIGH HEELS TOUR: EEN INSPIRERENDE MODEWANDELING DOOR GENT
Hoek Vrijdagmarkt Baudelostraat Baudelostraat 9000 Gent
14:30
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
14:30
LA COUR SINGULIÈRE (FR) - LES EMPREINTES
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
OPENINGSCONCERT JACOBUS VZW
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET BOGUS
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
14:30
RECITAL MET PETER BROOS, BARITON, EN ANNIE ARNAUT AAN HET ORGEL
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
RONDLEIDING MET GIDS IN HOTEL D'HANE STEENHUYSE EN MUSEUM ARNOLD VANDER HAEGEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:30
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat

15u

15:00
"DE RATTENVANGER VAN HAMELEN" - POPPENTHEATER MET PIERKE
Brouwerij Caermersklooster Trommelstraat 1 9000 Gent
15:00
10 JAAR BATACLAN, DEN JUBILEE
Willem de Beersteeg
15:00
3X KIJKEN
Kapel Campo Santo Antwerpsesteenweg 9040 Sint-Amandsberg
15:00
ANTONY & CLEOPATRA
Theaterbox Pijndersstraat 16 9000 Gent
15:00
AUGUSTIJNENKLOOSTER, RONDLEIDING
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:00
B - TENTOONSTELLING ROND 10 JAAR BATA
Willem de Beersteeg
15:00
BRAZILIAANSE DANS - OBA GUINE
Baudelohof
15:00
CARDIFF UNIVERSITY JAZZ SOCIETY (UK)
St-Baafsplein
15:00
CEZAR EN CEZARINE
De "Buurtloods" Patrijsstraat 10 9000 Gent
15:00
COMEDY VOOR KIDS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 (blauwe deur) 9000 Gent
15:00
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
15:00
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
15:00
EN HET GROOTSTE DEEL SCHREVEN WE SAMEN IN BED
Missy Sippy Klein Turkije 16 9000 Gent
15:00
HET LAM GODS DOOR HET VERGROOTGLAS
Sint Barbara college Savaanstraat 33 9000 Gent
15:00
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:00
KAPSEL - BEVIS
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
15:00
KOMPAGNIE DACART
Jules Reviszaal Secundair Kunstinstituut Stad Gent Bibliotheekstraat 9000 Gent
15:00
LA CIE. DE L'HYPPOFÉROCE (FR) - LA VALISE À MÉMÈRE
Kalandenberg 9000 Gent
15:00
LADY ANGELINA 'DE STADSBOERIN'
François Laurentplein
15:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
15:00
MOONRUNNER
Emile Braunplein
15:00
PIERKE VAN ALIJN - HET GEHEIM VAN DE WATERPUT
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
15:00
RAF VIOLI KINDERDISCOSHOW
Korenmarkt
15:00
RECITAL, HANNELORE DE VUYST (WETTEREN) EN LOTTE STUYCK (BRASSCHAAT), VIOOL & ALTVIOOL
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
15:00
RONDLEIDINGEN AUGUSTIJNENKLOOSTER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:30
DE BUREN VAN DE ABDIJ TONEN HUN WIJK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:45
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
15:45
RONAN TULLY (IE) - THE TALL TALE OF MR. PUNCH
The Green Emile Braunplein

16u

16:00
'THEATER OP HET WATER' MET TYPISCH GENTSE LEKKERNIJEN EN DRANKJE
Graslei 9000 Gent
16:00
BELLEMAN JEAN-PIERRE VAN DE PERRE
Feestzone Belfortstraat 9000 Gent
16:00
BOLLYWOOD BOLLYLICIOUS
Baudelohof
16:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
16:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
16:00
HEDENDAAGSE AFRIKAANSE KUNST
tse-tse-art gallery Sint Joriskaai 18 9000 Gent
16:00
IJZER
NTGent Arca Sint-Widostraat 4 9000 Gent
16:00
KIPCAFÉ
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
16:00
LA BULLE DE TEMPS (FR) - MOI POUCET - JONG TALENT
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
16:00
LAWRENCE MALSTAF - TRANSPORTER I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (refter) Spanjaardstraat 9000 Gent
16:00
LIEVEN BAUWENS, ONDERNEMER, WERKGEVER, SPION
standbeeld Lieven Bauwens Lieven Bauwensplein / 9000 Gent
16:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
16:00
MOOD COLLECTOR
Korenlei - Graslei
16:00
PRINSENHOF EN LIEVEKAAI - ROMANTISCHE ENCLAVE MET KEIZERLIJKE ALLURES
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
16:00
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
RED (KINDERCONCERT)
Bij Sint-Jacobs
16:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
16:00
URGENT.FM 105.3 GENTSE FEESTENRADIO
Vlasmarkt
16:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR OUDERS EN KINDEREN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
16:15
NAMIDDAGCONCERT MET HET KOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
16:30
BOLWERK - CARPOOL
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:30
CIE. LES PETITES CHOSES (FR) - LE SON DES CAILLOUX
Kalandenberg 9000 Gent
16:30
ELLEN SHAE
Korenmarkt
16:30
FEEST IN DE PASTORIJ
Pastorij Klein Begijnhof Lange Violettestraat 277 9000 Gent
16:30
GREGORY PORTER + NENEH CHERRY
De Bijloke Godshuizenlaan 9000 Gent
16:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
The Green Emile Braunplein

17u

17:00
ALLO, MEE MARGRIET
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
BALLS & GLORY
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
17:00
CAPOEIRA - DANSHUIS DE INGANG
Baudelohof
17:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
17:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:00
GOESTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
KUNSTBENDE
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
17:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
17:00
PIANOCONCERT LUC VAN LOO
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
17:00
POLARITEIT TANGOSALON
Bij Sint-Jacobs
17:00
POLARITEITS TANGOSALON ISM VZW TREFPUNT
Bij Sint-Jacobs Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
17:00
SCHONE LIEDJES - BRUNO DENECKERE & GUESTS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
17:00
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat 9000 Gent
17:15
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATER (ISRAËL) 'ZEBRA'
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATRE (IL) - ZEBRA
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
17:30
EUCHARISTIEVIERING MET GASTKOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
17:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
17:30
JAUNK
St-Baafsplein
17:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei

18u

18:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
18:00
CAMPING VLASMARKT FESTIVAL-MAGAZINE MET MINI-CONCERTEN
Vlasmarkt
18:00
DE BBQ
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
18:00
KATH BISS &LES BOOM BOOM ROCKETS
Emile Braunplein
18:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
18:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
18:00
MARC VAN RENNE AKA AMAZING BEAR
De Gentse barge Kraanlei 9000 Gent
18:00
REY CABRERA
Korenlei - Graslei
18:00
SALSA - BAILA TROPICAL
Baudelohof
18:00
SOFIE & MIKE
Baudelohof
18:15
BIERBAKBUSKERS: VAGABUNDOS
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
18:30
SARAH LEURIDAN & RIANTO DELRUE
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
18:30
STRAWBERRY JAM
Korenmarkt
18:30
WIZARDS
St-Veerleplein

19u

19:00
CIE KAIET - GOTF!
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:00
DE ZEVEN HOOFDZONDEN
Gravensteen Veerleplein 11 9000 Gent
19:00
GENTSE FEESTEN GESCHIEDENIS MET UNIEKE KROEGEN
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
19:00
HET KIPFESTIVAL - DAG 3
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
19:00
NACHTELIJKE LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
19:00
OVER BROUWEN, KROEGEN EN STIJLVOL DEGUSTEREN
Trappen PostPlaza Korenmarkt 9000 Gent
19:00
RODE BOOM - ONGEKENDE EVIDENTIES
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
19:00
THIS IS HOW WE AFTERNOON
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
19:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
19:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR VOLWASSENEN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
19:15
INTENSIEVE INITIATIE ARGENTIJNSE TANGO, DEEL 1
De Berg Abrahamstraat 13 9000 Gent
19:20
BLIND HORNY TOADS
Groentenmarkt
19:30
10 JAAR GENTSE LACHBOOT : LACHEN ZONDER MOPPEN OP DE GENTSE BINNENWATEREN MET GRATIS BIERTJE
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
19:30
BOOMBAL DANSINITIATIE
Baudelohof
19:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:30
DE FAMILIE KLYNCKAORT
Auditorium 61 Onderbergen 61 9000 Gent
19:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: MIDWINTER
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT!
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
LAVAGE TOTAL
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
PLATEAU PLATEL
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
19:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET PORTLAND
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
19:30
SOIREE DINER : DINNER SHOW
Eskimo Fabriek Wiedauwkaai 25 9000 Gent
19:30
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
19:30
VERGEET HET!
Minardschouwburg Walpoortstraat 15 9000 Gent
19:30
VLAANDEREN ZINGT I.S.M. ARTE MUSICALE
St-Baafsplein

20u

20:00
1 UUR EN EEN SJIEKE
CJK Kasteel Cleays Bouüaert Kasteeldreef 2 9030 Gent - Mariakerke
20:00
BAILA TROPICAL
Baudelohof
20:00
BEATRIJS (EEN MEESTERWERK UIT ONZE LITERATUUR, IN VERZEN HERTAALD DOOR WILLEM WILMINK)
Kerk van de paters Augustijnen Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BEATRIJS, DOOR FRANK COOLS
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BRASSERIE NOSTALGIE
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
20:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
20:00
COMPAGNIE CECILIA - TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 9000 Gent
20:00
DJ LUC
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
20:00
DUBBELCONCERT: MY GROOVY SISTERS & BELCIRQUE IN DE GROENZAAL OP 18/07
Groenzaal Lange Boomgaardstraat 9000 Gent
20:00
DUVEL D(R)OME PRESENTS NEON NIGHTS DAG 2
Emile Braunplein
20:00
GRAND HAMMOND
Korenlei - Graslei
20:00
JAN ROT (NL)
François Laurentplein
20:00
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
20:00
LES FEMMES DIVINES TRAVESTIESPEKTAKEL
OVAKI De Ham 139 9000 Gent
20:00
OPENINGSAVOND "HET (ON)VRIJE WOORD" MET TOM NAEGELS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 9000 Gent
20:00
OVERAL EN NERGENS. NAAR 'L'OISEAU BLEU' VAN MAURICE MAETERLINCK.
Café Brazza Kon. Maria-Hendrikaplein 66 9000 Gent
20:00
REVUE FORMIDABEL
Centrum Seleskest Sint-Salvatorstraat 38 9000 Gent
20:00
ROOSBEEF
Bij Sint-Jacobs
20:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:00
THE JULIANS NEW ORLEANS JAZZFRIENDS
Lazy River Jazz Club Stadhuissteeg 5 9000 Gent
20:00
TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 201 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOAR ÉN! - DE CONGREGATIE
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOIR ÈN!!
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:15
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
20:15
JAN DE WILDE
Kerk Klein Begijnhof Gent Lange Violettestraat 277 9000 Gent
20:15
JEROEN LEENDERS: TRY - OUT PAGGLIACI
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Balzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:15
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
20:15
WOUTER DEPREZ EN GASTEN: DE AVOND VAN DE LUISTERVINK
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Domzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:30
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
20:30
GUUS INVITES
Baudelohof
20:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: ONE BIRD ORCHESTRA
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
20:30
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:30
THE GEORGE
Korenmarkt
20:30
TINY LEGS TIM & BAND (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent
20:30
TRAVESTIESHOW LES FOLLES DE GAND
Centrum Reinaert Reinaertstraat 28 9000 Gent
20:30
VERHALEN VAN ONDER HET HABIJT
Het Groene Huis Blekersdijk 13 9000 Gent

21u

21:00
1 GROOT GAT (HILDE MARIS EN UDO MEIRESONNE)
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
21:00
AMY WINEHOUSE TRIBUTE + ZEBRAS ARE TIMELESS
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
21:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
21:00
CIE ELVIS ALATAC (FR) - IL Y A QUELQUE CHOSE DE POURRI, VARIATION HAMLETIQUE
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
21:00
CIRCUS RONALDO - FIDELIS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:00
DE GENTSE ZANGBOOT VAART UIT : LIVE ACCORDEON EN TWEE GRATIS BIERTJES!
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
21:00
EEN KWARTIER IN 'T DONKER: MONG ROSSEEL (VUILE MONG) • DON FABULIST
't Vizitfabriekske Hof ten Walle 1 9000 Gent
21:00
GENTSE ZANGSTONDE
Bij Sint-Jacobs
21:00
GOOD TIMES TEMPLE
Hotsy Totsy Hoogstraat 1 9000 Gent
21:00
GROEP TINI
muzikantenhuis vzw Dampoortstraat 50 9000 Gent
21:00
URGENT.FM DJ'S
Vlasmarkt
21:20
SUBLIMINALL
Groentenmarkt
21:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
21:30
EX (EEN SPLINTERNIEUW CAVEMAN-AVONTUUR!)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:30
HET ZUIDEN FT. BERT VERBEKE
François Laurentplein
21:30
IMPRO-COMEDY
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
JOLIE HOLLAND
Bij Sint-Jacobs
21:30
PAP
Beverhoutplein
21:30
SAINT-MARTEAU & PAULINE - AVEC LES ANGES
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
STEPPE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

22u

22:00
ABNONO
St-Veerleplein
22:00
EW PAPIER
Minardschouwburg Korianderstraat 13 9000 Gent
22:00
EX-RZ (EX-RED ZEBRA)
café Den Drummer Stalhof 39 9000 Gent
22:00
FIESTA TROPICAL MET DJ PACHA EN TEAM
Baudelohof
22:00
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
22:00
PERVERTED BY LANGUAGE
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
22:00
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS CJ CALVIN
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
22:00
RICARDO LEMVO & MAKINA LOCA
Korenlei - Graslei
22:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:00
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
22:30
ALEXANDER VANTOURNHOUT - ANECKXANDER
Trappenhuis Lucas Munichstraat 29 9000 Gent
22:30
CIE EAEO - ALL THE FUN
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
22:30
CINEMA PORTUS GANDA
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
HANDKERCHIEF
Baudelohof
22:45
ROYAL FUNK FORCE
Korenmarkt

23u

23:00
2 MANY TITS: DJ'S: LIZZY & TATI, HITS & TITS, CATWAR X LILIHELL
Vlasmarkt
23:00
FERNANT ZESTE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
23:00
KLANKFEST: DAY 2: AGE OF LOVE, TSOB, TEKNOVILLE & CHARLATAN
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
23:00
OSAKA MONAURAIL
Bij Sint-Jacobs
23:00
SCALA AND KOLACNY BROTHERS
St-Baafsplein
23:00
THE WRONG LANE VS WE PLAY HOUSE
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
23:15
RICK DE LEEUW
François Laurentplein
23:30
BOOGIE ALL NITE WITH DJ LAWEN STARK (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent

24u

00:00
BAL POPULAIRE MET DJ WULLIO
Baudelohof
00:00
DJ: LASTON & GEO
Korenlei - Graslei
00:00
STORY OFF
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
00:10
DC LIVE (A.K.A. DAYLIGHT COMES)
Groentenmarkt
00:30
DJ NEW GHENT TALENT
St-Baafsplein

1u

01:00
KEKO YOMA
Bij Sint-Jacobs
01:00
SKORDATURA PUNKJAZZ ENSEMBLE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

3u

03:00
DJ PITUTO
Bij Sint-Jacobs
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent

Heel de dag

Hele dag
" 'T STAD IN": 22STE WANDELZOEKTOCHT TE GENT VAN 10 JULI TOT EN MET 17 AUGUSTUS
Start aan VDK Spaarbank Sint-Michielsplein 16 9000 Gent
Hele dag
9000 TOEREN IN BEELDEN VAN GENTHOLOGY
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
Hele dag
AUDIOTOUR PASSE-VITE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
BEZOEK MET VISIOGUIDE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
EXPO - TERUG VAN DE KERMIS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SKATEBOARDING' DOOR THOMAS SWEERTVAEGHER
Bibliotheek - Hoofdbibliotheek Zuid Graaf van Vlaanderenplein 40 9000 Gent
Hele dag
FOTOZOEKTOCHT IN DE KUIP
Belfort Sint-Baafsplein 9000 Gent
Hele dag
GENT OP Z'N KOOKPUNT
Korenlei Korenlei / 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE CENTRUM + GRATIS IJSJE. DUUR: 50 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE GENT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
LIZZY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
Hele dag
NEUZEN IN HISTORISCH GENT
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
OVER BLAUW BLOED EN WITTE BILLENBIJTERS - ZOEKTOCHT IN HET PRINSENHOF
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
Hele dag
PSO-MAN - STREET ART PROJECT
Stoppelstraat Stoppelstraat 9000 Gent
Hele dag
SCHATTEN VAN VLIEG
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
SHERLOCK HOLMES IN HET PATERSHOL - WIE ZOEKT DIE VINDT!
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
STADSZICHTEN VAN GENT (SCHILDERIJEN)
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN HET MILJOENENKWARTIER
Rondpunt Sint-Denijslaan/A. Musschestraat/Kortrijksesteenweg Kortrijksesteenweg 486 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN PORTUS GANDA - MEER DAN WATER ALLEEN!
Oude Beestenmarkt, kant St-Jacobsnieuwstraat Oude Beestenmarkt / 9000 Gent


Matig top ik.
Tinychat huisdier

Ivo schreef:Hahahahaha, dat vraagt echt om misbruik.
Avatar gebruiker
ParadijsVogel
Corrupt
Donateur
Offline
 
Posts: 2006
Geregistreerd: ma dec 10, 2012 1:26 am

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Prototype » wo jul 08, 2015 10:53 pm

ParadijsVogel schreef:
Eko schreef:Poseidon:

Succes met het vinden van een hotelkamer tijdens de Gentse Feesten.

JG:

Uw vragen zijn grotendeels onbeantwoordbaar, er zijn elke dag meer dan 200 activiteiten gaande van concerten, theater, tentoonstellingen, randtochten, dans, etc.
De meeste grote dingen zijn gratis, een aantal andere zijn betalend, een aantal uitverkocht.

om een idee van de omvang te geven: het programma voor zaterdag 18/7 (dus maar 1 van de 10 dagen):

7u

07:00
BLOEMENMARKT
Kouter

8u

08:00
PRONDELMARKT - MARKT IN TWEEDEHANDSWAREN
Bij Sint-Jacobs en Beverhoutplein
08:30
MIDDELEEUWS ONTBIJT EN ONTBIJT BIJ LIEVEN BAUWENS
MIAT Minnemeers 9
08:30
ONBIJT-STADSWANDELING-LUNCH
Carte Blanche P-W Martelaarslaan 321

9u

09:00
AVONTUURLIJK ONTBIJT
Nomad & Rebel Leie Base Afsneedijkweg
09:00
DE TOEKOMST
Plein Spijkstraat - Halvemaanstraat spijkstraat
09:00
VAN SINT-JACOBS TOT MACHARIUS IN DE OCHTEND
Baravins Steendam 53
09:30
CAFÉ CHANTANT (NE KEER WA ANDERS) MET ONTBIJT
Zaal van K. Roeivereniging Sport Gent - Kantine Kanodreef 1

10u

10:00
ATSUSACON 2015 - ZATERDAG
Gent ICC Van Rysselberghedreef 2
10:00
DE INVASIE TOONT
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
ELKE STAP TELT!
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
EXPO KAMAGURKA IN 'T ECHT!
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
EXPO PIANO & CO. 250 JAAR BELGISCHE PIANO-INDUSTRIE
MIAT Minnemeers 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'ARCHETYPES' DOOR JACQUES SONCK
Belfort - Lakenhalle Sint-Baafsplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'INTO OBLIVION' DOOR MAJA DANIELS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SAMOA KEKEA, SNOW WHITE, CITYBOOKS GENT' DOOR SANNE DE WILDE
STAM - Bijlokesite Godshuizenlaan 2
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SELF PORTRAITS' DOOR JEN DAVIS
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SURVIVORS' DOOR KEN HERMANN
Historische Huizen Gent - Kazemat Kantienberg
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'THE INNER CIRCLE OF EUROPE' DOOR GERT VERBELEN
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FREE FROM MY HAPPINESS'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'HOME'
Historische Huizen Gent - Sint-Pietersabdij Sint-Pietersplein 9
10:00
FOTOZOEKTOCHT IN EN ROND HET BELFORT
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
GEFLITST IN DE WEGBERM - JOS POEL - COMPOSITIES VAN WILDE FLORA
De Wereld van Kina: de Tuin Berouw 55
10:00
GENT XTRA BOLD
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
HET VERDWENEN PRIVILEGE
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
JEF GEYS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LAM GODSEXPO 'VAN BOOMSTAM TOT ALTAARSTUK'
Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster vrouwebroersstraat 6
10:00
LILI DUJOURIE | FOLDS IN TIME - PLOOIEN IN DE TIJD - PLIS DU TEMPS
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
10:00
MUSEUMSPEL 'ZAKJE VOL VERRASSINGEN' (6 TOT 12 JAAR)
MIAT Minnemeers 9
10:00
MUSEUMSPEL VOOR KLEUTERS 'OP STAP MET EMMA EN EMIEL'
MIAT Minnemeers 9
10:00
OP ZOEK NAAR DE SCHATKIST DIE KONIJN VERSTOPTE
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101
10:00
SPEL VAN DE SLOTENMAKER
Belfort Sint-Baafsplein
10:00
TEXTIEL - EN DRUKDEMONSTRATIES
MIAT Minnemeers 9
10:00
UIT DE COLLECTIE | DANIEL BUREN EN CLAUDE RUTAULT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
UIT DE COLLECTIE | SOL LEWITT
S.M.A.K. Jan Hoetplein 1
10:00
VAN VLINDERS EN MIEREN
Design museum Gent Jan Breydelstraat 5
10:00
VLIEG MUSEUMSPEL PIANO'S
MIAT Minnemeers 9
10:00
WORKSHOP SPELEN MET MASKERS
Zaal De Expeditie Dok Noord 4F-102
10:30
'NEN GENTSCHE (AR)TIESTEN' BOOTTOCHT MET GELEIDE WANDELING IN GENT
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
10:30
CHURCH - CULTUREEL EN CULINAIR RUSTPUNT
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
DE PRINSES VAN HET GRAVENSTEEN
Gravensteen Veerleplein 11
10:30
EXPO TE VOET - WILLEM HOET
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs
10:30
INDIEN ERNSTIG ZICH ONTHOUDEN
Spaanskasteelplein Spaanskasteelplein

11u

11:00
APÉRO KERMESSE - ACCORDEONIST BRECHT GOUDESONE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei
11:00
DEN BOER OP
Stadsbrouwerij Gruut Grote Huidevettershoek 10
11:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1
11:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11
11:00
RONDLEIDING OVER DRUKINKT EN ZWARTE VINGERS
MIAT Minnemeers 9
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 40 MINUTEN MET GRATIS GRUUT BIER
Graslei
11:00
RONDVAART DOORHEEN HISTORISCH GENT 50 MINUTEN + 1 GRATIS AUGUSTIJN BIER
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt / Vleeshuisbrug
11:00
TE GAST: KANTCLUB SINT-KATELIJNE
Huis van Alijn Kraanlei 65
11:00
YOGA: GEZONDE EN BEWUSTE FEESTEN EN GOEDKOPER DAN KOFFIE!
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65
11:30
ARTISTIEK APERITIEF MET GASTHEER NICO BURSSENS
St-Veerleplein
11:30
DILLE EN CO
Sint-Veerleplein (tent) Sint-Veerleplein
11:30
NOG STEEDS MENEER PAULINE & PAULETTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei
11:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT + GRATIS IJSJE. DUUR:1U45
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei
11:30
VERNISAGE TENTOONSTELLING: "POPPEN OP DE RODE LOPER"
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11

12u

12:00
AMBACHTENMARKT
ambachtenmarkt Maaseikstraat 9000 Gent
12:00
EXPO OLIVIER BEKAERT
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:00
FOOR
Vrijdagmarkt vrijdagmarkt 9000 Gent
12:00
KINDERPICKNICK
François Laurentplein
12:00
LIEFMANS PLAGE
Novotel Gent Centrum Goudenleeuwplein 5 Hoogpoort 9000 Gent
12:00
THE COTTON CITY JAZZBAND
Emile Braunplein
12:00
ZEBRABEACH
Zebrastraat Zebrastraat 32 001 9000 Gent
12:30
CAFÉ CHANTANT WILLY BART EN ZIJNE KLUTS
Bretoens Pannenkoekenhuis Gwenola Donkersteeg 16 9000 Gent
12:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
François Laurentplein 9000 Gent

13u

13:00
38STE EASTMAN OPEN INTERNATIONAAL SCHAAKTORNOOI VAN GENT
Sint Barbaracollege Savaanstraat 33 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'CONDEMNED' DOOR ROBIN HAMMOND
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'HET HUIS' DOOR KARIN BORGHOUTS
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'LICHTGEVOELIG. PSYCHIATERS PATIËNTEN PORTRETTEN 1865-2015'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: GROEPS TENTOONSTELLING 'FACING JAPAN'
Museum Dr. Guislain Jozef Guislainstraat 43 9000 Gent
13:00
HELDERZIENDEN SONIA DESMADRYL EN DOMINIQUE DELAUNOY BIJ DOLLY'S
Tearoom Dolly's Donkersteeg 19 9000 Gent
13:00
KNUTSEL MEE MET CAROLINE BÉE
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
KUNSTMARKT
Groentenmarkt Groentenmarkt 9000 Gent
13:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
François Laurentplein 9000 Gent
13:00
LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
13:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
13:00
POËZIETUIN: "EEN KADER VOOR DE MENS"
Hof van Ryhove Onderstraat 22 9000 Gent
13:00
PORTRETTEKENEN - SANNE THIJS- BELGIAN ILLUSTRATOR
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
13:00
PUPPETBUSKERS FAMILIEVOORSTELLING
François Laurentplein
13:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
13:30
DIRK BAUTERS REVUE
St-Veerleplein

14u

14:00
"HET 'RELATIEVE' RACISME VAN BDW"
NTGent Sint-Baafsplein 17 9000 Gent
14:00
ART NOUVEAU, ART DECO EN MODERNISME *NIEUW*
voorkant Sint-Pietersstation Maria Hendrikaplein / 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE POEZENBOOT
Ligplaats Poezenboot (Boot gelegen ter hoogte van huisnr 245) Nieuwevaart 300 9000 Gent
14:00
BEZOEK AAN DE SINT-MICHIELSKERK, DE SINT-MICHIELSWIJK: HEDEN EN VERLEDEN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
BOOTTOCHT “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:00
CONSOULING STORE & WOOL-E SHOP PRESENT: ONRUST & MONNIK
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
14:00
CRISE D'IDENTITÉ
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
14:00
DE FANTASTISCHE MENEER VOS (VAN 6 TOT 10 JAAR EN FAMILIE)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
DE KLEINE PRINS 6+
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
14:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
14:00
EEN WERELDSE WANDELING LANGS PLAATSEN VAN DEVOTIE IN DE PAPEGAAIWIJK
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'I HATE GIRLS!' DOOR BAS BOGAERTS
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'KEYHOLE' ERWIN OLAF
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PAUZE' DOOR NICLAS JESSEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'PHOTOGRAPHS' DOOR ANNI LEPPÄLÄ
Historische Huizen Gent - Sint-Baafsabdij Voorhoutkaai 43 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: ARNOLD VANDER HAEGHEN
Historische Huizen Gent - Museum Arnold Vander Haeghen Veldstraat 82 9000 Gent
14:00
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: CARTES DE VISITES
Amsab-ISG Bagattenstraat 174 9000 Gent
14:00
GEGIDSTE RONDLEIDING ST JACOBSKERK
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT OP ZIJN HOLLANDS MET WILLEM I WANDELVOORDRACHT
Stadhuis Botermarkt 9000 Gent
14:00
GENT, REBELSE STAD
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
GENT, SMELTKROES VAN CULTUREN
Muziek- en theatercafé Trefpunt Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:00
HEDEN EN VERLEDEN, PROCESSIES IN VLAANDEREN EN OP DE AZOREN
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
14:00
HET VERHAAL VAN GENT IN HET GENTS
STAM Godshuizenlaan 2 9000 Gent
14:00
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
14:00
KANO TOCHTEN DOOR GENTSE FEESTEN ZONE
Kano Vertrekpunt Predikherenlei 6 9000 Gent
14:00
KINDERINFOKRUISPUNT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDEROPVANG
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
KINDERPRETSTRAAT
Pretstraat Kammerstraat 19 9000 Gent
14:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
14:00
MUSEUM VAN HET KAPITALISME
Ons Huis Vrijdagmarkt / Meerseniersstraat 9 9000 Gent
14:00
ONDERWEG NAAR NU.
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
14:00
OPEN ATELIER HUGO AZCUY CASTILLO
Begijnhof O.L.V. Ter Hoyen (Infirmerie, rechts van de kerk) Lange Violettestraat 237 9000 Gent
14:00
PINK TERRITORY
Galerij Nina Stoupina Burgstraat 101 9000 Gent
14:00
PLAY YOGA - SPEELSE YOGA VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN
Nectar Of Life Studio Kanariestraat 65 9032 Gent
14:00
POPPEN IN HET KLOOSTER
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
POPPEN OP DE RODE LOPER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
14:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
14:00
RONDVAART “GENT COMPLEET” + GRATIS IJSJE. DUUR: 90 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
14:00
SUMMER CAMP#2
Cecilia Jaime Gallery Kraanlei 55 9000 Gent
14:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
14:00
VOORSTELLING & LEZING UIT BOEK: KUNG-FU MEESTER TREEDT UIT DE SCHADUW
Topacademie Sifu Walter Toch Schooldreef 137 9050 Gentbrugge
14:00
WORKSHOP "ARMBAND IN PEYOTE"
Zahia Gent Beverhoutplein 13 9000 Gent
14:00
WORKSHOP UKELELE (LUKAS ROELS)
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein
14:15
TONY CLIFTON CIRCUS - RUBBISH RABBIT
Emile Braunplein Emile Braunplein 9000 Gent
14:30
ALL KIDS EVENTS - WORKSHOP WINDMOLENTJESFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
BOOTTOCHT MET HANNEKE TANNEKE TOVERHEKS + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
14:30
CIE DES FOURMIS DANS LA LANTERNE (FR) - CLIC
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
DUT - LES FONCTIONN'AIR
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
14:30
HIGH HEELS TOUR: EEN INSPIRERENDE MODEWANDELING DOOR GENT
Hoek Vrijdagmarkt Baudelostraat Baudelostraat 9000 Gent
14:30
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
14:30
LA COUR SINGULIÈRE (FR) - LES EMPREINTES
Botermarkt - voet van het belfort Botermarkt 9000 Gent
14:30
OPENINGSCONCERT JACOBUS VZW
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET BOGUS
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
14:30
RECITAL MET PETER BROOS, BARITON, EN ANNIE ARNAUT AAN HET ORGEL
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
14:30
RONDLEIDING MET GIDS IN HOTEL D'HANE STEENHUYSE EN MUSEUM ARNOLD VANDER HAEGEN
Historische Huizen Gent - Hotel d'Hane Steenhuyse Veldstraat 55 9000 Gent
14:30
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat

15u

15:00
"DE RATTENVANGER VAN HAMELEN" - POPPENTHEATER MET PIERKE
Brouwerij Caermersklooster Trommelstraat 1 9000 Gent
15:00
10 JAAR BATACLAN, DEN JUBILEE
Willem de Beersteeg
15:00
3X KIJKEN
Kapel Campo Santo Antwerpsesteenweg 9040 Sint-Amandsberg
15:00
ANTONY & CLEOPATRA
Theaterbox Pijndersstraat 16 9000 Gent
15:00
AUGUSTIJNENKLOOSTER, RONDLEIDING
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:00
B - TENTOONSTELLING ROND 10 JAAR BATA
Willem de Beersteeg
15:00
BRAZILIAANSE DANS - OBA GUINE
Baudelohof
15:00
CARDIFF UNIVERSITY JAZZ SOCIETY (UK)
St-Baafsplein
15:00
CEZAR EN CEZARINE
De "Buurtloods" Patrijsstraat 10 9000 Gent
15:00
COMEDY VOOR KIDS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 (blauwe deur) 9000 Gent
15:00
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
15:00
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
15:00
EN HET GROOTSTE DEEL SCHREVEN WE SAMEN IN BED
Missy Sippy Klein Turkije 16 9000 Gent
15:00
HET LAM GODS DOOR HET VERGROOTGLAS
Sint Barbara college Savaanstraat 33 9000 Gent
15:00
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:00
KAPSEL - BEVIS
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
15:00
KOMPAGNIE DACART
Jules Reviszaal Secundair Kunstinstituut Stad Gent Bibliotheekstraat 9000 Gent
15:00
LA CIE. DE L'HYPPOFÉROCE (FR) - LA VALISE À MÉMÈRE
Kalandenberg 9000 Gent
15:00
LADY ANGELINA 'DE STADSBOERIN'
François Laurentplein
15:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
15:00
MOONRUNNER
Emile Braunplein
15:00
PIERKE VAN ALIJN - HET GEHEIM VAN DE WATERPUT
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
15:00
RAF VIOLI KINDERDISCOSHOW
Korenmarkt
15:00
RECITAL, HANNELORE DE VUYST (WETTEREN) EN LOTTE STUYCK (BRASSCHAAT), VIOOL & ALTVIOOL
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
15:00
RONDLEIDINGEN AUGUSTIJNENKLOOSTER
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
15:30
DE BUREN VAN DE ABDIJ TONEN HUN WIJK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
15:45
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
15:45
RONAN TULLY (IE) - THE TALL TALE OF MR. PUNCH
The Green Emile Braunplein

16u

16:00
'THEATER OP HET WATER' MET TYPISCH GENTSE LEKKERNIJEN EN DRANKJE
Graslei 9000 Gent
16:00
BELLEMAN JEAN-PIERRE VAN DE PERRE
Feestzone Belfortstraat 9000 Gent
16:00
BOLLYWOOD BOLLYLICIOUS
Baudelohof
16:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
16:00
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
16:00
HEDENDAAGSE AFRIKAANSE KUNST
tse-tse-art gallery Sint Joriskaai 18 9000 Gent
16:00
IJZER
NTGent Arca Sint-Widostraat 4 9000 Gent
16:00
KIPCAFÉ
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
16:00
LA BULLE DE TEMPS (FR) - MOI POUCET - JONG TALENT
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
16:00
LAWRENCE MALSTAF - TRANSPORTER I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (refter) Spanjaardstraat 9000 Gent
16:00
LIEVEN BAUWENS, ONDERNEMER, WERKGEVER, SPION
standbeeld Lieven Bauwens Lieven Bauwensplein / 9000 Gent
16:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
16:00
MOOD COLLECTOR
Korenlei - Graslei
16:00
PRINSENHOF EN LIEVEKAAI - ROMANTISCHE ENCLAVE MET KEIZERLIJKE ALLURES
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
16:00
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:00
RED (KINDERCONCERT)
Bij Sint-Jacobs
16:00
RONDLEIDINGEN: ONTDEK ELKE KAMER VAN VOORUIT
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
16:00
URGENT.FM 105.3 GENTSE FEESTENRADIO
Vlasmarkt
16:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR OUDERS EN KINDEREN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
16:15
NAMIDDAGCONCERT MET HET KOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
16:30
BOLWERK - CARPOOL
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
16:30
CIE. LES PETITES CHOSES (FR) - LE SON DES CAILLOUX
Kalandenberg 9000 Gent
16:30
ELLEN SHAE
Korenmarkt
16:30
FEEST IN DE PASTORIJ
Pastorij Klein Begijnhof Lange Violettestraat 277 9000 Gent
16:30
GREGORY PORTER + NENEH CHERRY
De Bijloke Godshuizenlaan 9000 Gent
16:30
RUBY BOX THEATRE (CL) - ROSIE BABY BABY
The Green Emile Braunplein

17u

17:00
ALLO, MEE MARGRIET
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
BALLS & GLORY
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
17:00
CAPOEIRA - DANSHUIS DE INGANG
Baudelohof
17:00
DE TOVERBOOT MET ALINA PRALINA: 'SERAFINE EN DE TOVERWEZENS'
Graslei 9000 Gent
17:00
FIRMAKODDE - TRICYCLES AND THE LITTLE RED RIDING WOLVES
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:00
GOESTE
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
17:00
KUNSTBENDE
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
17:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
17:00
PIANOCONCERT LUC VAN LOO
Brabantdamkerk St. Kristoffelstraat 1 9000 Gent
17:00
POLARITEIT TANGOSALON
Bij Sint-Jacobs
17:00
POLARITEITS TANGOSALON ISM VZW TREFPUNT
Bij Sint-Jacobs Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
17:00
SCHONE LIEDJES - BRUNO DENECKERE & GUESTS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
17:00
STUDIO ORKA - JACOBSNEUS
vzw Jong Op de hoek van Nieuwland en de Désirée Fiévéstraat 9000 Gent
17:15
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATER (ISRAËL) 'ZEBRA'
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
BUBAT THEATRE (IL) - ZEBRA
Augustijnenklooster Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
17:30
DE PIRATENBOOT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
17:30
EUCHARISTIEVIERING MET GASTKOOR LIVINUS, GENT-LEDEBERG
Sint-Michielskerk Sint-Michielsplein 9000 Gent
17:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
HET VOGELNEST - WORKSHOP TEXTIELDRUKFABRIEK
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
17:30
IN TIENZIT-KANO'S DOOR DE GENTSE FEESTEN MET DE VRIENDEN,MET DE FAMILIE !
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
17:30
JAUNK
St-Baafsplein
17:30
PORTUS GANDA + OUDE DOKKEN PER BOOT MET GRATIS IJSJE. DUUR: 1U45.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei

18u

18:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
18:00
CAMPING VLASMARKT FESTIVAL-MAGAZINE MET MINI-CONCERTEN
Vlasmarkt
18:00
DE BBQ
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
18:00
KATH BISS &LES BOOM BOOM ROCKETS
Emile Braunplein
18:00
LA SALAMANDRE (FR) - THE BOX
The Green Emile Braunplein 9000 Gent
18:00
LOW - WOONUNIT MLM-001
Malem Heldenplein 1 9000 Gent
18:00
MARC VAN RENNE AKA AMAZING BEAR
De Gentse barge Kraanlei 9000 Gent
18:00
REY CABRERA
Korenlei - Graslei
18:00
SALSA - BAILA TROPICAL
Baudelohof
18:00
SOFIE & MIKE
Baudelohof
18:15
BIERBAKBUSKERS: VAGABUNDOS
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
18:30
SARAH LEURIDAN & RIANTO DELRUE
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
18:30
STRAWBERRY JAM
Korenmarkt
18:30
WIZARDS
St-Veerleplein

19u

19:00
CIE KAIET - GOTF!
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:00
DE ZEVEN HOOFDZONDEN
Gravensteen Veerleplein 11 9000 Gent
19:00
GENTSE FEESTEN GESCHIEDENIS MET UNIEKE KROEGEN
Sint-Jacobskerk Bij Sint-Jacobs 9000 Gent
19:00
HET KIPFESTIVAL - DAG 3
CAMPO victoria Fratersplein 7 9000 Gent
19:00
NACHTELIJKE LEIECRUISE VIA SINT-MARTENS-LATEM
Benelux Rederij NV Recollettenlei 32 9000 Gent
19:00
OVER BROUWEN, KROEGEN EN STIJLVOL DEGUSTEREN
Trappen PostPlaza Korenmarkt 9000 Gent
19:00
RODE BOOM - ONGEKENDE EVIDENTIES
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
19:00
THIS IS HOW WE AFTERNOON
Eetcafé Toreke Vlotstraat 22 9000 Gent
19:00
TRAVESTIESHOW: *WE ARE ALL STARS !*
Pop-up Kefto Frans Van Ryhovelaan 172 9000 Gent
19:00
VEGGIE KOOKWORKSHOP EN ETENTJE VOOR VOLWASSENEN
EVA vzw Steendam 84 9000 Gent
19:15
INTENSIEVE INITIATIE ARGENTIJNSE TANGO, DEEL 1
De Berg Abrahamstraat 13 9000 Gent
19:20
BLIND HORNY TOADS
Groentenmarkt
19:30
10 JAAR GENTSE LACHBOOT : LACHEN ZONDER MOPPEN OP DE GENTSE BINNENWATEREN MET GRATIS BIERTJE
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
19:30
BOOMBAL DANSINITIATIE
Baudelohof
19:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
19:30
DE FAMILIE KLYNCKAORT
Auditorium 61 Onderbergen 61 9000 Gent
19:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: MIDWINTER
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
KONTEVERKIERT!
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
LAVAGE TOTAL
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
19:30
PLATEAU PLATEL
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
19:30
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS MET PORTLAND
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
19:30
SOIREE DINER : DINNER SHOW
Eskimo Fabriek Wiedauwkaai 25 9000 Gent
19:30
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
19:30
VERGEET HET!
Minardschouwburg Walpoortstraat 15 9000 Gent
19:30
VLAANDEREN ZINGT I.S.M. ARTE MUSICALE
St-Baafsplein

20u

20:00
1 UUR EN EEN SJIEKE
CJK Kasteel Cleays Bouüaert Kasteeldreef 2 9030 Gent - Mariakerke
20:00
BAILA TROPICAL
Baudelohof
20:00
BEATRIJS (EEN MEESTERWERK UIT ONZE LITERATUUR, IN VERZEN HERTAALD DOOR WILLEM WILMINK)
Kerk van de paters Augustijnen Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BEATRIJS, DOOR FRANK COOLS
Augustijnenklooster, Sint-Stefanuskerk Sint-Margrietstraat 11 9000 Gent
20:00
BRASSERIE NOSTALGIE
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
20:00
CIRCO RIPOPOLO - DOPO RIPOPOLO I.S.M. HISTORISCHE HUIZEN
Sint-Baafsabdij (binnentuin) Coyendanspark 9000 Gent
20:00
COMPAGNIE CECILIA - TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 9000 Gent
20:00
DJ LUC
Brasserie Het Volk Poel 7 9000 Gent
20:00
DUBBELCONCERT: MY GROOVY SISTERS & BELCIRQUE IN DE GROENZAAL OP 18/07
Groenzaal Lange Boomgaardstraat 9000 Gent
20:00
DUVEL D(R)OME PRESENTS NEON NIGHTS DAG 2
Emile Braunplein
20:00
GRAND HAMMOND
Korenlei - Graslei
20:00
JAN ROT (NL)
François Laurentplein
20:00
KABARET KWINTET
Freinetatheneum De Wingerd Neermeerskaai 1 9000 Gent
20:00
LES FEMMES DIVINES TRAVESTIESPEKTAKEL
OVAKI De Ham 139 9000 Gent
20:00
OPENINGSAVOND "HET (ON)VRIJE WOORD" MET TOM NAEGELS
Hof van Ryhove Onderstraat 20 9000 Gent
20:00
OVERAL EN NERGENS. NAAR 'L'OISEAU BLEU' VAN MAURICE MAETERLINCK.
Café Brazza Kon. Maria-Hendrikaplein 66 9000 Gent
20:00
REVUE FORMIDABEL
Centrum Seleskest Sint-Salvatorstraat 38 9000 Gent
20:00
ROOSBEEF
Bij Sint-Jacobs
20:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:00
THE JULIANS NEW ORLEANS JAZZFRIENDS
Lazy River Jazz Club Stadhuissteeg 5 9000 Gent
20:00
TOM VERMEIR SPEELT LACRIMA
De Expeditie Dok Noord 4F 201 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOAR ÉN! - DE CONGREGATIE
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:00
WAL, WIE DAMME DOIR ÈN!!
Theater Scala Dendermondsesteenweg 163-165 9000 Gent
20:15
FULLSTOP ACROBATIC THEATRE - OUTSIDE THE BOX
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
20:15
JAN DE WILDE
Kerk Klein Begijnhof Gent Lange Violettestraat 277 9000 Gent
20:15
JEROEN LEENDERS: TRY - OUT PAGGLIACI
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Balzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:15
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
20:15
WOUTER DEPREZ EN GASTEN: DE AVOND VAN DE LUISTERVINK
Kunstencentrum Vooruit (Vooruit Domzaal) Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
20:30
DROGE VOEDING, KASSA 4 !
Toren Van Babel Bargiekaai 1 9000 Gent
20:30
GUUS INVITES
Baudelohof
20:30
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS: ONE BIRD ORCHESTRA
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
20:30
RADIO VRIJPOST - POËZIEPORTRETTEN
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
20:30
THE GEORGE
Korenmarkt
20:30
TINY LEGS TIM & BAND (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent
20:30
TRAVESTIESHOW LES FOLLES DE GAND
Centrum Reinaert Reinaertstraat 28 9000 Gent
20:30
VERHALEN VAN ONDER HET HABIJT
Het Groene Huis Blekersdijk 13 9000 Gent

21u

21:00
1 GROOT GAT (HILDE MARIS EN UDO MEIRESONNE)
Café de Loge Annonciadenstraat 5 9000 Gent
21:00
AMY WINEHOUSE TRIBUTE + ZEBRAS ARE TIMELESS
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
21:00
BEAU GESTE - TRANSPORTS EXCEPTIONNELS
Sint-Baafsdorp Sint-Baafsdorp 9000 Gent
21:00
CIE ELVIS ALATAC (FR) - IL Y A QUELQUE CHOSE DE POURRI, VARIATION HAMLETIQUE
Hotel d'Hane-Steenhuyse Veldstraat 9000 Gent
21:00
CIRCUS RONALDO - FIDELIS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:00
DE GENTSE ZANGBOOT VAART UIT : LIVE ACCORDEON EN TWEE GRATIS BIERTJES!
Rederij De Gentenaer Groentenmarkt bij dreupelkot 9000 Gent
21:00
EEN KWARTIER IN 'T DONKER: MONG ROSSEEL (VUILE MONG) • DON FABULIST
't Vizitfabriekske Hof ten Walle 1 9000 Gent
21:00
GENTSE ZANGSTONDE
Bij Sint-Jacobs
21:00
GOOD TIMES TEMPLE
Hotsy Totsy Hoogstraat 1 9000 Gent
21:00
GROEP TINI
muzikantenhuis vzw Dampoortstraat 50 9000 Gent
21:00
URGENT.FM DJ'S
Vlasmarkt
21:20
SUBLIMINALL
Groentenmarkt
21:30
CIRKATOMIK - LE P.U.F.: PRODUIT UTILE AUX FESTIVALIERS
Spaanskasteelplein spaanskasteelplein 9000 Gent
21:30
EX (EEN SPLINTERNIEUW CAVEMAN-AVONTUUR!)
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
EXOOT - SCUBABIANCHI
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
21:30
HET ZUIDEN FT. BERT VERBEKE
François Laurentplein
21:30
IMPRO-COMEDY
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
JOLIE HOLLAND
Bij Sint-Jacobs
21:30
PAP
Beverhoutplein
21:30
SAINT-MARTEAU & PAULINE - AVEC LES ANGES
Theater Tinnenpot Tinnenpotstraat 21 9000 Gent
21:30
STEPPE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

22u

22:00
ABNONO
St-Veerleplein
22:00
EW PAPIER
Minardschouwburg Korianderstraat 13 9000 Gent
22:00
EX-RZ (EX-RED ZEBRA)
café Den Drummer Stalhof 39 9000 Gent
22:00
FIESTA TROPICAL MET DJ PACHA EN TEAM
Baudelohof
22:00
KANOTOCHT DOOR HARTJE GENT
trap aan de Krommewalbrug 9000 Gent
22:00
PERVERTED BY LANGUAGE
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
22:00
POPUPSTUDIO LIVE RECORDING SESSIONS CJ CALVIN
Theater De Waanzin Nieuwe Vaart 118 B004 9000 Gent
22:00
RICARDO LEMVO & MAKINA LOCA
Korenlei - Graslei
22:00
STEFAAN DE WINTER EN KURT DEFRANCQ - BOITE TUTU
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:00
THE DUCK VARIATIONS
ARCA-schouwburg Sint-Widostraat 4 9000 Gent
22:30
ALEXANDER VANTOURNHOUT - ANECKXANDER
Trappenhuis Lucas Munichstraat 29 9000 Gent
22:30
CIE EAEO - ALL THE FUN
Sint-Machariuskerk Sint-Machariusstraat 56 9000 Gent
22:30
CINEMA PORTUS GANDA
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
EXOOT - RADIO BARKAS
Coyendanspark Coyendanspark 9000 Gent
22:30
HANDKERCHIEF
Baudelohof
22:45
ROYAL FUNK FORCE
Korenmarkt

23u

23:00
2 MANY TITS: DJ'S: LIZZY & TATI, HITS & TITS, CATWAR X LILIHELL
Vlasmarkt
23:00
FERNANT ZESTE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent
23:00
KLANKFEST: DAY 2: AGE OF LOVE, TSOB, TEKNOVILLE & CHARLATAN
Kunstencentrum Vooruit Sint-Pietersnieuwstraat 23 9000 Gent
23:00
OSAKA MONAURAIL
Bij Sint-Jacobs
23:00
SCALA AND KOLACNY BROTHERS
St-Baafsplein
23:00
THE WRONG LANE VS WE PLAY HOUSE
Charlatan Vlasmarkt 6 9000 Gent
23:15
RICK DE LEEUW
François Laurentplein
23:30
BOOGIE ALL NITE WITH DJ LAWEN STARK (B)
Missy Sippy Blues & Roots Club Klein Turkije 16 9000 Gent

24u

00:00
BAL POPULAIRE MET DJ WULLIO
Baudelohof
00:00
DJ: LASTON & GEO
Korenlei - Graslei
00:00
STORY OFF
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent
00:10
DC LIVE (A.K.A. DAYLIGHT COMES)
Groentenmarkt
00:30
DJ NEW GHENT TALENT
St-Baafsplein

1u

01:00
KEKO YOMA
Bij Sint-Jacobs
01:00
SKORDATURA PUNKJAZZ ENSEMBLE
Spiegeltent (Spiegeltent) Baudelohof 9000 Gent

3u

03:00
DJ PITUTO
Bij Sint-Jacobs
03:00
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Kinky Star Club Vlasmarkt 9 9000 Gent

Heel de dag

Hele dag
" 'T STAD IN": 22STE WANDELZOEKTOCHT TE GENT VAN 10 JULI TOT EN MET 17 AUGUSTUS
Start aan VDK Spaarbank Sint-Michielsplein 16 9000 Gent
Hele dag
9000 TOEREN IN BEELDEN VAN GENTHOLOGY
Consouling Store & Wool-E Shop Baudelostraat 13 001 9000 Gent
Hele dag
AUDIOTOUR PASSE-VITE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
BEZOEK MET VISIOGUIDE
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
EXPO - TERUG VAN DE KERMIS
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
FOTOFESTIVAL 80 DAYS OF SUMMER: 'SKATEBOARDING' DOOR THOMAS SWEERTVAEGHER
Bibliotheek - Hoofdbibliotheek Zuid Graaf van Vlaanderenplein 40 9000 Gent
Hele dag
FOTOZOEKTOCHT IN DE KUIP
Belfort Sint-Baafsplein 9000 Gent
Hele dag
GENT OP Z'N KOOKPUNT
Korenlei Korenlei / 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE CENTRUM + GRATIS IJSJE. DUUR: 50 MINUTEN.
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
HISTORISCHE RONDVAART DOORHEEN HET MIDDELEEUWSE GENT + GRATIS IJSJE. DUUR: 40 MINUTEN.
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger De Bootjes van Gent-Rederij Dewaele het groene boothuisje - Korenlei 9000 Gent
Hele dag
HOP ON HOP OFF WATERTRAM. DUUR: 1 OF 2 DAGEN
Aanlegsteiger Boat in Gent, bij Gravensteen (50m), onder de knalgele parasol Kraanlei 9000 Gent
Hele dag
LIZZY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Cocteau Jan Palfijnstraat 17 9000 Gent
Hele dag
NEUZEN IN HISTORISCH GENT
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
OVER BLAUW BLOED EN WITTE BILLENBIJTERS - ZOEKTOCHT IN HET PRINSENHOF
Lievebrug Lievekaai / 9000 Gent
Hele dag
PSO-MAN - STREET ART PROJECT
Stoppelstraat Stoppelstraat 9000 Gent
Hele dag
SCHATTEN VAN VLIEG
Huis van Alijn Kraanlei 65 9000 Gent
Hele dag
SHERLOCK HOLMES IN HET PATERSHOL - WIE ZOEKT DIE VINDT!
Sint-Veerleplein Sint-Veerleplein 9000 Gent
Hele dag
STADSZICHTEN VAN GENT (SCHILDERIJEN)
NH Hotel Gent Belfort Hoogpoort 63 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN HET MILJOENENKWARTIER
Rondpunt Sint-Denijslaan/A. Musschestraat/Kortrijksesteenweg Kortrijksesteenweg 486 9000 Gent
Hele dag
ZOEKTOCHT IN PORTUS GANDA - MEER DAN WATER ALLEEN!
Oude Beestenmarkt, kant St-Jacobsnieuwstraat Oude Beestenmarkt / 9000 Gent


Matig top ik.

Inderdaad.
I'll make my own drugsforum! With blackjack and hookers!
In fact, forget the forum!
BEK HOUWE, NEUS VOLSTOUWE.

Frog schreef:Predatorprotomotherucking t rex
Avatar gebruiker
Prototype
Harder dan de rest
Donateur
Offline
 
Posts: 7528
Geregistreerd: do aug 01, 2013 11:57 pm
Woonplaats: The Void

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Eko » wo jul 08, 2015 11:51 pm

Ik had de activiteiten van alle tien dagen moeten copy pasten :p
Maar terug on topic: wie heeft er nog plannen?
- #Eko4Mod -
Avatar gebruiker
Eko
-~○☼○~-
Donateur
Offline
 
Posts: 3981
Geregistreerd: do feb 24, 2011 10:27 pm
Woonplaats: Ganda

Re: Gentse Feesten 2015

Berichtdoor Rudolph » do jul 09, 2015 12:19 am

Eko schreef:Ik had de activiteiten van alle tien dagen moeten copy pasten :p

pls do :hulde:
xoxo dikke lebber van je favoriete rendier :blowkiss:
Avatar gebruiker
Rudolph
Voorproefje
Badass Junkie
Offline
 
Posts: 2861
Geregistreerd: do dec 12, 2013 9:42 pm
Woonplaats: Noordpöhl

Volgende

  • Gelijkaardige topics
    Reacties
    Bekeken
    Laatste post

Keer terug naar Muziek en Uitgaan

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten

Royal Queen Seeds banner